МАЙско бебче, дай ми знак-ритни в коремчето ми с крак!

  • 22 713
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15
Добро утро и от мен Hug

През нощта пак ми се лсучи оново прословуто прерязване ConfusedБеше ужасно,еба ти болката,без извинение,и то от някакво леко изкашляне.Все едно ме преразахо с остър нош  и ми изтръгнаха яйцниците.#0 секунди не можах да се освестя ShockedА после понеже още ме дразнеше гърлото,няма да ви казвам как не смеех да се изкашлям ooooh!Пих 2 папаверина,но така си и продължи цяла нощ да ме боли,макар и вече тъпа и поносима болка.Каква е тая работа,не знам.
мен също ме срязва,но когато се свиеш или клекнеш преди да се изкашляш или кихнеш ,срязване няма.пробвала си така

# 721
  • Мнения: 0
 Здравейте мами.Тази нощ нещо не можах да спя.Взех да си вкарвам някакви филми в главата и така.Искам да питам нещо.В 12 г.с. Гинеколога ми каза ,че нухалната гънка е 1.9 мм при норма 3 мм и изглеждаше малко притеснен.Напоследък мисля само за това.На преглед ще ходя на 12 декември,но дотогава ще лудна.Та въпроса ми е следния: някои знае ли тая нухална гънка продължава ли да нараства или си остава същата дебелина?Извинявайте ако въпроса ми  глупав,но наистина не съм запозната.Хубав ден!  bouquet   

# 722
  • Варна
  • Мнения: 478
И при мен доста често се случва такова срязване,като ставам от леглото и дори даже вечер като се обръщам от ляво на дясно.Доста е болезнено,но това са мускулни спазми и отминавт след няколко минути.Според мен не са страшни и притеснителни.
  И аз сънувах тази вечер,то както всяка вечер,че ям палачинки със сладко от ягоди,явно и на сън съм била гладна,и сега мъжо е пред котлона с тигана-за пръв път прави,но се справя добре.Дъщеря ми умира от кеф,че вижда баща си зад печката.

# 723
  • Мнения: 18
mimivali ,не се притеснявай излишно.1.9 си е ОК.Това,че ти е изглеждал притеснен,не означава,че това е причината.Върни се назад в темите и виж,че всички размери са сходни на твоя.На следващия ти преглед вече няма да се вижда.Затова се мери в точно определени седмици.Дано съм ти била полезна.
Buena esperanza ,дано не се повтаря.И на мен ми се е случвало при кашляне,кихане и рязко ставане.Наистина много боли.Надявам се,че днес си по добре.
При нас нищо ново.Малкия пак е хремав,а аз съм я закъсала яко със зъбите.Венците ми са много възпалени,болезнени и кървящи.Едва се храня.Утре ще посетя стоматолог и дано облекчи положението.Също незнам докога ще продължава постоянното гадене(често с повръщане).Вместо да отшуми,май става по зле...мрън

# 724
  • София
  • Мнения: 4 884
No name,според мен гаденето ти е заради киселини,не взимаш ли нещо от типа на талцид Rolling EyesЗнам колко е гадно,беше ми постоянно зле,но ми отмина към 13 г.с.,обаче понякога,макар и рядко киселините се обаждат и аха аха да върна поръчката Peace
За венците защо не пробваш Сандрин за жабуркане PeaceБезвреден,а много ефикасен,има стягащо и антисептичнод действие.

# 725
  • Мнения: 0
n.o._n.a.m.e. .благодаря ти за бързият отговор.Сега съм по-спокойна.Дано гаденето ти да мине по скоро.   bouquet

# 726
  • Мнения: 18
Не усещам да имам киселини  Rolling Eyes Постоянно нещо ми мирише и съответно започва гаденето.Май вечер съм най-зле.А Сандрина отивам да го взема като приспя малкия.Дано наистина облекчи положението.Благодаря Hug

# 727
  • Мнения: 4
 Ехаааа, днес никакви ги няма повечето Crazy Не че нещо, ама нямам търпение да пусна новата тема и да ми поблагодарите подобаващо  Mr. Green  Joy
 n.o._n.a.m.e. , това с венците е много неприятно, купи се клеева тинктура и се жабури с нея- принципът е на колкото си години толкова капки разтваряш в чаша с вода ( така се и пие). Прополисът много помага за венци, а после може спокойно да изпиеш водата, действа много подсилващо на имунната система  Hug За гаденето - пила ли си чай от джинджифил ?  
 Buena esperanza и аз имам такова срязване, ама не чак толкова силно  newsm78 Ще го пробвам това с клякането.
 И ММ е в кухнята, ноооо аз ще бъда по твърда от желязо и ще закусвам с мюсли  Mr. Green
 А ще закусвам сега, защото най-накрая се понаспах  Party

# 728
  • Мнения: 44
ах майчета днес ви няма никакви,а на мен ми е мн кофти ден,излизат ми киселини,спи ми се,мързеливо ми е нищо не ми се прави...а пък и вас като ви няма да ви чета и ми става още по-тъпооо

# 729
  • Мнения: 59
Във фейсбук има дискусии и нови теми Simple Smile Пък и неделя си е време за мързелуване Simple Smile

# 730
  • Мнения: 12
Здравейте мамчета! Мен ми омръзна да си лежа то трябва ама днес ставам малко повече. Чакам ММ да пристигне  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  newsm68
Гледам за витамините сте писали та да се изкажа и аз  Mr. Green  В болницата едната лекарка ми изписа пренатал. И ми каза 20 дни да ги пия после 20 почивка и пак така. Имало нови изследвания които доказали че когато бременните жени пият непрекъснато витамини децата се раждали с по твърди глави и това не било много добре за нормалното раждане. За това така на почивки да ги пия, а за лекарката ми обясниха че е много добра тя е завеждаща отделението в болницата и чух мн добри отзиви за нея. Незнам обаче това колко е вярно.

# 731
  • Мнения: 4
Ели, за киселините- газирана вода, студено мляко, ябълка или близни малко лимонтозу  Hug
Имам нов фаворит за количка- Jane Muum 3в1 2012, лилавата или кораловата Simple Smile Подобен модел на Сола-та на Мамас енд Папас, но по-лека Simple Smile Тези дни ще отидем да разгледаме на живо Simple Smile

# 732
  • Мнения: 44
Анъм това е и моя фаворит,мн ми харесва,но все още съм я видяла на живо...сега продължавам да гледам предаването за Москва,то е екскурзия из Москва,наистина е мн хубаво и живеят мн испанци там,които са женени за рускинии.Аххх кога лище дойде и моя ден да разгледам Москва???

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ехаааа, днес никакви ги няма повечето Crazy Не че нещо, ама нямам търпение да пусна новата тема и да ми поблагодарите подобаващо  Mr. Green  Joy
 

Нова тема newsm18 Нова тема newsm18 Нова тема newsm18  Party Party Party

Buena esperanza, и мен си ме срязва всеки ден, но май е по-различно... макар и пак много неприятно и притеснително ... покрай високата Т и съмненията за пневмония на детето обаче, не ми остана време да отида на лекар и да попитам.
Ти питала ли си лекар, какво ти казват? Дано отмине скоро  Hug

В болницата едната лекарка ми изписа пренатал. И ми каза 20 дни да ги пия после 20 почивка и пак така. Имало нови изследвания които доказали че когато бременните жени пият непрекъснато витамини децата се раждали с по твърди глави и това не било много добре за нормалното раждане.

Това се тиражираше като версия още преди 7г, когато раждах сина ми. Поради нисък хемоглобин отново, се наложи от 5 мес някъде да пия витамини, правих по-малко почивка, но не съм спазвала стриктно 20 дни Mr. Green Не сме имали проблеми от подобно естество. Тогава се разпространяваше и версията, че и майките, и бебетата много надебелявали от витамините /това специално изобщо не е вярно според мен/.

Така или иначе обаче, според мен, е добре да се почива по малко, защото предозирането с витамини е не по-малко вредно от липсата им. Peace

# 734
  • Мнения: 173
Момичета, имам въпросче за но шпа- на мен ми каза че няма проблем да продължавам да го пия ако ме боли. Чак на 13 съм на преглед, сега не ги пия по 3 на ден но по 1-2 може и не всеки ден пия.Дали е  проблем и аз не знам вече?

Общи условия

Активация на акаунт