Ще се местим в нов град

  • 8 332
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8 848
Видях по-назад, че авторката е писала, че ще се обади отново, когато вземат окончателно решение. Предполагам, че не само работата на мъжа е центъра, около който се върти решението, а се обмислят и останалите аспекти покрай избора. Сигурно си имат и основания, за които не се досещаме, винаги има и още нещо. Simple Smile Когато се обади за конкретния град вече, съветите ще се насочат към всички възможности, свързани с този град, мненията около дилемата, вече се повтарят.

# 106
  • Мнения: 1
Здравейте млади майки, вече сме горди жители на град Пловдив. След много седмици на перипетии и неразбираеми за мен особености покрай преместването на мъжа ми, най-накрая стигнахме до извода да отидем в Пловдив. Намерихме си малка сладка квартирка в Кичук Париж и се опитваме да подкараме процедурата мъжа ми да започне да получава т.нар. квартирни пари. Проблемът сега е, че от базата в Крумово му се изискват някакви адресни регистрации - 2 копия стар тип и 2 копия нов тип. Старата адресна карта да е попълнена със предишния адрес, т.е. предполагаме че става дума за постоянния му адрес по лична карта, понеже не сме сменяли адрес досега, а в новия тип - да са посочени и стария (постоянния) и новия адрес ( на квартирата ни сега ). Интересува ме дали наистина става въпрос за постоянен адрес или за предишен настоящ адрес. Някой от вас знае ли каква е процедурата по получаването на тези квартирни пари?! Видях че трябва да попълним и някакво заявление до жилищната комисия за картотекиране мисля че беше. Моля ако някоя от вас е по запозната с процедурата да пише Simple Smile Благодаря на всички Ви за хубавите и изчерпателни мнения, понеже те значително помогнаха за избора ни Simple Smile Хубава вечер Ви желая Simple Smile

# 107
  • Мнения: 4 569
Успех в новия град!

Виж в Потребителски групи, има тема за жените на военните. Питай там!  Peace

# 108
  • Мнения: 8 848
Честито преместване в Пловдив. Simple Smile Да се надяваме, че ви харесва града, тук е хубаво и спокойно, дано ви потръгне. Питай в темата, за която те е посъветвала Естел. Може да видят и други потребителки от Пловдив, които са минали вече през това и ще те ориентират. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт