
в който Хасрет и Мурат танцуваха за първи път.
много уважавам упоритите хора 
и шансоните могат да се докарат до тангота
, това е моето желание за вечерта


Ама много високо това момче, та затова го изключих от фамилия Елчин.
Не ,че ще се промени кой знае какво ,но все пак
Майтапче 
На другата среща ще разкажа каквото ми е останало в главата.
12.12.2012. Аз съм пред много голямо изпитание и ако го преодолея ще се справя и с 21-ви мисля си аз


Е Тя и в Плода не беше от най- милите така ,че ще се справи и да е лошо момиче.Дали ще последва примера на Селим /Азис малко се съмнявам ,та той си беше сериен убиец,макар и голям сладур.
аз нямам намерение да гледам нищо
не ме набърквай 
и толкова щото по ми хареса фабулата.
само любимци 
В този, който ще играе сега дали пак няма да бъде обект на съчувствие и съжаление? Вече знам как извъртат сценариите с цел да допаднат на публиката.


Ама тя ми беше обещала ,че ще ходим заедно на танго танци
, а ме изостави .Ще я видя аз тази работа .

Препоръчани теми