Литературен клуб - ХІІ

  • 65 408
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

.... Чудя се какво да взема за баба ми - ... Харесала съм й и "Другата Болейн", но така или иначе искам и нещо на Хермес да й взема, за да се възползвам от намалението  Laughing ...

Ако търсиш нещо по- леко и свежо, предлагам : Под небето на Тоскана, Книжарничката на острова или Парижкият апартамент.

# 751
  • Мнения: 3 353
Колебая се да пускам ли нова тема - когато създадохме тази, във форума нямаше тема за обсъждане на книги и това беше всъщност целта - да създадем място за тези, които обичат книгите и четенето.
Постепенно обаче темите за книги и четене започнаха да стават все повече, а самата тема реално постави началото на цял подфорум.

Предназначението й постепенно се разми и съществуването й като че ли се обезсмисли. Общо-взето всичко обсъждано тук вече се обсъжда в други, по-тясно насочени теми. Затова предлагам да оставим тази до тук.

Все пак, ако някой не е съгласен, да се чувства свободен да пусне нова тема Hug

# 752
  • София
  • Мнения: 4 910
Тони, според мен си абсолютно права  Peace

# 753
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз пък мисля, че трябва да има нова тема.
Защото тука пишем хора, които "се познаваме". Мн. пъти от тук съм вземала препоръки за книги.
Има дами, които четат доста и са запознати с моного автори и дават чудесни анотации като Свет65.
Др. теми на мене лично ми се виждат нещо като отчетни.
Или пък относно тематики, които мен слабо ме интересуват - фантастики, любовни и т.н.

Би ми липсвала темата, ако се изгуби.
Нека и други си дадат мнението.

П.П. Преди време имаше така тема за стихове. Беше ми любима. Постваха се отбрани стихове. Постепенно започнаха да пишат всякакви хора и да постват и фрази и стихове тип "лексикон за 8-ми клас". Темата се разми, стана клиширана и много хора, които пишеха там я напуснаха. Аз също.

# 754
  • София
  • Мнения: 65
И на мен темата ми харесва, въпреки, че има повторения на въпроси, мнения и книги от други теми, което е неизбежно ...
Но тук ми се струва някак по-спокойно и умерената активност ми допада, в другите литературни теми все по-рядко надниквам : )

# 755
  • UK
  • Мнения: 4 311
Аз пък тук питам неща, които не знам къде. Simple Smile В тази връзка - има ли някъде вече по темите годишни номинации, класации? Не си спомням предните години по кое време се правеха.

# 756
  • София
  • Мнения: 39 941
Не видях дали има линк към новата тема - Литературен клуб - XIII

Общи условия

Активация на акаунт