Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
АнбибИан,не е това чашата  Peace Две са в комплекта, отвътре са червени,отвън бежови  Grinning Утре ще снимам ако искаш  Grinning Ние също се забавляваме с нещо,но не винаги,азвиси какво има за ядене  Mr. Green Фрикасето примерно се омита за секунди  Mr. Green
Мелиса,не мисля,че за 10-20 гр алкохол и то не твърд има проблем  Peace пЪк и все пак минава достатъчно време  Rolling Eyes
Свм,пали и газ към Пловдив,чакаме те  Hug Дарето и тя добре си хапва  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 638
Сийн няма нужда да ги снимаш  Hug Предполагам, че са заредили и другите магазини с този комплект, просто ще огледам на следващото ходене в Кауфланд.

# 47
  • Мнения: 2
Анбибиан, Стела се храни, докато прави нещо. Рядко само яде  Crazy Много ми е трудно в морската с буркан в едната ръка и лъжица в другата, салфетки, които придържам с кутре и безимен  Mr. Green и така заредена я гоня около пейките. А като държах с една ръка и буркан и лъжица и салфетки, а с другата нея за да върви  Shocked Mr. Green Тогава каква гледка сме били. Тази вечер пожела сама да се храни, аз обикновено й отказвам, защото става голяма мацаница и ми идва в повече, но този път беше много категорична и отказа да яде, ако аз й давам. Сложих чинийката на едно малко столче, придърпах го към нея и я оставих да се пробва, като моментално започнах да медитирам върху един насмотан плат в една торба, която няма къде да прибера - райе в много приятни цветове Mr. Green, само за да не гледам какво се случва. На 2-3 пъти хвърлих поглед - яко се стичаше по блузката, все едно съм я поляла с боза, но на 4-тия път не можах да повярвам - тя се хранеше почти перфектно  Shocked Без да се окапва, много добре вземаше с лъжица и си хапваше с гордост и удоволствие изяде всичко. След това стана от импровизирана си маса и без да бърка с ръка в купичката, без да си вземе лъжицата и да маже с нея по дивана, се насочи към играчките. Преоблякох я и беше готова.

Момичета, благодаря ви. При мен лошото беше само един ден, след това ми беше просто гадно  Mr. Green Не мисля, че съм бременна, въпреки че докато се държах за корема тогава, съвсем празен, а издут и мърдащ - все едно ме подритва бебе в 20-та седмица, наистина се позамислих, но няма начин. Закъснява ми точно с един ден. Засега. Не знам дали беше вирус, според мен ми се повръщаше от режимът, който изградих последните две седмици. Тъкмо и Нуриии ме пита как е при нас. Та - сутрин Стела става около 7 и нещо, може и по-рано, по-късно май никога, забележителното е, че мъжът ми е приготвил закуската, ако е кус-кус или макарони, приготвям Ники за занималня, поне един ден от седмицата остава с нас, може и два - тоест не ходи на занималня, по взаимно съгласие, но приемаме, че сега отива  Mr. Green Стела се занимава и аз започвам да оправям стаите, пера, простирам, около 10 - 10 и половина заспива, слагам да готвя нещо за нея за обяд и нещо за следобедна закуска за Ники, минавам навсякъде с една стирка, обядвам пред компа и ви прочитам, вземам душ, после Стела и отиваме за батко й - това около два часа следобяд. След това сме в морската докато се стъмни, Ники заспива в количката веднага като го взема и спирам до някоя пейка за да му подпра крачетата на нея, защото много стърчат, докато на Стела не й писне и продължаваме, понякога стигаме и до люлките и пързалките до детския кът. На връщане е най-трудно - тя не иска да се прибира и аз я нося, Ники още спи и трябва и количка да бутам  Shocked Прибираме се вкъщи около 6 вечерта и започвам да готвя, Стела вечеря и заспива най-късно 8 и нещо, Ники по-късно. Какво е общото между този "невероятен" режим и повръщането - ами това, че за да издържа на всичко това се тъпча като прасе  Mr. Green Аз не издържам на глад и озверявам, пък нали и кърмя, пък нали е и студено и все нещо ми се яде, ама не знам какво и ми се струва, че това беше причината за повръщането. Режимът ми е и причината да не се виждам с вас, Марси, нннн, Петкова - просто излизам по-късно и не очаквам да сте в морската. Нуриии, не знам защо съм те оставила с впечатление, че се справям с всичко, въобще не е така. Сега опитвам нов режим - днес Ники не спа. Откачих  Crazy Не спря да мрънка, да хленчи и да плаче. Явно не издържа още без следобеден сън. Пробвах и сутрин да излизам, но излязох следобяд  Mr. Green Не мога да се оправя. О, днес бях в 12 в морската и се прибрахме в 5. Повече няма да повторя, ако поне единия не спи  Mr. Green Докато се опитвам да измисля нов режим обаче, не успявам с чистенето. А така свикнах да ми е чисто и подредено, най-ми е хубаво сутрин като имам енергия, ако оставя за вечерта нищо не се получава.

Стига ви занимавах  Simple Smile

Съни, дано се оправи бързо Бо  Hug Пазете се с Али, ако е възможно.

Мелиса, аз също си пийвам  Embarassed Те тук ме знаят всички вече, но пък твоите мъници са малки още. Все пак чаша вино не мисля, че е кой знае какво. Пък и те ще си я разделят, съвсем по нищо няма да им се падне  Mr. Green  Hug

Спи ми се, лека   Simple Smile

# 48
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Честит имен ден на всички именници. Със здраве да си носят името и св. Никола да ги закриля.  bouquet  bouquet  bouquet
Анбибиан, Йоан също се занимава с нещо докато яде. Ако не му е вкусно бая зор виждаме с храненето. Сега се чудим каква закуска да му приготвяме. Правих му яйце със сирене, не го яде, защото не беше гладко пасирано. Само с пръсти си вземаше и ядеше. За закуска на вълна е чисто кисело мляко и чисто плодово пюре. Чакам да му писне и пак ще му правя каша. Давам му разни играчки да си играе, пръскам с вода по масичката на столчето да цопа в нея с ръце... всякакви магарии. Пускам му и клипчета на неговия телефон.

Съни, дано Боян леко изкара скарлатината. Praynig
Зелда, дано да си бременна. Flutter

Изчезвам да се приготвям.
Лек ден ви желая.

# 49
  • Мнения: 3 638
Честит имен ден на всички именници днес!
Ще правите ли пълнени шарани, ако някой може да ме светне за някоя супер лесна, но вкусна пълнка и да ми кажете на колко градуса и колко време се пече шарана, покрива ли се с фолио? ММ държи да е пържен и понеже ще се прибере днес по-късничко сигурно ще е пържен, обаче мисля в най-скоро време да пробвам пълнен на фурна. Днес би трябвало да донесе зебрата на Фишър прайс. Но пратките са толкова много общо от 4 курса, че не знам дали ще донесе всичко наведнъж. Той беше командировка 2 дни и не можа да ги вземе на време - сега са се натрупали.

Зелда браво на Стела. На мен ми се иска да дам на Яна да се пробва сама, обаче ми се струва че резултата ще е плачевен.
Веднъж бях забравила купичката с лъжичката на масата преди ядене и бях отишла да взема нещо до кухнята. Като се върнах я заварих да бърка с две ръце вътре и да маже по масата в хола  ooooh! Иначе й давам една лъжица уж да се лъже, че и тя прави нещо с нея, обаче тя си я завира в устата, почва да я гризе и пак не яде. Имаше период, в който трудно се докопвах до устата, обаче стигне ли лъжицата тя отваря широко и яде всичко, а сега стиска зъби и нищо не пуска в устата  ooooh!

От понеделник ще има дрешки в Лидъл за дребосъци и играчки на Фишър прайс. http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=20491
Мисля да взема от плюшените комплектчета. Имаме си едно от миналата година и още си го ползваме, гащите ни окъсяха, но горнището ни е най-често ползваната домашна дрешка.

Яна има 37.4 температура. Вчера ме остави да й бръкна в устата. Този кътник, който мислех, че е избил понеже се .............................................ктттттттттттттт-((((((((.( (тя се включи  Mr. Green) Та кътникът се белее, но не е пробил, от всички страни венците са подути и се надявам, че от това е температурата и липсата на апетит, а не е болна пак.

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 11:22 от anbibian

# 50
  • Мнения: 629
Здравейте момичета  Grinning
Честит имен ден на всички малки и големи именници! Много здраве и щастие!
Нннн, той Грахчолан заспива спокойно защото аз незнайно защо,  newsm78 го научих да ползва залъгалка. Та човекът си се насуква и после не ще да заспива на мен, ами си търси силиконовата приятелка и си се приспива с нея. Много е удобно, признавам си без бой,  Embarassed но как ще го отучам от тая джаджа не знам.
Сънииии, къде пък сега тая скарлатина? Бързичко да я преборва Бобчето и да не си я споделя с вас.  Hug Hug
Тони, честита ви шейна!
Мелиса, Грахчолан напоследък е ял гювеч, тиквички с ориз, спанак с ориз, праз с ориз - към тях спокойно можеш да добавяш някакво месце по желание, пилешка супа, картоф с морков и карфиол с масълце - много е вкусно, на Зори едно време й правех нещо като яхния от мркови, картофи, грах и пилешко, ама за сега още не съм взела грах, но ме подсети, че е време да действам. Вчера изпекох един батат, много е вкусен, и Коколин го одобри много. На аромат го докарва между тиква и сушени сливи, а на вкус мноооого прилича на печена тиква. За следобяд бъркотя разни варианти от зърнени и плодове - заредила съм се с овесени, ечемичени и ръжени ядки, просо, елда и киноа и правя с тях различни комбинации с тиква, ябълка, сливи, праскови, круши. А киноата и елдата понякога ги добавям към ориза и в манджичките. За пиенето още са ти малки мъниците и сучат начесто. Коколин примерно вечер като заспи и има няколко часа стабилен сън та мога спокойно да си пийна нещо и да знам, че алкохолът ще го преработя докато той се събуди. Пък и като яде и пюрета може да прескоча някое кърмене през деня без да е голяма драма. Ти май трябва още някой и друг месец да почаш.
И вече две сутирни подред си сипвам по един гълток в кафето,за отскок  Mr. Green много ми е весело през деня  Joy
  hahaha браво на теб, и аз се замислих дали пък вече не мога да "прегрешавам" с по някоя и друга глътка бейлисче или мартини.  Blush
cvm ще се покажат, няма къде да ходят зъбчетата. Но понякога не спазват онзи универсален ред на педиатрите.  Grinning
анбибиан, при нас положението с яденето за сега е много добре. Пу-пу-пу! След като си скубах косите цяло лято Грахчолан взе, че прояде и сега не мога да смогна пък да готвя. То пълно щастие няма.  Mr. Green През нощта се кърмим 1 или 2 пъти, после има сутрешно кърмене и към 10.30-11 давам банан, круша или малко сухарче. Обядва към 12.30-13 при това омита цели 250 гр манджа и реве като свърши та тряба да го залъжа с малко сухарче или коричка хляб, следобедната закуска е към 16.30-17.00 пак 250 гр плодово-зърнен бъркоч и вечерята е към 20.00 часа - пак 250 гр манджа+сухар или хяб щот иначе е вой до небесата. На всички тези хранения предлагам и да суче, че не иска вода да пие, а така поне се оводнява. И последно се кърмим към 22 часа когато заспива. Понякога суче по-активно, друг път съвсем малко та нямам идея колко точно кърма приема. Иначе той като е гладен си яде, няма нужда от залъгване, ако нещо не му харесва много менюто  Mr. Green започва да ръкомаха като Яна, но като пусна малко реклами успява да хапне някакво сносно количество.
Зелда, ама хич не ти е лесно. Дано скоро да намериш подходящия режим. Аз откакто Зори е на градина успях да направя такъв на Грахчолан и направо се родих.  Grinning
Ставам, че Коколинчо си търси вниманието.  Grinning

# 51
  • Мнения: 33
здравейте
аз от сутринта съм подпалила джапанките и чистя мия чинии,готвя оправям дрехи..никога не е било преди 12 да съм готова. Simple Smile
почнах да оправям скрина на ивко да го поразчистя от омалелите дрешки и да има място за другите а и за новите от кака му дето му ги донесе от англия,и аз сгъвам,той взима и мята в скрина и затваря чекмеджетата доволен  Mr. Green и аз пляскам "бравоооо" и пак наново сгъвам след него и подреждам,та поне 1ч съм оправяла дрешки  Crossing Arms

неще да яде откакто му помина вируса.побъркал ме е ,неще нишо др освен попарата ,кислео мялко с обикновени бисквити и банани.вчера цял ден е карал на 4 сухара(попара) и един банан. чак преди сън яде кисело мляко с бисквити...какво е това чудо,не бях се разбравяла с дете дето неще да яде.той буквалоно се плези и всичко плюе  #Crazy

сега съмм сложила в глинения гювеч картофки,зехтин ,лук и един буркан гювеч. дано яде днес ,че ще ме побърка newsm17

сега виси до мен и ми дърпа гривната,кабела на компа Sad оф днеска само викам :"нееееее,не там" "неееее мама се кара!" " неееееее ,ела тука" и все е залепен не където трябва. научил се е да се пльосне на зелята и се опъва като подочистачка и се плъзга назад  Mr. Green ще ви го снимам да го видите.

ооо как ми се допи и на мен бейлис,ама днес за сефте от неделя насам пих 3в1 (още се захранвам)  Mr. Green  може да накарам мм да ми купи и на мен бейлис за коледа (да не ме помислите за алко  Mr. Green) помирисвам бейлис само по коледа/нова год,и мента на морето  лятото Mr. Green

ставам,че момата от англия ще идва да си зима багажа (ще си ходи утях си) и да ви видя манджата ,че да не я срезеля
бай бай   bouquet

честит имен ден на всички именници! със здраве да си носите имената !!! наздраве!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 913
Привет! Днес и аз съм в кухнята. Сега пека хляб. Харесах си рецепта и за бисквити, да видим. Иначе онзи ден кашкавалките станаха чудни, като изключим колко ронливи бяха. Мамооо, цялата ми къща в трохи.  ooooh! Предполагам обаче, че грешката е в моя телевизор и ремонтираната рецепта. Само с жълтъци и с безглутеново брашно толкова.
Анбибиан, хич не се къхари за яденето ви. Ние ядем по-малко, но пък без уговорки. Хич не ми се нрави да се правя на маймуна и да тикам лъжицата. Но може би понеже пък суче и не се къхаря, че ще остане гладен. Обикновено сутрин ядем макарони, от една чиния, че иначе неговите не са така вкусни като моите..  Whistling  Mr. Green На обяд се опитвам да давам супа или накаква манджичка, каквито напоследък ми е трудно да измислям. Следобед давам плод, каша, нещо за гризане. Вечер пак предлагам някаква манджа. Грамажите идея си нямам колко са, но не са повече от 80-100гр., а понякога нямат и 5 лъжици..  Crazy Факт е, че е най-благосклонен да яде, когато е туко що станал, но не е сукал. Та, така спирам да се обяснявам, че май с нищо няма да съм ти полезна.  Laughing А може и пак зъбче да ви мъчи.  Wink
zellda гимнастиката във вашето ядене съм я виждала и мога само да кажа евала! Браво и на Стела, че така добре се е справила и сама.  Heart Eyes
Мелиса0215 радвам се, че се разписа. Сигурна съм, че е голямо шоу при вас. А баткото как приема близнаците? Отразява ли ги изобщо. Даниел чак сега взе да забелязва племенницата ми и да проявява интерес към нея.
Съни  Confused дано леко леко да я изкара Бо тая скарлатина, а вие с Алинка се пазете.  Hug Пиши как сте.  Hug
cvm викаш голяма веселба, ама да не ти е в къщата..  Laughing  Hug Ха дано скоро имаш повече поводи да излизаш сама и да се разведряваш, а щом искаш и да поработваш.  Peace
А да ви попитам само на мен ли ми е голям зор смяната на пелените и преобличането. Еййй, голямо мрънкане, дърпане, хленчене. И като го съблека бяга ли, бяга та да не го хвана и облека. Голям му е кеф да е гол човека, не ще дрехи и туй то. А да кажеш, че е топло много у дома, не е. Към 21-22 градуса е.
Hariela на патерички да поздравя баща ти. Жив и здрав да е! Мноого много да ви радва и вие него.
Честит празник на всички именници, банкери, моряци и рибари!   bouquet

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Добър ден!
Да пиша и аз за храненето. Елиза през нощта суче между 1 и 3 пъти. Закусва в 9-10-11ч., зависи кога стане. Закуската й е кус-кус/попара(със сухар и половина)/овесени ядки/качамак/грис/домашна юфка, всичко с масло и сирене или киселко мляко с бисквитки. След около час й давам мандаринка, много ги обича, изяжда по една цяла или една и половина. На обяд яде някаква супа, каквато съм й направила, изяжда около 200г. Ако супата е гъста, не слагам сухар, в повечето случаи е така. Ако случайно съм я направила по-рядка слагам половин сухарче. Когато е само зеленчукова, слагам половин жълтък. След още около 4-5 часа й давам пасирани плодове, каквото имам, два-три плода пасирам и давам. Понякога слагам и бисквитка в тях, понякога сухар, а най-често чисти. Вечеря от нашата маса, каквото става за нея и после й давам малко каша, за да съм сигурна, че се е нахранила. Преди да заспи, я кърмя, а и през деня я кърмя още поне два пъти. Яде почти винаги на стола за хранене, като й слагам нещо на табличката, да се занимава, иначе се върти, свикнала е да има нещо в ръцете си. Понякога, предимно вечер или когато си яде плодовете, я слагам в мене и я храня. Но тя е свикнала и в общи линии  не създава проблеми.
Анбибян, аз съм правила пълнен шаран на фурна, като пълнежа е от хайвер(имаше много в самия шаран), много кромид лук, нарязани орехи и стафиди. Става много вкусно. Иначе ако искаш, може да сложиш в пълнежа и ориз и това, което ти остане, да го сложиш отстрани, около шарана в тавата. Не знам колко съм го пекла, зависи от печката, обикновено в рецептите, в които пише да се пече примерно 30 мин. на 180градуса, при мене става за 10 мин. на 30градуса.

Зелдичке, ами и аз ти пожелавам да си бременна, знам че ще се зарадваш.  Grinning Hug Наистина труден режим си си изградила.

Съни, как е Бо?

Мелиса, аз също си пийвам всяка вечер по една чаша или ако много ми се услади и две чаши вино, бяло или червено. Преди си пиех всяка вечер по една чаша бира, това е от 4-ия месец на Елиза, а още кърмя. Всеки си решава де, но твоите бебнца са още мънички. Аз готвя на Елиза леща, телешко или пилешко с елда, тиква с просо и праз или кромид лук, месо с киноа, копривена чорба, спаначена супа, крем супа от броколи или броколи с месо, карфиол с месо, тиквички с ориз, тиквички с картофи, картофи с овесени ядки, супа топчета, класическа пилешка супа, всичко под формата на супи. Обикновено сгъстявам супите с овесени ядки, ръжени, ечемичени или пшеничени ядки, булгур, просо, кус-кус от спелта, киноа, почти не използвам фиде. Още не съм си взела амарант, за което съжалявам, но скоро ще си поръчвам по интернет.

И да ви почерпя виртуално, че днес ММ е именик.  Grinning

 

Ставам да украсяваме елхата, че съм обещала и Софи вече няма търпение.  Grinning

# 54
  • Мнения: 3 638
Hariela да не би да е на 230 градуса, че на 30 доста дълго ще се пече  Joy и като каза елха, чудя се дали да я украсявам тази година - Яна ще я унищожи за секунди  Thinking

# 55
  • Мнения: 19
Ще опитам да попише нищо , че Дарето пак е във вихъра си наспана , нахранена кой като нея  Mr. Green
Ани храни се на стола за хранене винаги е така , ако прави номера и не иска да стои в стола махам е от там , но и храна не давам да се научи  Naughty яде много бързо като войник е за това когато прави номера и не иска да яде знам че не е гладна и спирам . А обича да има лъжица в ръката си бърка в купата и прави опити да се храни сама понякога успява  Mr. Green

Вчера Катето украси елхата сложихме лампички и на елхата и на прозореца Дарина беше многоо щастлива Ани качихме е на масата за хранене ние и без друго не е използваме ядем на ниската маса .
Сега направих една бисквитена торта не е много сладка нарочно за да яде и Дарина за следобедна закуска .
Мен пък днес ми е едно мързеливо станах в 6:50ч.  #Crazyсвеки ме събуди и сега ми е едно смотано , аз трудно ставам преди 8ч. ooooh! та по тоя повод си дремнах с Дарина един час  Mr. Green

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС ! МАМИ , ТАТКОВЦИ , ДЕЧИЦА ВСИЧКИ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ

# 56
  • Мнения: 128
Честит Никулден на всички, които прзнуват днес! С гордост да си носят имената! bouquet
И моят мъж днес е именник, чакам малката да се събуди и да отидем на пазар.  Simple Smile
Хубав ден и весело изкарване на празника. Hug

# 57
  • Мнения: 0
Честит празник на всички малки и големи, които имат повод за празнуване  bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Здравейте,
Днес ми е някакво сдухано  Confused ММ нещо не е удовлетворен от условията, които му предлагат тук и много се надявам да се договорят, че иначе пак ще си стоим самички  Cry Чак не знам как да се изразя как се чувствам, поканила съм си една приятелка да разведри малко обстановката  Whistling И дано и ММ скоро ми донесе добри новини, че снощи направо ми разби мечтите за близкото бъдеще  Sad
Ая на свой ред пък оня ден надраска дивана с химикал, добре че е тъмен и не се вижда на пръв поглед, но се чудя с какво да изчистя химикал от кожа... Предложения?  Rolling Eyes
От НОИ нямам включване, ама то и не чакам вече...
Виждам в темата се лее алкохол  Wine Glass Аз от както забременях нещо не мога да пия. То това от една страна е много добре, че преди това положението отиваше към алкохолизъм  Embarassed Сега , само бира мога да пия с кеф и то не винаги. От виното и чашка ми е в повече  Whistling
Храненето ни е хаотично . Гледам като се събуди да има ядене. За закуска макарони, сандвичи някакви, качамак. За обяд и вечеря яде каквото и ние, а през другото време плодове и гризини.
Основните ги яде в стола си, а междухраненията в движение. Храни се сама, понякога много прецизно, понякога се маца цялата, зависи от това колко е гладна  Crazy
Лили и аз се чудя кога е хубаво да заведа Ая на зъболекар. Искам да свикне с този вид преглед и да няма страх, като мен. Ендира води момчетата на зъбар, дано се включи  Peace Интересно ми е как протича прегледа при Самуил  Rolling Eyes
Анбибиан, благодаря за линковете и роботите, ще се оглеждам  Peace
Тони http://tinypic.com/view.php?pic=2h3sgh5&s=6 ето линка.
Благодаря ви, момичета, за милите думи за елхичката ни Heart Eyes
Цвети.. като знам какви глупави ситуации сме имали с майка ми , заради тия хормони... направо не знам какво ще правя като дойде момента на Ая. Пожелавам ти здрави нерви  Hug
Хариелка честит празник на мъжа ти. Да си носи името със здраве. Честит рожден ден и на баща ти , да е здрав и дълги години да ви радва  Hug
Съни  Hug Hug Много прегръдки и на теб и за Бо . Пази се  Hug
Мелиса, този път май няма изисквания за питката - каквато я направиш!
Зелда, браво на Стела за завидните умения  Wink
Блекче, позабавлявали сте се с Ивко днес  Heart Eyes

Изпращам на всички болни здраве  Hug

Честит празник на всички именници! Да са здрави!

# 59
  • Мнения: 629
Хайде пак да се разпиша. Днес съм доволна от себе си. Сгънах прането, подредих, направих пилешка супа и ябълки със сливи и ръжени ядки за Коколин, напазарувах малко плодове и приготвих багажа на децата, че довечера сме на гости. ММ си има двама приятели от казармата и единият е именник днес та на 6-ти декември винаги сме в тях. Много се кефя как са си запазили дружбата от казармата. Дано все да е така.  Praynig
Зелда, браво на Стела-Хубавела, я как добре си се храни детето. Зори така много бързо свикна да борави с лъжицата, дори и на сухо - бях й дала няколко в играчките да си играе и тя така хубаво си ги поднасяш към устата. Виж Грахчолан ги размахва напред-назад и нагоре-надолу, но нацелването на устата му е много трудно, и винаги наопаки...та хич и не мисля да му давам скоро да се храни сам.  Naughty Ти днес май именник си имаш, а, да ти е жив и здрав баткото, много да ви радва!
Блекче, ще си прояде детето. Може след боледуването да му сее посвил стомаха и сега по-бавничко да прояжда. Няма страшно.  Hug
Ани, дано и Яна скоро да прояде, че много те изтормози. Ха яде днес, ха не яде утре. Дано някое зъбче да е виновника и скоро пак да се похвалиш, че омита всичко, което педлагаш.
Хариелка, аз като един виден заплес съвсем забравих да честитя РД-то на баща ти. Ама както аз го забравих, така и всякакво зло да го забрави! А амарант има в голямото Фантастико в Надежда. Ти нали там живееш? Онова дето е като слизаш от моста на Бакърената, до Лидл и Кауфланд. Там на биощанда имат всякакви такива нещица. И да ти е жив и здрав мъжа, Св. Николай винаги да го закриля!
Ехааа, cvm, браво за елхата. Представям си коклко е касиво сега у вас. Нашата елха е изкуствена висока 1.5 м и няма как да я кача някъде за да е недостъпна. А Коколин въпреки, че е спокойно и кротко бебе така налита на кабели и всякакви примамки, че докато му кажа името и вече е сътворил белята. Направо не ми се мисли, дано да не си стовари елхата на главата.
Ия, честити имен ден и на твоя мъж! Здраве и щастие да го спохождат винаги!
МарсиHug Hug дано ТМ да донесе добри новини и да може пак да си е близо до вас. Praynig
Сега мисля да си почина малко, че довечера сигурно ще окъснеем.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт