Намаления 2012

  • 102 144
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
И аз тук.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз ще чакам офертите за Мол България, че както се казва ми е на 2 крачки Simple Smile
и аз така Grinning

# 17
  • Мнения: 295
В "Плейлайф"има-30% и -50% намаление.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
  bouquet

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Мерси за новата тема!   bouquet

Разгледах намалените неща в Калиопе, нищо не си харесах, продължавам да чакам другите намаления, особено в Дика  Laughing

И аз чакам за Дика, но не си спомням кога започна миналата година.

# 20
  • Мнения: 527
В Сф не направиха на Найк намаление като в Пловдив -40% сутринта от 7 до 8ч.

# 21
# 22
  • Мнения: X
Вместо запис да питам някъде има ли намалени дамски дебели шушлякови якета дълги, нещо такова

# 23
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук

# 24
  • София
  • Мнения: 11 733
Вместо запис да питам някъде има ли намалени дамски дебели шушлякови якета дълги, нещо такова



А аз да попитам конкретно това яке дали може да се види някъде?

# 25
  • Мнения: 2 739
Подобно яке си взех от Кенвело, когато имаха 200лв. плащаш 1000. А сега имат 50% обаче незнам дали точно тези якета ще са намалени

# 26
  • София
  • Мнения: 7 072
Голяма опашка направихме за България МОЛ  Sunglasses Само, че аз няма да отида първият ден.


Подобно яке си взех от Кенвело, когато имаха 200лв. плащаш 1000.
Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 44 190
  bouquet

# 28
  • Мнения: X
Хаха, дени много си се набутала значи...да платиш толкова много...шегувам се  Laughing
ЯКето е супер, изглежда с пух вътре, изпипано...също не бих му устояла.
Аз си взех пухенка зимна и вече само такива заглеждам, топлят и си заслужават парите. В Кенвело днес имаше пухени, но къси, аз такова търся. Помня, че имаше коментари и за Зара, за якета, но не знам имат ли тънки пухенки с пух. Защото нали знаете, че има "пухенки", с един гаден пълнеж, дето нито топли, а след пране става на... ooooh!

# 29
  • Мнения: 953
ще покажете ли какво е това пухенка newsm78

Общи условия

Активация на акаунт