отделна стая?

  • 8 059
  • 136
  •   1
Отговори
# 120
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 249
Учуди ме,защото щерката спи още в кошара и няма тази възможност.Всички майки,чиито деца са на тази възраст,също ползват още кошари и за това питам.Да не сме окъснели? Crazy

# 121
  • София
  • Мнения: 44 407
На година и половина има деца, които не спят вече в кошарка или са им махнати няколко пръчки от решетката или едната решетка... общо взето тогава до към 2 става...най-често защото дребните се научават да си прескачат решетката примерно Wink
Или именно, за да има свобода на движенията.
Проблем е ако детето пада от леглото, но и това си има решение със странични преградки, така че не е кой знае какъв...
Да сте окъснели - не сте със сигурност, но и другото мен лично не ме учудва Simple Smile

# 122
  • Мнения: 102
Ние отделихме сина ни,когато окончателно спрях да го кърмя т.е. на 9 месеца. Той е от бебетата,които си спят непробудно нощем и почти не сме имали проблеми с изместването му в неговата си стая.
Понякога вечер ми е пусто като знам,че е в другата стая, но пък от друга страна е хубаво ,че всеки си има лично пространство и стая. Изграждат се навици сега няколко месеца по-късно той си знае и вечер си влиза в стаята и си ляга сам ...
Аз съм привърженик на отделното спане и от чисто любопитство питам на какво легло спи детето,че може да си легне само? Подчертавам,че въпросът ми е предизвикан само от интерес и не целя заяждане. Hug  bouquet

Имаме кошарка като тази http://img08.prodavalnik.com/images_prodavalnikcom/6901067_2_585x461_rev001.jpg  само,че е зелена и ципът й постоянно е отворен и той сам си се промушва през свода и си ляга.
Той например може да се качва и да си слиза от обикновен по-нисък креват,но ме е страх,защото се върти докато спи и може да падне.

# 123
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 249


Имаме кошарка като тази http://img08.prodavalnik.com/images_prodavalnikcom/6901067_2_585x461_rev001.jpg  само,че е зелена и ципът й постоянно е отворен и той сам си се промушва през свода и си ляга.
Той например може да се качва и да си слиза от обикновен по-нисък креват,но ме е страх,защото се върти докато спи и може да падне.
Супер! Много ти благодаря за отговора.   bouquet

# 124
  • Мнения: 931
Моето спи в същия тип кошара.
Лятото, като бяхме на почивка, успя да падне от едно доста широко легло- Все още много се върти. Даже съм малко притеснена, че скоро трябва да му я сменям - вече е на почти три, а още ме е страх да го оставя да спи сам на необезопасено легло (когато е до нас на спалнята по някаква причина, винаги го слагам между двамата).

# 125
  • София
  • Мнения: 44 407
Моето спи в същия тип кошара.
Лятото, като бяхме на почивка, успя да падне от едно доста широко легло- Все още много се върти. Даже съм малко притеснена, че скоро трябва да му я сменям - вече е на почти три, а още ме е страх да го оставя да спи сам на необезопасено легло (когато е до нас на спалнята по някаква причина, винаги го слагам между двамата).

За да не се притесняваш вземи нещо такова http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/874_314 може и на път да си я носите и ще ти е спокойно.

# 126
  • Мнения: 931
Изглежда подходящо, мерси Simple Smile Ще трябва да взема нещо подобно като му сменя леглото.

# 127
  • София
  • Мнения: 39 946
Моя е голям и пак понякога пада Simple Smile 1-2 пъти падна от неговото легло (което е нормален размер) и веднъж от дивана в хола.

Кошара използвах на едно от първите му морета, дребният беше на 1,3г. При отворен цип сам излизаше и влизаше.

# 128
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Моя е голям и пак понякога пада Simple Smile 1-2 пъти падна от неговото легло (което е нормален размер) и веднъж от дивана в хола.

Кошара използвах на едно от първите му морета, дребният беше на 1,3г. При отворен цип сам излизаше и влизаше.
Поради тази причина още спим с долепена спалня до детското легло... Simple Smile
Много буйно спи дъщерята,чак не знам кога ще се кротне и научи сама да се пази.

# 129
  • Мнения: 451
Моя е голям и пак понякога пада Simple Smile 1-2 пъти падна от неговото легло (което е нормален размер) и веднъж от дивана в хола.

Кошара използвах на едно от първите му морета, дребният беше на 1,3г. При отворен цип сам излизаше и влизаше.
Поради тази причина още спим с долепена спалня до детското легло... Simple Smile
Много буйно спи дъщерята,чак не знам кога ще се кротне и научи сама да се пази.

и ние така с долепената спалня,че сме от буйно спящите, Mr. Greenама така пък много лесно се пренесе при нас Laughing

# 130
  • Мнения: X
и аз се чудя дали да не преместя кошарата до леглото, че така между нас  Whistling ама съвпадат ли ви нивата  newsm78 мойта, ако е на горното ниво той ще е на по-високо, ако е на долната на по-ниско от мен и се чудя кое е по-добрия вариант  Mr. Green може би да е по-долу, че да не се изсипе върху мен каквото е шило  Mr. Green

# 131
  • Мнения: 451
и аз се чудя дали да не преместя кошарата до леглото, че така между нас  Whistling ама съвпадат ли ви нивата  newsm78

моите за късмет съвпадат  Whistling  Laughing

може би да е по-долу, че да не се изсипе върху мен каквото е шило  Mr. Green

 Joy за предпочитане е май  Mr. Green

# 132
  • Варна
  • Мнения: 25 349
И аз мисля да смъкна решетката и да долепя кошарата му до спалнята. В момента в кошарата има два матрака един върху друг и височините на двете са равни, но иначе и аз мисля, че е по-добре детското креватче да е по-ниско от спалнята.

# 133
  • София
  • Мнения: 39 946
beauty_, може би по-долното ниво ще ти е по-удобно.
Дъщеря ми спеше в дървено бебешко легло. Нивото съвпадаше с това на моето легло.

# 134
  • Мнения: 11 037
Ако нивото не съвпада със спалнята не се ли обезсмисля поне като удобство за майката  newsm78 Ние сме си в едно легло Simple Smile, но съм се чудила и аз за такъв вариант, само дето не си представям да ми е по-лесно от сега с кърменето. Виж за спането съм склонна да повярвам, че ще ми е по-добре  Joy

Общи условия

Активация на акаунт