Новите ни козметични похождения 34

  • 52 497
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31 259
Аня в предната тема е пуснала /в събота/ един подарък - La Vie Est Belle на LANCOME...  Simple Smile
Страхотен е, нали?  Simple Smile
И аз мисля да си направя един коледен подарък.

много му се чудя  Rolling Eyes ще взема да го тествам  Blush
Внимавай много с него. Peace Супер сладък е и трябва много хубаво да се пробва. Но пък има страхотна трайност и шлейф. Досажда супер бързо, както повечето много сладки парфюми.


Спиралата на ГР е много хубава, но дава само обем. Не извива силно, не мога да кажа, че разделя супер много и не се рони, но се чисти малко по трудно. За мен е много хубава и си заслужава парите.

# 46
# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
densi  Blush Blush Blush няма как да не те послушам, защото едва се удържам да разкажа какво се случва, като ползвам Шалимар  Shocked Shocked Shocked

Скрит текст:
... "сензация" е малко да се каже; интересно е, че на хората около мен им въздейства, както и на мен, аз буквално вибрирам от емоция - положителна, а ... в събота - лелееее, пръснах си преди да ходим на спа - и по дрехите и малко по мен - за разкош, е вярваш ли ми, че на тръгване - когато и съм се "къпала" и е останало по дрехите - ме питаха какъв е този страхотен аромат  Blush Blush Blush -  от всичко, което взех да пробвам - ще си оставя шалимар и инсоленс (с идилията вече се разведохме - никак не се разбрахме, не ме трогна), казаха ми, че просто уникално се сработва с мен, защото от проби не им е харесал  Rolling Eyes

та ... този на ланком - изобщо не съм го докосвала - трябва да го видя, за да съм спокойна, но ще съм внимателна  Blush

# 48
# 49
  • Мнения: 3 675
Аз днес си харесах това

Беше любов от първо помирисване  Heart Eyes Laughing
Но искам да знам има ли разлика между ЕDT и ЕDP. Аз съм мирисала само EDT  Rolling Eyes
И имам още един въпрос - разумно ли е да го поръчам от feelunique?

# 50
  • Мнения: 56

днес си взех това Simple Smile)

# 51
  • Мнения: 31 259
Определено има разлика и то не в полза на ЕДТ. Купи си ЕДП, но не от нета, защото сега покрай празниците ще се забавят много поръчките и доста се губят, не Дай си Боже. Hug

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Не знам да се радвам ли или не, че и Ели Сааб и La Vie не ми харесаха.
Първия почти се бях засилила да го взема насляпо след хвалбите на една съфорумка, но заради високата цена се отказах. Обикновен цветен парфюм, нищо особено не откривам в него. А и на фона на наличните от този тип, съвсем не ми трябва.
Ля вие пък ми е толкова сладък, че го отписвам на мига.  ooooh!

# 53
  • Мнения: 252




Не знам как съм живяла без маслото за кожички досега...  newsm78 Heart Eyes

# 54
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
За кой Шалимар става въпрос Алена?

# 55
# 56
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
За кой Шалимар става въпрос Алена?

# 57
  • Мнения: 1 334
Да споделя за Lancome la vie est belle понеже виждам, че го коментирате.Аз обожавам сладки парфюми по принцип.Този е ужасно сладък, ужасно траен и ужасно ми хареса Laughing Но както и Денси е казала - трябва да се пробва и да си прецениш Peace

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
ами, аз обичам да са като "баклава", да те захароса  Mr. Green разбира се - Шалимар няма нищо общо и пак ужасно ми харесва, но като видях колко ванилия има в ланкомчето - трябва да го видя  Praynig Praynig Praynig т.е. понося  Peace

# 59
  • Мнения: 1 114
Lipfinity 300

Общи условия

Активация на акаунт