Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 22 756
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 550
Уууууууу първа победа за Норге за сезона. Ха да им е честита.
Аз вече съм в абстиненция пълна, треска ме тресе за утре. Току проверявам в сайта за стартовите състави - утре стартираме първи кръг за СК в Йостерсунд със смесена щафета. Ма йок още стартови състави.

Ще взема да врътна един кекс, пък дано след това вече има. Пък дотогава ще гледам тез женици, дет се пробват да скачат в Лилехамер  hahaha

# 16
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да бе, пак женки Close. Сега има да ги чакаме, докато дойде ред на мъжете. Тъкмо ще изчистя и изпера Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 12 550
Да бе, пак женки Close. Сега има да ги чакаме, докато дойде ред на мъжете. Тъкмо ще изчистя и изпера Joy

То днес слава богу поне има какво да се гледа. И мачове текат и скокове, нищо че са женици. Довечера пък са алпийците  Grinning
Паркирала съм детето при мама, мъжът ще излиза след малко и телевизорът си е само мой  Joy

# 18
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, скука са ми малките шанци. Но пък за пръв път от година да видя Якобсен, при това във форма- щастлива съм Party
и Сими е зле, още по-щастлива Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 232
Я, да се запиша и аз в тази тема, че с нетърпение чакам утрешния старт!

# 20
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хубаво състезание беше, с интрига докрай. Не е победителят, който исках, не харесвам Фройнд, но все пак, хубаво състезание. Радвам се на завръщането на Якобсен, дано заеме отново мястото ан номер едно в норвежкия тим, заслужава го много повече от Бардал.
Грегор ме зарадва много днес, страхотно състезание за него, предвид ненавистта му към малките шанци.

# 21
  • София
  • Мнения: 12 550
Хубаво състезание беше, с интрига докрай. Не е победителят, който исках, не харесвам Фройнд, но все пак, хубаво състезание. Радвам се на завръщането на Якобсен, дано заеме отново мястото ан номер едно в норвежкия тим, заслужава го много повече от Бардал.
Грегор ме зарадва много днес, страхотно състезание за него, предвид ненавистта му към малките шанци.

Той е летец бреееее, какви малки шанци. Аз продължавам да чакам стартовите състави.  Crossing Arms

# 22
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 412
 Hug Heart EyesИ аз при вас.Нане,ама един Дойчо барем да беше метнала на първа страница кат за мене...

Джойче,кой тоз чиляк на аватаро ти,много мий пУзнат...

Иии,сега видяф че и Сборная се кипри тука,ама нищо да ги има,че лятоска ми пълнят джобара с бакшишчета.... Mr. Green Mr. Green bowuu bowuu

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Я кажете какво стана днес про скоците, че бях на гости на мама и ги пропуснах... чак сега седнах пред ТВ-то.

# 24
  • София
  • Мнения: 12 550
Айде и едно Пайферче специално за теб, Редеми  Heart Eyes на първа страница

# 25
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пепи, победа за Фройнд, Моргернщерн и Бардал затварят тройката Peace. Грегор 8-ми с индикации за впечатляваща форма, Сими 13-ти.

Джойче,кой тоз чиляк на аватаро ти,много мий пУзнат...
Ей тоз е, Редеми, куклата сладка на Холивуд Heart Eyes

# 26
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 412
 Hug А така! Веке съм чок цуфриден! Mr. Green
Джойче,сякаш като по-младичък съм го гледала в някое филмче...
Значи гледате скоковете вие,пък аз не,само по Олимпиади.
Утре щафетата от колко е?

# 27
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Последен спам- "На гости на третата планета", предполагам е било Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 12 550
Hug А така! Веке съм чок цуфриден! Mr. Green
Джойче,сякаш като по-младичък съм го гледала в някое филмче...
Значи гледате скоковете вие,пък аз не,само по Олимпиади.
Утре щафетата от колко е?

16.30 ч. Евроспорт.
Излязоха съставите.

За Норге - Тора на първи пост, Емил Хегле на последен. Останалите - пълнеж.
Дойчовците - Хенкел и Бахман, ама мъжете - дупка - Лесер и Шемп.
Сборная - Зайцева, Вилюхина, Волков и Устюгов
Нашите - нищо не очаквам от този състав - Емилия Йорданова, Деси Стоянова и мъжете - ужас - Иван Златев и Антон Синапов. Къде са другите мъже не е ясно.
и накрая Франсетата - Брюне, Дорен, Беатрикс и Бьоф.
Фуркадчетата ги няма.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Нане, като гледам съставите залагам на франсетата и  може би сборная... макар че съм за Норге с 2 ръце  Simple Smile Гледам шведите са с не лош състав. Абе викам за всичко без сборная (нищо, че 9 години съм жидювяла в Русия) и франсетата.
Джойче, мерси... ще гледам да хвана някъде повторения.

Общи условия

Активация на акаунт