На пазар във Варна - 25

  • 47 544
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 355
От друго място случайно разбрах за хотел Строител, няма лични отзиви, намирал се зад кметство Приморски, т.е. съвсем до "Николай Чудотворец".
http://www.biznes-katalog.com/%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0 … D1%80%D0%BC%D0%B0

# 691
  • Варна
  • Мнения: 10 648
Аз си мисля, че хотел Строител не съществува вече, но не съм напълно сигурна.

Има още един хотел на ул.Дубровник - хотел Дубровник. Нямам лични впечатления.

http://bghotelite.com/hotel-dubovnik.3928_bg

# 692
  • Мнения: 1 809
Момичета, много сте отзивчиви!Много ви благодаря!  bouquet

# 693
  • Варна
  • Мнения: 669
и тук ще питам, че не ми се разхожда по няколко пъти...

някой сменял ли е скоро лична карта заради смяна на адреса? Каква е процедурата и документите, които се представят, такси?
Имам спомен, че ако ще правиш адресна регистрация трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да носиш нотариален акт на адреса. Даже май беше и със собственик да отидеш.
След смяната на адреса - имаш 2 седмици да подадеш документи за лична карта. После има глоба.
Миналата година се разправяхме с административните им истории... не ми се коментира   Close
Ако искаш потърси телефон на варненска община в нета, за по-точна информация...

# 694
  • Мнения: 1 656
аз лятото сменях но честно казано не помня- в съответната община със собственика и нот. акт. Той попълва декларация, попълват се и други бланки. Бланките бяха към 2 лв, но за други такси не се сещам

# 695
  • Мнения: 2 018
дива77, Pollly

 Peace мерси

това за собственика - за първи път го чувам.. ще има разхождане нагоре-надолу, явно

# 696
  • Мнения: 3 235


това за собственика - за първи път го чувам.. ще има разхождане нагоре-надолу, явно

Въведоха го заради изборния туризъм. Не знам доколко е имало ефект, но е ангажимент, ако жилището не е твоя собственост.

# 697
  • Мнения: 502
Направих нова тема, защото исках да е основно за възможности за чиста храна, месо във Варна. Но и тук ще попитам - някой знае ли къде във Варна може да се купи месо, което да е на производител, а не на прекупвач, домашни пилета...
Тези, които гледат по 1 прасе, 10 кокошки и една крава със сигурност не произвеждат по-чисто месо. Може да не е тъпкано с хормони, но с антибиотици - почти сигурно над нормата. Такива хорица обичайно нямат пари, за да викат ветеринарни лекари и дават на животните антибиотици в дози и честота, които са си по тяхна преценка. Вероятно се случва и да ги колят преди да е изтекъл определения срок след прием на л-ва, който е нужен за да се поочисти животното от л-вото....
Всеки сам си решава в крайна сметка де  Simple Smile

# 698
  • Мнения: 5 178
кокошчице, що си мислиш, че птицекланиците чакат да минат дните и не колят ?
Да не говорим какви мизерии имат във смеските си. Добре, че смеските са скъпи за хората та яйцата и месото е по-чисто.
Само за пример - ярки за да пронесат в домашното стопанство им се купува смеска за млади носачки, разрежда се 1:4 с домашна ярма и оо чудо - след 3-4 дни пронасят като за световно, от 10 кокошчета по 5 яйца/ден от раз, е след 2 седмици им спират смеската и добива пада на 3 яйца/ден..
А с тази купешка смеска в чистия и вариант се хранят носачките, какво има в нея не искам и да знам #Cussing out

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 286
Аз си мисля, че хотел Строител не съществува вече, но не съм напълно сигурна.

Има още един хотел на ул.Дубровник - хотел Дубровник. Нямам лични впечатления.

http://bghotelite.com/hotel-dubovnik.3928_bg
Зад община Приморски има нова кооперация, май е жилищна, т.е. и аз мисля, че не е хотел.
А х-л Дубровник е по-нагоре от Сорбона, вътре обаче не знам как е като обстановка и цени.

# 700
  • Мнения: 254
Съгласна съм с Коте! Като съм купувала месо от частни лица винаги е било по-добро от магазинското, за пилешкото със сигурност! А за смяната на адрес - аз сменях преди три години заради яслата на детето, ние сме на квартира и сменях адрес и лична карта, естествено - не са ми искали нито нотариален акт, нито собственикът да е с мен. Не помня другите документи какви бяха, но като се попита където трябва ще кажат какво искат  Hug

# 701
  • Варна
  • Мнения: 10 816
А за смяната на адрес - аз сменях преди три години заради яслата на детето, ние сме на квартира и сменях адрес и лична карта, естествено - не са ми искали нито нотариален акт, нито собственикът да е с мен. Не помня другите документи какви бяха, но като се попита където трябва ще кажат какво искат  Hug

То нямаше ли разлика между настоящ и постоянен адрес?

Да ви питам, варненки, откъде купувате картофи? Много скъпи са станали тези картофи, над 1 лв!  Confused

# 702
  • Мнения: 1 338
А за смяната на адрес - аз сменях преди три години заради яслата на детето, ние сме на квартира и сменях адрес и лична карта, естествено - не са ми искали нито нотариален акт, нито собственикът да е с мен. Не помня другите документи какви бяха, но като се попита където трябва ще кажат какво искат  Hug

То нямаше ли разлика между настоящ и постоянен адрес?

Да ви питам, варненки, откъде купувате картофи? Много скъпи са станали тези картофи, над 1 лв!  Confused

Купувам от пазара понякога, макар да ме вбесяват, когато не ми дават да си избирам и все ми слагат някакви развалени - да не говорим, че заради студа са и много често частично измръзнали, иначе взимам и от Била - какво да направя, че не са БГ, поне си ги избирам каквито искам ... та във всеки един случай са максимум 1,00лв

# 703
  • Варна
  • Мнения: 1 848
По телевизията казаха, че картофите са поскъпнали доста  Peace

# 704
  • Мнения: 66
Търся дамско черно шушляково подплатено долнище. Моля да ме насочите къде да търся или ако някой е виждал подобно, да сподели Praynig. Не държа да е марка и да не е на космическа цена, просто да става за сняг/ски.

Общи условия

Активация на акаунт