Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 22 812
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

А той гадже на Хенкел ли е, че Искрев толкова бе превъзбуден? hahaha

Май да. Поне доколкото разбрах от бръщолевенето му.
Уфф, Искрев много ме дразни понякога и има моменти в които грам не го слушам. Асен преди това коментираше снукъра.... май няма да се радваме на негови коментари тази година.

# 721
  • Мнения: 2 453
Гаджета са, да, поне от 2-3 години, тя даже по едно време тренираше с американския отбор. И аз се радвам за него.

# 722
  • София
  • Мнения: 12 554

А той гадже на Хенкел ли е, че Искрев толкова бе превъзбуден? hahaha

Май да. Поне доколкото разбрах от бръщолевенето му.
Уфф, Искрев много ме дразни понякога и има моменти в които грам не го слушам. Асен преди това коментираше снукъра.... май няма да се радваме на негови коментари тази година.

Дам, открих. Гаджета били от много време.
И в същото време

"Норвежецът Емил Хегле Свендсен спечели вече три златни медала, но има възможност и за не по-малки успехи на любовния фронт. Той е един от най-желаните в кервана, но явно не си пада по рускини. Златното момче на Норвегия нарече представителките на "Сборная" в twitter - мечки, имайки предвид тяхната здрава физика".  Joy Joy Joy

Отдъхнах си, поне той няма да попадне в лапите на някоя Дашенка  Mr. Green


Хахахах, заглавието на британския Евроспорт -  Fourcade finally wins in Nove Mesto as ill Svendsen out  Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 14 фев 2013, 20:34 от nana77

# 723
  • Мнения: 1 796
И кой отново ще е номер 1?  newsm47 newsm47 newsm47
Както се изказа коментаторът по БНТ - Тора разминава другите като спрели Mr. Green
И жалко за Германия и Хенкел, заслужаваха медал, но Андреа се пропука.

# 724
  • София
  • Мнения: 12 554
ТОРААААААААААА!!!!!!!!!!!!! ШАМПИОООООООООННННННН!!!!!!!!!!

ЕЙЙЙЙЙЙЙЙ болна съм като куче, всичко ме боли и само това момиче е способно да ме извади от равновесие и да скачам и рипам без да усещам нищо. Уникална, велика, извънземна Тора! Обожавам я беееее. И то най-вече заради супер волята й, непримиримостта й и страхотният дух, който има.
Страхотна, страхотна, страхотна щафета!


И аз симпатизирам на германките и с голямо удоволствие наблюдавах поста на Лаура Даулмайер. Ще има нова звезда в немския женски биатлон съвсем скоро. И за разлика от Мири Гьоснер, Даулмайер определено няма проблем с пушката.
Но най-големият кеф ми е, че рускините отново са без медал - хъ хъ хъ

# 725
  • Мнения: 3 497
Е не! Не, не и не Simple Smile. Не мога да повярвам, че Тора успя да го направи. След първия пост се надявах да влязат в десетката. След третия мислех, че евентуално, при добро стечение на обстоятелствата, може и да имат шанс за медал. Тора е Нечовек просто. И последна да е, пак ще се бори до последно, ако трябва, земята ще изоре. Рядко се раждат такива спортисти като нея. И заради такива като нея биатлонът е велик спорт.

# 726
  • София
  • Мнения: 12 554
Е не! Не, не и не Simple Smile. Не мога да повярвам, че Тора успя да го направи. След първия пост се надявах да влязат в десетката. След третия мислех, че евентуално, при добро стечение на обстоятелствата, може и да имат шанс за медал. Тора е Нечовек просто. И последна да е, пак ще се бори до последно, ако трябва, земята ще изоре. Рядко се раждат такива спортисти като нея. И заради такива като нея биатлонът е велик спорт.

Наистина ли не вярваше?
Аз пък от самото начало знаех, бях убедена, че Тора ще изведе щафетата до злато.  Mr. Green Днес бях толкова спокойна, въпреки мазалото, което сътвори Фене.
Аз бих пробвала Фани Хорн другият път на първи пост.


Джойке, хайде бе жено, къде си? Затри се да коментираш в други теми, сами си гледаме тук Шлири и Владко  Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 3 497
Не вярвах, наистина. Как да мисля, че е възможно, при положение че разликата беше повече от минута? А тази малката германка ми скри шапката, страхотно бъдеще я очаква.

# 728
  • София
  • Мнения: 12 554
Не вярвах, наистина. Как да мисля, че е възможно, при положение че разликата беше повече от минута? А тази малката германка ми скри шапката, страхотно бъдеще я очаква.

Ама не е прецедент, Сис.
Една от последните щафети, не помня къде беше, Тора също тръгна с над минута закъснение и пак спечели  Joy

# 729
  • Мнения: 3 497
Да, помня, то не беше отдавна, ама аз съм си песимист по природа и предпочитам да очаквам по-лошото, за да не се разочаровам после Simple Smile. А, Синьове Солемдал също направи добър пост.

# 730
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, помня, то не беше отдавна, ама аз съм си песимист по природа и предпочитам да очаквам по-лошото, за да не се разочаровам после Simple Smile. А, Синьове Солемдал също направи добър пост.

Да, много добро бягане направи Синьове. Но имаше и късмет, че конкуренцията не беше на особено добро ниво. С изключение на малката Лаура, която усещам, че скоро ще аплодираме много и често  Grinning

От друга страна, сигурно съм зла към Фене, все пак момичето е на 19 години. МА щот съм болна и съм по-кисела от обикновено  hahaha

# 731
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джойке, хайде бе жено, къде си? Затри се да коментираш в други теми, сами си гледаме тук Шлири и Владко  Crossing Arms
Тук съм, тук, ама квалификацията я пуснах преди 5 минути Laughing. Нещо в работен ден не ми иде отръки да следя и стрийм Joy

Много е красива шанцата в Оберсдорф Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 12 554
Джойке, хайде бе жено, къде си? Затри се да коментираш в други теми, сами си гледаме тук Шлири и Владко  Crossing Arms
Тук съм, тук, ама квалификацията я пуснах преди 5 минути Laughing. Нещо в работен ден не ми иде отръки да следя и стрийм Joy

Много е красива шанцата в Оберсдорф Simple Smile

Ааааааа тук си ти. Съвсем ни изостави последните стартове. И ето, като те няма и Шлирито не печели. Яката Хвала егати летежът направи в Клингентал.  Mr. Green

# 733
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ми а де Mr. Green. Гледах първите скокове, после имах работа. И Грегорчо усеща, като ен му пращам либовни вълни, и се глези Joy

# 734
  • София
  • Мнения: 12 554
Да дишам не смея  smile3505

Общи условия

Активация на акаунт