Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 22 757
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 551
Нане, като гледам съставите залагам на франсетата и  може би сборная... макар че съм за Норге с 2 ръце  Simple Smile
Джойче, мерси... ще гледам да хвана някъде повторения.

Бе за първи старт не мога аз да прогнозирам без да съм ги видяла как са бегово. Защото предполагам, че ни едните няма да са в особено добра форма в момента. Обяснимо.
И все пак не мога аз да викам за друг освен за Норге и за германците. Езикът ми отказва да произнесе друго  Joy

# 31
  • Мнения: 533
Да се запиша и аз при вас.Нямам тарпение.Моите фаворити са Русия,Франция и Дария.Миналата година гледах някаде в нета сега не се сещам каде.Ако може да ми дадете линк за гледане.

# 32
# 33
  • Мнения: 11 607
Много се чудих дали да се записвам в темата......Някак си спортните теми стават прекалено голямо бойно поле, повече отколкото е на терена......Та са ми неприятни за четене и следене........

Ще се радвам ако темите за зимните спортове са едно приятно местенце за всички ни! Heart EyesЗащото не сме за един ден, все пак......Всеки си има своите любимци по една или друга причина - хората сме различни и това е хубаво, иначе ще е скука.......

Нане, благодаря за темата и за снимката!

Аз днес....се вълнувам малко от други неща.....Любопитно ми е как ще свърши Ф1, италианско дерби има във футбола, та......с щафетата вярвам,че ще подгрея добре........

Аз също открих сезона със ски-алпийските, Пепи.......Не ги разбирам кой знае колко, но са ми приятни за гледане.......

# 34
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
МамеHug
Тя тая тема не е като оная.  Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 12 551
Маме, откакто правя тази тема тук скандали не е имало, а и всички тук сме достатъчно интелигентни фенки, че да не си позволяваме злобни спорчета. Естествено пристрастия всеки има, но мисля, че всички от нас, когато пишем нещо за противниците не го правим с лошо чувство.  Hug

Аз захващам едни кренвиршки и сусамени гевречета, че да си уплътня времето до стартааааааа  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 11 607
и сусамени гевречета, че да си уплътня времето до стартааааааа  Mr. Green

Разсъжденията ми са принципни...Нищо лично към темата Peace.....Пък после може да метнеш някое сусамче....

Тя тая тема не е като оная.  Laughing

 Peace Hug

# 37
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 412
коя е оная т Peaceема

# 38
  • София
  • Мнения: 12 551
Джойче, аз нещо се омотах, въпреки че гледа скоците, ама нашето момче ще скача ли?  newsm78

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Шлирииииииииииии newsm18 newsm18 newsm18
Егати скока, нищо че е втори, това беше най-добрият опит за състезанието дотук.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 551
Шлирииииииииииии newsm18 newsm18 newsm18
Егати скока, нищо че е втори, това беше най-добрият опит за състезанието дотук.

Тамън щях да ти пиша. Страхотен скок на Шлири  Grinning

# 41
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нищо чудно да мине рекорда на Никанен още преди 4-те шанци Party

# 42
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Два добри скока от Владко, браво Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 12 551
Два добри скока от Владко, браво Simple Smile

Особено сега вторият беше много добър. Е, засилката му куца още, но той пък е малък още. Много съм радостна за него  Simple Smile

# 44
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Това нали сега са последните скокове?

Общи условия

Активация на акаунт