МАЙско бебче, дай ми знак-ритни в коремчето ми с крак!

  • 22 700
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4
Ехаааа, днес никакви ги няма повечето Crazy Не че нещо, ама нямам търпение да пусна новата тема и да ми поблагодарите подобаващо  Mr. Green  Joy
 

Нова тема newsm18 Нова тема newsm18 Нова тема newsm18  Party Party Party



Нова тема, амааа друг път  Mr. Green Ще ходя да пия кафе у съседката за малко и като се върна ще дали сме чукнали заветните 50 страници  Grinning
 Как е малкият, по-добре ли е ? Украсихте ли за празниците Simple Smile Ние я свършихме тази работа снощи и оттогава ми е едно празнично, само ходя и си припявам коледни песни  Party
 За витамините- ами не съм им фен обаче си ги пия. Не вярвам да има някакви последствия.
 Ели, вярно, че тази марка е испанска Simple Smile Сигурно ще са и малко по-евтини при вас, че тук са леко скъпички. Но като сметна количка плюс столче поотделно, не е по-малко  Crazy
 Аз пък искам да дойда в Испания, никога не съм била там  Grinning Снощи сънувах, че с бивша моя колежка отиваме във Франция на разноски на банката  Crazy
 Втората ми ФМ се отложи за понеделник, а в петък пристигат голямата ми сестра и мъжът й. В сряда отново имам изпит, изобщо вихрен старт на месеца   Sunglasses
 nanina_87_ - никакъв проблем не е  Hug

# 736
  • Мнения: 173
Анум , благодаря тти.Защото гледам ,че на повечето са дали махнезий под различни форми и затова пита,но и една приятелка тя е в 7-ия си пие босколизин, че на нея това и помага.Каза, че с предната бремнност с малката е пила магнезий, сега си пие босколизин.Явно мое цялта бременност да се пия  newsm78, ше си го пия но шпато о следвашия преглед да видим тогава какво ще каже доки

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

Нова тема, амааа друг път  Mr. Green

Ще ти благодаря тогава, ама друг път  Mr. Green Mr. Green

По-добре е, кашля и т.н., но мисля, че не е пневмония, ще се оправим Mr. Green Имаше обаче много събрани домашни и днес съм го строила да пише, като си свърши работата и си научи, тогава ще украсява. Ако го направи бързо и качествено - днес, ако не - оставям украсата за утре.
Хич не му е лесно на милото с майка като мен Mr. Green

Нанина, спокойно, не е проблем. На мен ми казаха обаче, след 16г.с. да наблегна на магнезий, не на спазмолитици . Твоят случай може и да е друг.

# 738
  • Мнения: 173
Мон, дано се оправя по-бързо малкит сладур.
И аз затова попитах, защото гледам, че ти и още доста мами са ви казали така и затова.Предполагам,че не проблем аз пия 1-2 даже не всеки деб, но вчера ми бепе доста гадно-повръщах 100пъти и ме и болепе, затова пих.Днес съм изпила едно и може да няма второ ако не ме боли коремът

# 739
  • Мнения: 0
Аз си мисля, че спазмолитиците и магнезия си се пият успоредно и няма проблем  newsm78 Знам само, че пускам новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=691262.new#new и отивам за малко на гости   Mr. Green

# 740
  • Мнения: 65
Buena esperanza,това с болката при кихане жсеки ден ми се слу4ва много е неприятно то4но все едно с нож те режат.
 А относно витамините вси4ки пиете магнери4 или някакви други,а на мен лекарката не ми изписва нищо,незнам защо така,запо4вам да се притеснявам newsm78

# 741
  • Мнения: 15
гледам новините и един планинар каза ,че който иска близнаци трябва да отиде на витоша,ако знаех нямаше да ходя на кременските езера,/безбог/а на витоша-ние с ММ там направихме нашето мъжле  Party

# 742
  • Мнения: 326
Здравейте  Grinning аз съм си на село вече, добре че е телефона с интернета, иначе ще умра от скука  Joy Тя баба ми не ме глези-има си гадже и си живее при него, а в нашата къща идва да храни кучето.Та съм си сама с кучето и котките.Мисля утре,в други ден да отида до другото село да видя роднините и братовчед ми, че иначе ще изпукам. 
Да ви кажа...днес е такъв страхотен ден-една приятелка е родила момченце, много се радвам за нея  Heart Eyes , защото много преживя, много глупости направи..но порасна, намери своя мъж и сега ще е щастлива мама.
А отделно една друга близка приятелка ми звънна да ми каже, че е бременна..5 години опитват и най-накрая е станало и толкова се зарадвах, чак се разревах  Laughing И тук подсмърчам от половин час и хем буца ми е заседнала в гърлото, хем е от радост  Laughing

# 743
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Има нова тема, пишете в нея  Simple Smile Mr. Green

Аз си мисля, че спазмолитиците и магнезия си се пият успоредно и няма проблем  newsm78 Знам само, че пускам новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=691262.new#new и отивам за малко на гости   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт