На пазар във Варна - 25

  • 47 537
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 10 628
Имам голямо желание да купя на сина си, ето този модел, но дънки. Водят ги харем стил Simple Smile

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bg/en/zara … %20POUCH%20POCKET

Проверих в Зара, Окаиди, Уайкики, H&M - няма. Не се сещам къде на друго място да проверя, защото май няма голямо предлагане на детски панталони от този модел.

Моля, ако някой е виждал по намаленията, да пише !

...

Търся дамско черно шушляково подплатено долнище. Моля да ме насочите къде да търся или ако някой е виждал подобно, да сподели Praynig. Не държа да е марка и да не е на космическа цена, просто да става за сняг/ски.

Миналата седмица гледах такива в Интер спорт в Гранд Мол - имаха 30% намаление и бяха около 60-80лв. Не знам тази цена устройва ли те. Спомням си, че българската фирма Diamond също произвежда ски облекло, може би техните цени са по-ниски, но не знам какво е качеството.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 171
Аз сменях миналата година постоянен адрес и искаха нотариалния акт на ММ (не сме бракувани) и той да е с мен.

# 707
  • Мнения: 7
А за смяната на адрес - аз сменях преди три години заради яслата на детето, ние сме на квартира и сменях адрес и лична карта, естествено - не са ми искали нито нотариален акт, нито собственикът да е с мен. Не помня другите документи какви бяха, но като се попита където трябва ще кажат какво искат  Hug

То нямаше ли разлика между настоящ и постоянен адрес?

Да ви питам, варненки, откъде купувате картофи? Много скъпи са станали тези картофи, над 1 лв!  Confused

Купувам от пазара понякога, макар да ме вбесяват, когато не ми дават да си избирам и все ми слагат някакви развалени - да не говорим, че заради студа са и много често частично измръзнали, иначе взимам и от Била - какво да направя, че не са БГ, поне си ги избирам каквито искам ... та във всеки един случай са максимум 1,00лв

Купувам предимно от плод-зеленчуците зад блока ми - максимална цена до сега е била до 80-90ст, мога да си ги избера сама и нямам оплаквания. От време на време вземам и от пикадили от червените картофи (не знам защо, но повече ми харесват от останалите), също горе долу до към 1лв и са сравнително хубави. Преди вземах и от Кауфланд червени, но последните 2-3 пъти като ходих нямаше един свестен картоф - нито от червените, нито от митите, нито от по-старите...

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз сменях миналата година постоянен адрес и искаха нотариалния акт на ММ (не сме бракувани) и той да е с мен.

И аз така. Тогава записах и детето на този постоянен адрес, преди това ни беше само настоящ. Детето по презумция се регистрира на адреса на майката. Не че таткото се беше сетил да си регистрира синчето  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 66
Търся дамско черно шушляково подплатено долнище. Моля да ме насочите къде да търся или ако някой е виждал подобно, да сподели Praynig. Не държа да е марка и да не е на космическа цена, просто да става за сняг/ски.

Миналата седмица гледах такива в Интер спорт в Гранд Мол - имаха 30% намаление и бяха около 60-80лв. Не знам тази цена устройва ли те. Спомням си, че българската фирма Diamond също произвежда ски облекло, може би техните цени са по-ниски, но не знам какво е качеството.

Благодаря много  bouquet! Разгледах сайта на Diamond, но предлагат само цели ски екипи за около 150 лв Sad. Видях и само долнища, но са тип анцуг. Ще взема да се занеса до Гранд Мол Peace.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 10 628
Alanis, сетих се и за Спорт Депо, имат един модел за 71лв и два за 89лв, всички други са доста скъпи. Ето линка.

http://sportdepot.bg/bg/jeni-obleklo/pantaloni/ski_i_snoubord_pa … rice&price=71|395&page=1

Магазинът е до ХЕИ.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 171
Аз сменях миналата година постоянен адрес и искаха нотариалния акт на ММ (не сме бракувани) и той да е с мен.

И аз така. Тогава записах и детето на този постоянен адрес, преди това ни беше само настоящ. Детето по презумция се регистрира на адреса на майката. Не че таткото се беше сетил да си регистрира синчето  Mr. Green


По принцип мен ме бяха питали на моя или на бащата адрес да запишат детето при припознаването в болницата. Не знам защо-при положение,че са еднакви.

# 712
  • Мнения: 2 018
А за смяната на адрес - аз сменях преди три години заради яслата на детето, ние сме на квартира и сменях адрес и лична карта, естествено - не са ми искали нито нотариален акт, нито собственикът да е с мен. Не помня другите документи какви бяха, но като се попита където трябва ще кажат какво искат  Hug

То нямаше ли разлика между настоящ и постоянен адрес?

Да ви питам, варненки, откъде купувате картофи? Много скъпи са станали тези картофи, над 1 лв!  Confused

слушах по радиото, че има много лоши добиви на картофи и за това и ще поскъпнат... не, че им вярвам много много за причината. Защото им ги плащат на безценица на производителите, пък после надуват цените по пазарите. Особено във Варна.

От борсата си купих последния път (преди нова година още) един чувал и си карам с него. Не обичам постоянно да ходя на магазин за такива продукти и за това така си ги купувам.

настоящ и постоянен адрес - сигурно има разлика... ще трябва да проверя каква е и дали да стигам до смяна на лична карта.

# 713
  • Мнения: 1 656
настоящият е като временен- ако си студент, на квартира,,, преди време си го сменях за да мога да се регистрирам в бюрото по труда тук. Ходи се в Общината , попълват се бланки, но не се сменя Лична карта.
Постоянният  е този по лична карта- тоест налага се и нейната смяна.
Имайте предвид че в петък общините са до 16,00  Naughty

# 714
  • Мнения: 533
Имам голямо желание да купя на сина си, ето този модел, но дънки. Водят ги харем стил Simple Smile

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bg/en/zara … %20POUCH%20POCKET

Проверих в Зара, Окаиди, Уайкики, H&M - няма. Не се сещам къде на друго място да проверя, защото май няма голямо предлагане на детски панталони от този модел.

Моля, ако някой е виждал по намаленията, да пише !


В магазина на Carnival kids http://carnivalkids.com/Nachalo/0/0.html погледна ли? Точно вчера ми предложиха там подобен модел дънки, но момичешки.

# 715
  • Мнения: 1 338
Някой знае ли каква е историята на дрехите от тази верига магазини - снимката по-долу? Влизам вече няколко пъти и все гледам, че нямат фабрични етикети, а техни фирмени на магазина, днес вече попитах дали са втора употреба (не, че това ми пречи и да са, но никъде не пише) и защо нямат етикети от производителите newsm78 , а продавачката изтръпна и се озлоби все едно я питах ... нещо лично - каза, че не са втора употреба, тя не знаела, била само продавачка, че били даже внос от Белгия и Германия - то било пишело - да, на техните етикети и аз на моето яке мога да напиша, че е произведено в Италия, не в Китай  Laughing ... което ми е много странно, цените вътре не са високи, не са и много ниски, не пише и да е Outlet ... Имаше абитуриентски рокли по 39лв намалени, има и хубави неща, просто за първи път срещам такава фирмена политика и по женски ми е интересно ...

Скрит текст:

# 716
  • Варна
  • Мнения: 171
Някой знае ли каква е историята на дрехите от тази верига магазини - снимката по-долу? Влизам вече няколко пъти и все гледам, че нямат фабрични етикети, а техни фирмени на магазина, днес вече попитах дали са втора употреба (не, че това ми пречи и да са, но никъде не пише) и защо нямат етикети от производителите newsm78 , а продавачката изтръпна и се озлоби все едно я питах ... нещо лично - каза, че не са втора употреба, тя не знаела, била само продавачка, че били даже внос от Белгия и Германия - то било пишело - да, на техните етикети и аз на моето яке мога да напиша, че е произведено в Италия, не в Китай  Laughing ... което ми е много странно, цените вътре не са високи, не са и много ниски, не пише и да е Outlet ... Имаше абитуриентски рокли по 39лв намалени, има и хубави неща, просто за първи път срещам такава фирмена политика и по женски ми е интересно ...

Скрит текст:


Къде е магазина?

# 717
  • Мнения: 1 338

Този е на "Варненчик" и на още 1-2 места, не съм от Варна, трябва да потърся за точните им имена, ама са пак такива главни улици с много магазини  Blush

# 718
  • Мнения: 7
Има такъв магазин и на Червения, точно до пикадили експрес.
Иначе съм разглеждала сайта им, реално никъде не пише да са втора употреба, но не им схващам особено логиката. Пише просто, че предлагат маркови стоки на достъпни цени (с две думи казано).
Иначе обясненото в сайта е: "Alternativa Shop дава възможност на хората да притежават маркови дрехи от възможно най-новите колекции вместо да чакат зареждането им в аутлет след няколко сезона. Дрехите стават достъпни за клиентите ни скоро след като напуснат официалните магазини на топ марките при обновяване на колекциите."
Ето и сайта им: http://alternativagroup.eu/

# 719
  • Мнения: 1 656
няма да е задълго така, Защита на потребителя трябва да се намесят

Общи условия

Активация на акаунт