Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 14

  • 38 478
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 7 904
Не, Уси категорично не е баща и. Не знам, кои са хората от снимката, освен младоженците  Laughing а и никъде не пише.

# 691
  • Мнения: 14 654
 
 
Тази снимка не съм я виждала  newsm78




 О , аз започвам  от снимката .

Най- в ляво е майка му - категорично !До нея е брт му - той е доста по- светъл от Джансел.
С мустаците  ми е непознат , но най- вероятно от родата на Джансел
Високото момче  99% е син на брат му .

# 692
  • София
  • Мнения: 7 904
Бинго Себи  Joy Joy Joy това се публикува след предната снимка във фейса.
Cansel family
Bir cansel aile

# 693
  • Мнения: 538
Само не разбрах от къде я докопаха тая снимка феновете. hahaha Joy Joy Joy Joy

# 694
  • Мнения: 14 654

 А сега  за клипа на Шатци Heart Eyes  в който Хасрет и Мурат танцуваха за първи път.

Една от най-хубавите сцени във филма.
Погледите , нежността, бликащата все още неосъзната  любов.Прекрасно беше - и двамата играха блестящо.

Дайче wavey много уважавам упоритите хора  bouquet

Уси  Hug и шансоните могат да се докарат до тангота Laughing Laughing

Никол   Hug , това е моето желание за вечерта   bouquet  


Ако съм пропуснала някой , моля да ме извини - от студа  ще да е  hahaha hahaha hahaha


# 695
  • Мнения: 2 173
Себи, ти май много добре познаваш родата на Джансел.  Hug  Laughing
Що ми се чини, че брат му има 2 момичета? Такива спомени са ми останали от стари коментари. newsm78
Никакъв физиономист не съм, ама сега определих, че Джансел прилича на баща си  -  нос, чело, устни, ушната мида, профилът им е еднакъв.
Преди много години бях чела някакво книжле, в което бяха описвали връзка между характер и черти на лицето. Та оттам са ми останали някакви спомени за ушната мида и устните, като много характерни за характера. Та и сега сравних ушите на Дж., батко и татко/ на мама са скрити/. И направих приликата. Embarassed

# 696
  • София
  • Мнения: 7 904
Уси тука и аз знам.Брат му има три деца, най голямото със сигурност е син  Laughing
И във фейса са на мнение, че Джансел прилича на баща си.

# 697
  • Мнения: 2 173
Уси тука и аз знам.Брат му има три деца, най голямото със сигурност е син  Laughing
И във фейса са на мнение, че Джансел прилича на баща си.
Значи аз не съм в час с родата. Sad  Ама много високо това момче, та затова го изключих от фамилия Елчин.

# 698
  • Мнения: 14 654
Уси  Hug

Да кежеш нещо за моите уши и устни  hahaha Joy hahahaНе ,че ще се промени кой знае какво ,но все  пак Wink Wink WinkМайтапче  Hug

Според мен Джансел прилича по характер на майка си -  в профил на  баща си  но  да ме извиняваш боята  е хванал от някоя баба.Не мога да обясня  защо точно баба , но имам бледи спомени ,че много е  бил привързан към  бабата от Тире където ходи миналата есен да представи  Пънар.

# 699
  • Мнения: 2 173
Себи, що пък реши, че има характера на майка си? Аз не ги познавам, но си спомням интервюто на Джансел, в което разказва за баща си, как е заминал за Франция, къде е работил /шил е костюми дори за Ален Делон/, та реших, че баща му е упорит, амбициозен и успял. Затова очаквам Дж. да прилича на него.
Колкото до боята, ами спорно е. Има хора, които са със светла кожа, но лятото потъмняват лесно, докато други изгарят, но не потъмняват. Дж. явно е от първия тип. Гледах го при снимките в ПС. Зимата е доста по светъл от партньорката си.
Колкото до ушите, устните, очите и т.н. са ми останали бегли спомени.  Sad На другата среща ще разкажа каквото ми е останало в главата.
А сега едно истинско танго с кадри от наскоро гледан от мен филм.



http://www.youtube.com/watch?v=t04jE7d0Obw&NR=1&feature=endscreen

Последна редакция: вт, 11 дек 2012, 19:38 от Snake777

# 700
  • Мнения: 14 654


   Уси , много е обнадеждаващо , това ,че ще има и друга среща т.е ще прескочим 21 12 2012, а утре  как ще  е  newsm78 12.12.2012. Аз съм пред много голямо изпитание  и ако го преодолея ще се справя и с 21-ви мисля си аз Thinking Thinking Thinking hahaha hahaha hahaha

Не мога да кажа защо мисля така за майка му -вътрешно чувство . Може и да греша. Rolling Eyes


От няколко дни не ме оставя на мира усещането , че в момента в който Джансел реши да спре да се  снима в романтични сериали  ,където е неповторим и неподражаем в турското кино и започна да снима в различни и новаторски всички се замислиха. newsm78 newsm78 newsm78

Няма да отивам много далеч.
Поглеждам две от най- коментираните му партньорки Туба и Берен.
И двете няма да са сладките мигащи млади момиченца и жени , а нагли отмъстителни жени готови и на  убийство , влзащи в затвор Shocked Shocked Shocked
Помните ли колко негативизъм преглътна и преживя Джансел в опитите  да е различен , а сега се точем да гледаме и двете в подобни роли.

Ще пожвеем и ще видим Hug Hug Hug

# 701
  • Мнения: 538
Е поне едната ще е несправедливо обвинена и пак ще е мила и добра.За Берен все още има шансове да изиграе лошата. hahaha Joy Joy JoyЕ Тя и в Плода не беше от най- милите така ,че ще се справи и да е лошо момиче.Дали ще последва примера на Селим /Азис малко се съмнявам ,та той си беше сериен убиец,макар и голям сладур. hahaha Joy Joy Joy Joy

# 702
  • София
  • Мнения: 7 904
Себи  Hug аз нямам намерение да гледам нищо  Peace  не ме набърквай  ooooh!

Хайде може да се поотметна малко, и да погледна първите епизоди на "Отмъщението" ако има превод  Naughty и толкова щото по ми хареса фабулата.
Берен съм я гледала в два сериала и един филм.Е според мен Берен беше много различна в двата сериала, а във филма да не говорим, изобщо далече от мигащо момиче  Shocked

Не съм и адвокат на Берен в никакъв случай,и не ми е любимка, щото аз любимки нямам Joy само любимци  Laughing, ама човек трябва да е малко обективен  Hug
 


# 703
  • Мнения: 2 173
Себи, това за 12.12. от къде дойде?  Rolling Eyes В интерес на истината никога досега не съм се притеснявала за някакво предсказание. Приемах ги с насмешка. Сега пак не ме притеснява календара на маите, притеснявам се заради планетите/вече го споделих/. Защото знам, че  планетното разположение влияе върху Земята.
 
 Да, Джансел, па и други артисти си позволяват да играят лоши. Макар да знаят, че консервативното общество в Турция ги оприличава на героите им. Евалла им. А тези, които се страхуват да не бъдат "заплюти", явно имат проблеми със себеоценката си.
Колкото за Берен, не съм и гледала другите филми освен СЛ, но в другите май е предизвиквала съчувствие - самоубийство, изнасилване. Не съм много сигурна обаче. Sad В този, който ще играе сега дали пак няма да бъде обект на съчувствие и съжаление? Вече знам как извъртат сценариите с цел да допаднат на публиката. Rolling Eyes
Разходих се до темата на Берен, прочетох  резюмето на филма и мога да кажа, че на героинята ще и съчувстват и подкрепят. Как ще изиграе ролята не знам, но ще бъде положителен герой.

Последна редакция: вт, 11 дек 2012, 20:55 от Snake777

# 704
  • Мнения: 14 654


Добре , няма да говоря за предсоящи сериали , но аз следя определени актьори от турското кино и ще им хвърлям по един контролен поглед Party Party Party

Я ,да питам аз -ще има ли мач днес и ще играе ли Джансел №20 ,ако не си смени екипа   пак Wink Wink Wink
И къде е Рими HugАма тя ми беше обещала ,че ще ходим заедно на танго танци Cry Cry Cry , а ме изостави .Ще я видя аз тази работа . hahaha hahaha hahaha

С този клип - преглед на най- хубавите моменти на първи сезон на ПС ви пожелавам приятна вечер и гледане на серията.

">#t=7s[/video]








Последна редакция: вт, 11 дек 2012, 20:59 от sebilMM

Общи условия

Активация на акаунт