През АВГУСТ -2013 г. бебенце ще се роди и много ще ни весели

  • 27 797
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
Аз се включих в темата сравнително късно,но напълно достатъчно за мен самата ....
Бъдещи мами,пожелавам ви престоя тук да е толкова приятен и полезен колкото е бил за мен.
Аз лично ще ви чета защото всеки един трепетен момент на очакване ми е мил.
Не се съмнявам че бебчетата ви ще са прекрасни..... такива са всички августовски мъници  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 29
Да се присъединя към останалите и да ви приветствам с "Добре дошли"   bouquet
Всички ние с голяма емоция и сантиментални чувства свързваме нашата тема и наистина се вълнуваме, когато вече вие поемате щафетата  за следващата година  Hug
Пожелавам ви много положителни емоции, много радостни и трепетни моменти, малко притеснения и никакви жертви, само попътен вятър към това толкова прекрасно събитие от живота на всяка жена Crazy
Сега с умиление и насълзени очи си спомням двете чертички, първия преглед на видеозон, първото улавяне на сърдечна дейност, първата фетална морфология, прегледът, когато ми казаха "Честито, ще си имате син", и най-вече, когато проплака и ми казаха, че всичко с него е наред  Heart Eyes Пожелавам ви също толкова хубави новини и много емоции, наслаждавайте се на всеки миг и не се притеснявайте излишно, винаги има дребни притеснения, понякога породени от много четене или от много мисли Naughty
Спирам, че ще събудя малкия от подсмърчане  Blush
Ако се притеснявате за нещо и имате въпроси, с удоволствие бихме ви помогнали  Hug
Честито на узналите най-прекрасната новина   bouquet

# 32
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за прекрасните пожелания! Честито и на Роузи и Анжи....дано да не пропускам някоя отбелязала се кандидат мама Simple Smile Роузи всички сме били боси по темата първия път Нама нииищо страшно, можеш да си сигурна че бременноста е най положителната емоция, която те е спохождала......, а като видиш бебо...... и въпреки, че на мен ми е за втори път EFP не е за пренебрегване разлика от 10-11 години  Shocked Wink.
Термина на малкото лъвче  е на 5 август....но последната дума има то Simple Smile
И още веднъж леко бременеене на всички Августинки.

# 33
  • Мнения: 4 070
Искате ли да ви направя списък на 1 страница с термините, а после вече вие ще си го оформяте по свои вкус.

# 34
  • Мнения: 114
Здравейте и от мен!Аз видях двете чертички преди 2 дена и още съм в шока термина според калкулатора на Бг мама трябва да ми е на 2.08.2013.

# 35
  • Мнения: 1
Бют като си ме споменала да се накисна и аз в темата на бъдещите августинки  Joy Joy Joy Мили момичета пожелавам ви най-прекрасните следващи 9 месеца от живота ви и накрая здрави бебчета. Винаги може да се обръщате към нас /надявам се другите августинки на 2012 да нямат нищо против това че говоря и от тяхно име/ било за съвет или за подкрепа, знам че понякога човек има нужда от приятел. Прегръщам ви и стискам палци след година да има тема пълна с вашите розови и сини облачета  Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 251
Ехе,страхотна тема  bouquet
Бъдещи Августинки,момичетата преди мен са ви казали,но аз да повторя и потретя Mr. Green
Честито на виделите  EFP
Стиснати палчета за очакващите  EFP
Миналата година това бе моят коледен подарък.
Искам да ви пожелая само позитивни мисли и емоции.1/3 от успеха е вярата,че всичко ще е наред!
Това,което ви се случва сега,е най-хубавото и незабравимо нещо.И болката,и неразположенията,всичко се забравя като гушнете малкото вързопче Heart Eyes Не се притеснявайте да питате и нас,вече минали по този път.Винаги сме на среща Hug
Охх,много неща исках да ви напиша,но се развълнувах......Тази емоция не може да се опише с думи!Така че се наслаждавайте на всеки миг от бременността Hug

# 37
  • Мнения: 35
Здравейте момичета, как сте? Честито на всички бъдещи мами видели двете чертички, с пожелание за много лека и спокойна бременност! Аз да ви кажа не се чувствам бременна, всичко ми е както преди, с изключение на савсем леко гадене от време на време и безсъние вечер. Искам да попитам другите мамчета кога мога да отида на лекар за да може да чуем вече сърчицето?
Поздрави на всички  Hug

# 38
  • Мнения: 24
За да е сигурно, че ще се чуе след 6 г.с.

# 39
  • София
  • Мнения: 29
Роузии, аз отидох в 5 г.с. и се видя, с вагинален ехограф  Hug Успех  Flutter

# 40
  • Мнения: 159
И аз цопвам тук  Laughing Преди двайсетина минутки видях  EFP ,калкулаторът сметна термин 7ми август.
след малко отивам да купя една бебешка шапчица ,за да изненадам татко след работа  Joy

# 41
  • Мнения: 0
Честито и на WhiteDove  Grinning

# 42
  • Мнения: 15
Здравейте и честито на всички видели две чертички. Аз също ги видях в неделя. Плаках от страх и от радост. Имам спонтанен аборт през юли и ми е страшно притеснено. Чукам на дърво дано се задържи този път. Всичко ще е наред  Praynig Praynig Praynig Началото на август ми е термина според бг мама. Незнам и аз кога да отида на лекар. Може би към 10-11 декември. Вие как смятате, кога ще отидете?

# 43
  • Мнения: 251
pandora_sc ,спокойно Hug
Аз имам спонтанен аборт през юни 2011г.,а на 18.12.2011г. видях положителен резултат.И този положителен резултата висок 60см сега се е изпънал на голямата спалня на мама и тати Simple Smile

# 44
  • Мнения: 15
Margi_K да е живо, здраво и много щастливо детенцето ти. Пожелавам това и на всички мами  Hug

Общи условия

Активация на акаунт