Бебеправене тема 21 - Тук сме сговорна дружина и бебчета ще гушкаме догодина!!!

  • 15 717
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 8 131
Не не, Алексче, и аз нямам предвид теб, а по принцип си говоря.
Разбирам аз тънкия замисъл на Танчето да се запише в новата тема. Simple Smile
Ще стане, ще стане.  Hug

Моята лелка пак се опитва нещо да идва. Пак ме сви корема. Да видим...

# 706
  • Мнения: 630
чували ли сте за хранителната програма"зоната" на д-р Бари Сиърс!
Програма със системно 5 пъти дневно хранене , разделено на 30% мазнини, 30% въглехидрати и 40% протеин...изключително благоприятства върху здравето и хормоните на човеците.
Няколко мои колеги от залата я правят и казват,че резултата е невероятен, чувстват се супер леки, енергични , нахранени( най-важното) също така пречистени.

ако ви вълнува мога да спомогна препращането на цялата книга.
написах го най-вече , защото повлиява хормоните

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Ама че сте напреднали от сутринта...
и аз не съм сама в стаята на работа и от време на време ви чета...
Благодаря на всички, че ме "отрезвихте" и да спра да се халосвам, ами да си пия кафето...
Аз май малко съм настинала и сега се каня да пия един фервекс... (нали ще си правя всичко постарому...)
По темата за свекитата - моята е много модерна, има гадже и обича да се конти Simple Smile за сега не ни се меси, но... не се знае...
Иви, за Зоната - аз съм я правила... Хубава е като идея, но е много трудна за дългосрочно приложение.

# 708
  • София
  • Мнения: 8 131
И аз имам наблюдения, че Зоната е ефективна, обаче да си смятам на всяко хранене процентите, не мерси!

# 709
  • Мнения: 182
Не не, Алексче, и аз нямам предвид теб, а по принцип си говоря.
Разбирам аз тънкия замисъл на Танчето да се запише в новата тема. Simple Smile
Ще стане, ще стане.  Hug

Моята лелка пак се опитва нещо да идва. Пак ме сви корема. Да видим...

И мен  ме свива вече 2-3 ден по усилено, но още я няма и съм бясня и супер нервна! Егати и цикъла, егати и лелката, егати и нещото........... Rage

# 710
  • Мнения: X
чували ли сте за хранителната програма"зоната" на д-р Бари Сиърс!
...
написах го най-вече , защото повлиява хормоните

Да, и мога да го потвърдя. Когато бях по-млада, имах много болезнен цикъл. Няколко месеца спазвах този режим и цикълът ми идваше и си отиваше, без дори да усетя.

Но наистина изисква доста голяма дисциплина.

# 711
  • Мнения: 630
Бибче- сигурна ли си,че ще идва дъртата???

За режима ясно, всички го знаете, аз отдавна му се каня и сега твърдо съм решила да го подхвана:)

# 712
  • Мнения: 326
Не знам длаи сте си правили тестчета, но и мен си ме болеше като за менструация  Laughing Едно гадно напрежение в кръста и там долу..точно все едно ще ми идва. 50 дни бяха минали някъде от предишната менструация, но а зупорито си вярвах, че ще ми дойде и не правех тест.Цикълът ми е много дълъг по принцип  Peace обичайно си е между 40 и 50 дни.И накрая склоних една  сутрин и ходех като дрогирана цял ден после  Laughing

# 713
  • София
  • Мнения: 8 131
Бел, съвсем като ПМС ли ти бяха болките? Аз съм много зле и не помня как бях миналия месец като забременях...

# 714
  • Мнения: 2 022
Весинко, към свекито поемаме още днес  ooooh!.... Като си свърша работата /демек като се запиша в новата тема/ казах на мъжо, че ще се прибера по-рано и тръгваме. той отиде да измие колата, да се представи пред мама в опрятен вид  Grinning
Иве, аз много се впечатлявам от хранителни режими, ама ми е много тегаво да ги спазвам. Иначе една приятелка със зоната направи чудеса със себе си. Като я гледах аха да почна и аз. Ама не мога да ходя да смятам, да приготвям отделно за мен, отделно за него  и...... не става.

# 715
  • София
  • Мнения: 8 131
Айде още малко имам и след малко я пускам. Simple Smile  Hug

# 716
  • Мнения: 182
За съжаление ще дойде, защото вчера правих тест и нъц!
А при последен сексуален контакт преди 12 дни (от тогава си ме дърпа и боли ту по-леко, ту по-силно) трябваше да отчете теста, ако имаше нещо...........
Незнам какво ми става, дълъг ми е цикъла (35-40дни и веднъж 44 ми се е случвало), ама 49 дена.....

# 717
  • София
  • Мнения: 8 131
Абе то и аз вчера правих, ама беше в изблик на умопомрачение. Аз съм едва най-много 10-11 дни след О., ако изобщо съм имала такава този месец.

# 718
  • Мнения: 630
Принцес нали съм ти казала да се радваш ,че само уикендите кибичите и то понякога заедно, радвай се на това, което имаш,че ако беше на мое място да те питам ...
а за зоната ясно, резултатите са само Убави, скоро и аз .

Бел- спомням си в задните теми като забременя...леле ми то и аз съм от някъде 10 тема хммм гоня седми месец в очакване. #2gunfire

бибче- док

# 719
  • Мнения: 2 022
Споко, Вес....ти да не мислиш, че изгарям от желание да тръгвам....
Бибо, миличка, чакай нищо не се знае. Абе тоя месец нещо тестовете смотани, цикЪлите дълги, много алтава работа. Аз дето съм с 26 дни...отидох на 30  newsm78. Шашава работа  #Crazy
Иве, щастлива съм, че не живея там, ама....докато се усмихна и се озъбя. Толкова бързо минава това време и хоп - пак е ред да ходим  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт