Бебеправене тема 21 - Тук сме сговорна дружина и бебчета ще гушкаме догодина!!!

  • 15 702
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 326
Весе, и аз много не помня, но да-като ПМС...спях непрекъснато, много изморена се чувствах.Супер отпаднала, причерняваше ми, усещах гадното напрежение в кръста и долу..гърдите ми бяха като футболни топки.
Аз имам много болезнен цикъл, става ми лошо,повръщам,припадам..затова пиех противозачатъчни от 13 годишна възраст. И затова не го отчетох като нещо странно.Бяхме бебеправили с ММ точно 3 пъти в три поредни дни, точно две седмици след първи ден на менструация.А цикълът ми, както казах е дълъг и си мислех, че овулацията ми трябва да е по-късно и не сме уцелили момента.Но явно си е била точно 14 дни след 1-и дне на цикъл и сме уцелили момента.Затова знам точно кога е станала беба  Laughing   Заради всички тези неща си мислех, че не може да съм бременна и си чаках да ми дойде.На 28-и Юли последна менструация,направили сме го на 10-11 или 12-и август и аз си направих тест някъде Септември месец.

# 721
  • Мнения: 1 846
Здравейте,      bouquet
аз се излюпих вече даже и ядох...с развален режим на спане съм цяла седмица и затова чак сега се излюпих.

чували ли сте за хранителната програма"зоната" на д-р Бари Сиърс!
Програма със системно 5 пъти дневно хранене , разделено на 30% мазнини, 30% въглехидрати и 40% протеин...изключително благоприятства върху здравето и хормоните на човеците.
Няколко мои колеги от залата я правят и казват,че резултата е невероятен, чувстват се супер леки, енергични , нахранени( най-важното) също така пречистени.

ако ви вълнува мога да спомогна препращането на цялата книга.
написах го най-вече , защото повлиява хормоните
Иве, аз искам да опитам че спешно ми трябва да вляза в норми и да се чувствам добре. Peace

# 722
  • София
  • Мнения: 8 131
Ивенце, и аз бих се зачела в книгата.

# 723
  • Мнения: 2 022
Съншайн!  Hug Излюпваш се точно на време за новата темичка!
Ей, аз днес още не съм яла!  doh Защото съм с ПСС /пред свекървен синдром/  Tired

# 724
  • Мнения: 630
дайте ми по един маил , ако искате на ЛС ,че е уърд файла 192 стр.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Принцеска, толкова ли е трагична свекито?
Аз в момента страдам от госуване на нашите... че и казаха, че ще дойдат към 20-ти пак и ще стоят до след Коледа.... Това ми звучи много страшно...

# 726
# 727
  • Мнения: 2 022
Принцеска, толкова ли е трагична свекито?
Абе не е чак толкова страшно и въобще не е зла жена, ама от престараване вреди. И все си мисли, че сме малки, пък въобще не е така. Та това ме дразни - вмешава се. А милото не смее да и противоречи, това пък изнервя него....и така.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 879
ох, ужас!!!
В нашия случай свекито не се интересува много от нас... в смисъл не се обажда много, което не е никак зле. Сега обаче нещо си прави устата за Коледа... там се конкурира с майка ми... но по-лошото е, че подпитва за Нова година...

Общи условия

Активация на акаунт