На пазар във Варна - 25

  • 47 543
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Mасла на Икаров съм си купувала от една аптека, която е в уличката от операта към 'синьото пазарче'. Пада се в ляво

# 676
  • Варна
  • Мнения: 1 768
В Елитис също има масла Икаров.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 186
И аз в Елитис съм виждала най- богат асортимент на Икаров. Мажи се и с качествен зехтин, и той помага.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 1 928
Demar продават в едно алуминиево магазинче от другата страна на образцов дом - където са стълбите за подлеза.
Я виж ти, не знаех, че има Демар във Варна  newsm78 Би ли уточнила за магазинчето? Образцов дом, входа откъм Бенковска и някъде там отсреща ли или от другата страна на Владислав, пак на Бенковска, в едно магазинче само за детски обувки?

# 679
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
досега никога не съм имала стрии , затова и чак сега ще си купувам, вече усещам че се разпъва кожата. По скоро търся разнообразие от масла на Икаров, по моловете в аптеките дали има?  newsm78

На Икаров маслото за стрии е едно - мирише много на билки и трудно попива,има ги в почти всяка квартална аптека,аз се мажа с маслото  на хип - доволна  Peace

# 680
  • Варна
  • Мнения: 227
Demar продават в едно алуминиево магазинче от другата страна на образцов дом - където са стълбите за подлеза.
Я виж ти, не знаех, че има Демар във Варна  newsm78 Би ли уточнила за магазинчето? Образцов дом, входа откъм Бенковска и някъде там отсреща ли или от другата страна на Владислав, пак на Бенковска, в едно магазинче само за детски обувки?

Niama, ne hodi. Imalo probno 2 chifta, prodadeni sa. Az kupih ot prodavalnika,  edno momche gi vnasia, ima izbor ot modeli i nomera. Vaprosnoto magazinche go ima i na chataldja do bebe borsite.

Pri men zehtin i Ikarov ne pomogna, ne popivaha prosto. Vzeh krem Percutalfa, 30 lv no mnogo ikonomichen, edin mi stigna, nqmam strii a stignah 110 kila

Sorry za latinicata.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Трябват ми ей такива метални копчета, но да са големи като размер, някъде около 2-3 см - дали ги има във всяка кинкалерия?  newsm78

Скрит текст:

# 682
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Киса, виж в подлеза който се води май на Македонския дом - в началото на Пискюлиев,има доста неща  Peace

# 683
  • Мнения: 2 018
и тук ще питам, че не ми се разхожда по няколко пъти...

някой сменял ли е скоро лична карта заради смяна на адреса? Каква е процедурата и документите, които се представят, такси?

# 684
  • Мнения: 254
Направих нова тема, защото исках да е основно за възможности за чиста храна, месо във Варна. Но и тук ще попитам - някой знае ли къде във Варна може да се купи месо, което да е на производител, а не на прекупвач, домашни пилета...

# 685
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Съжалявам за подвеждащата информация за ботушите.
Адресът го взех от тук
http://www.zetpol-bg.com/?file=kop8.php
и ходих за питам за мъжки ботуши. Жената ми каза, че продават само детски. Дори едно дете мереше в момента... Не съм и помисляла, че са били само два чифта.

# 686
  • Мнения: 1 338
Киса, виж в подлеза който се води май на Македонския дом - в началото на Пискюлиев,има доста неща  Peace

И аз точно това място щях да препоръчам - от пиле мляко имат  Laughing , а това са обикновени мъжки и женски закопчалки, няма как да не намериш.

# 687
  • Мнения: 1 809
Търся хотел, който е приличен и не много скъп в близост до очната клиника "Николай Чудотворец".Ще съм ви много благодарна да ме ориентирате! Hug

# 688
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 499
Търся хотел, който е приличен и не много скъп в близост до очната клиника "Николай Чудотворец".Ще съм ви много благодарна да ме ориентирате! Hug

сещам се само за Орбита, но не знам цените там.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 2 286
Търся хотел, който е приличен и не много скъп в близост до очната клиника "Николай Чудотворец".Ще съм ви много благодарна да ме ориентирате! Hug
Виж този - Сорбона:
http://bghotelite.com/hotel-sorbona.2565_bg

Малко по-нагоре е от клиниката, на няма и 5мин. пешеходно разстояние.Сорбона е на Дубровник, минава се един подлез и още малко по-надолу е клиниката.

Общи условия

Активация на акаунт