Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Не, не, Анбибиян, имах предвид точно 30градуса, не съм объркала. Нашата печка пече светкавично и докато се науча как точно да я ползвам, изгорих сумати неща. Примерно питката я пекох на 50 градуса 25мин., крем карамела ми става за 10 мин. на 30 градуса, кашкавалените пръчици също ги пекох на 30градуса за 15мин., та така... Затова казвам че зависи от печката. При мене нещата стават скорострелно на минимални градуси. На 100-150градуса пека ястия и то не всички. А повече от 150градуса не ползвам.  Grinning

Ние украсихме нашата елха, но я качих на високо, че малкото не се спря да пипа играчките. Ние със Софи ги слагаме, тя ги маха и така 2 часа.  Laughing

Ия, честит ти именик и на теб!   bouquet

Ради, живо и здраво да е малкото имениче Ники!   bouquet  Laughing

Зелда, честит имен ден и на твоя Никола!  bouquet Пиша му цялото име, защото много ми харесва.  Laughing

Звездичке, ами не знам за това Фантастико (аз не съм там, до Северния парк съм, т.е. близо съм до Илиенци). Но щом казваш, ще се разходя до там да проверя дали случайно няма амарант, ако не ще поръчвам онлайн.

Марс, да получиш добри новини от ТМ.  Peace

Аз Софи я заведох на зъболекар преди един месец и не че имаше проблем, просто ей така профилактично. Стоматоложката ми каза да й я водя всеки месец, за да свиква и да не я е страх, когато се наложи. И по ТВ бях гледала в едно предаване, че ако детето няма проблем, е добре да бъде заведено за първи път на зъболекар около 3-тата си година.
Утре изтича карантината на Софи и можем да излизаме. Ура!  Laughing И довечера ще се къпе милата. Едва устиска без къпане, как обича ваните и да се плицика. По половин час и повече се кисне всяка вечер. Сега от снощи ми е заповтаряла "Мамо, аз утре нали ще се къпя. Да не забравите!"  Laughing Пъпките й вече завяхват, мога да кажа че лесно я изкара баба Шарка. Елиза пък много неспокойно спа тази нощ, само плачеше и все блъскаше ръцете в устата, а и нали ви писах че две поредни нощи е с Т между 37.5градуса и 38,4градуса. Снощи не е вдигала, но пък почти не спа. Дали са зъби...  Thinking
Отивам да сложа един моп на пода и да се приготвям за ММ, да съм красива.  Laughing Тази година за първи път няма да имаме гости, но не страдам от това.  

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 15:13 от Hariela

# 61
  • Варна
  • Мнения: 14
Здравейте момичета! Hug Влизам само да се запиша и аз с един гол запис.
Темата както винаги е страхотна и заглавието и оформлението и колажа и мацките, които пишат Mr. Green подмазах ви се...сега да поздравя и тук всички именици, да си носят със здраве името, да им се случват само хубави неща, много радости и щастливи мигове със семейството и приятелите Heart Eyes
Честит празник и на останалите празнуващи бургаските мами и мамитата банкерки!
Не съм ви чела, сега сядам..много съм изпуснала, но тука при нашите рядко мога да се добера до компа, такова едно предколедно не ме остават на мира, я тук да пазарим украса, я там подаръци, я за хапване..абе знаете как е..и въпреки всичко не се оправдавам...чувствам се едно такова виновно Blush
При нас нищо интересно, все още не ходим сами, правим две крачки и дотам, много я е страх тази моята Анджелинка Mr. Green, ходихме на сватба на братовчетка ми, страхотно си изкарахме, днес искахме да отидем в центъра на Бургас да се повеселим с нашите приятели, но много студено..брррр, при нас няма сняг, но духа ужастно.
Еми това е от мен, сядам сега да почета

# 62
  • Мнения: 2
Ради, честит именник. Да ти е здрав и усмихнат малкия къдрушко  Heart Eyes

Хариелка, честит именник и на теб. Забравих да ти кажа, че много ми хареса това, което беше написала за него, как се радваш, че се е забавлявал на семинара или какво беше, забравих подробностите, просто ми хареса отношението ти. И друго да ти кажа, ти си ми основния заподозрян за перфектен организатор, домакиня, майка, съпруга и въобще си ми като модел за това, което съм създала в представите си от дете, че трябва да стана като порасна. Признавам си, че по теб се равнявам, ти си ми мерител на собствената ми ексцентричност, харесва ми като споделяш какво и как правиш, да знаеш, опитвам се да бъда като теб  Mr. Green Hug

Честито на всички именници, банкери и останалите, които празнуват.


Скрит текст:
Аз съм си сипала една чаша вино и "празнувам", ще ви се оплача от нещо. Това нещо се сещате кой е  Mr. Green На 26-ти ноември Стела има имен ден, днес има Ники. За именния ден на Стела свеки не ми се обади, поздравила мъжа ми в скайп (предполагам "да ВИ е жива и здрава и много да ВИ радва...").  На следващия ден му се извинила, че не ми се е обадила лично да поздрави Стела, да ми предаде и това. За мен именните дни не са с кой знае какво значение, не ми пука и до миналата година не знаех, че и носещите името Стела празнуват имен ден. Оня ден казах на мъжа ми обаче, че не ми е харесала постъпката на свеки, защото именният ден за нея е голяма работа и щом е голяма именният ден на Ники, значи такъв трябва да е и на Стела. За него винаги има подарък, обажда ми се лично по телефона и ми се лигави пет минути с поздравителни глупости, казах му, че докато му е писала на него в скайп спокойно е можела и на мен да ми се обади, не е кой знае какво, за Ники щеше да го направи, независимо от факта, че вечерта ще празнуваме заедно и ще продължи да се лигави и пред него. Миналата година купи подарък на Стела за именния ден, на Ники също - на Стела едно космонафтче, на Ники пуловер и количка, дрехи за празниците му купува на Оркестра, на Стелка космонафтчето - турско. Сега ще ви обясня защо издребнявам. За първия РД на Ники подари много дрехи пак на Оркестра, на Стела за първия Рд - китайски, онова анцугче със зайчето и още една цикламена блузка и сукман, който няма да й облека сигурно никога  ooooh! Сега за именният ден й купила едно яке, което не представи като подарък за именния ден, купила го, явно като компенсация и ми го напъха скришно в чантата да не би да види мъжът й, той е много стиснат, а и Стела е кръстена на другия си дядо, не би искал да чува за имен ден и подарък за носещата чуждо име внучка. Якето беше огромно, лилаво, китайско, с бляскави камъчета, където е можело да се закрепят. Каза ми - видях, че е китайско, ама аз вече толкова китайски дрехи съм й купила  ooooh! Mr. Green Сама се издъни, едва тогава обърнах внимание, отидох да го сменя и забелязах, че магазина, от който купува дрехи за Стела е точно до магазина, където продават Оркестра. Явно тя просто не заслужава дрешки от там. Мъжът ми не искаше и да чуе, разсърди ми се, каза, че търся под вола теле, аз се почуствах гадно, наистина е прекалено. Така е. Но не искам децата ми да бъдат делени. Казах му, че съм сигурна, че за именния ден на Ники ще ми се обади с пожелание - Да НИ е жив и здрав ... И знаете ли, точно така стана. Сълзите ми потекоха веднага, щом чух " Да НИ е живо и здраво Никчето ... " и ревах, ли ревах. Сега се надявам пуловерчето, което е купила за подарък на Ники да е китайско, надявам се да прекалявам. Освен пуловер има и играчка, разбира се. Ох, дано да не съм права, наистина се моля. Айде, наздраве, може пък наситна да съм бременна и да ме тресат хормоните  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 447
Здравейте, момичета! Hug

Честит празник на всички именници, както и на онези, които днес празнуват професионалния си празник! bouquet

Аз не съм се загубила безследно отново, но компютърът ми се развали и се наложи да му се подмени харддискът. Ремонтът отне повече време, отколкото ми се искаше, и част от информацията се загуби, в т.ч. и снимки на Макси, за които най-много съжалявам. За щастие, голяма част от важните файлове бях съхранила на външна памет, така че щетите са минимални, но все пак малко съжалявам, че не архивирах по-често. Изводите от цялата случка са няколко: профилактика и почистване на лаптопа трябва да се прави всяка година поне по веднъж, бек-ъп на файловете е добре да се прави поне веднъж месечно и освен това компютърът не е желателно да се мести и разклаща рязко, когато е включен. Вече със сигурност ще съм по-отговорна към лаптопа си!  Peace

Иначе при нас има много новини: Макси вече ходи и в неделя ще правим питка за прощъпулник. Освен това 9-тото му зъбче най-после изби и вече е по-спокоен. Миналата сряда му поставиха ваксината против морбили и за щастие, нямаше последствия (поне засега). Днес ходихме на фризьор двамата, като идеята беше да подстрижем него, след което съпругът ми да дойде да го вземе, а аз да остана в салона за традиционното месечно подстригване и боядисване. Той обаче плака толкова сърцераздирателно, че успяхме да отрежем само бретона. Явно още няколко месеца ще ходи рунтав, докато преодолее страха си.  ooooh!

Вашите деца плачат ли, когато ги подстригвате?

Вече почти приключих с коледното пазаруване, но още не съм стигнала до украсата. Остана ми само да избера подаръци на свекър ми и свекърва ми. Ако някой има идея, ще се радвам да сподели. Thinking

Сега ви оставям, защото Макси скучае и се чуди каква беля да измисли. По-късно ще надникна пак в темичката да прочета какво сте писали назад, да видя какви подаръци сте купили на малчуганите и да споделя малко впечатления за книги.

# 64
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ДА СИ НОСЯТ ХУБАВИТЕ ИМЕНА С РАДСОТ И ГОРДОСТ Hug Hug Hug
Да ви се оплача днес денят ми започан с г...а нагоре Cry Станах около 8 без нещо да се приготвя да излезя да взема кухнята на Кали и си изпуснах телефона в тоалетната пускайки водата. Той потъна в канала неспасяемо Cry ММ чак една тръга разглобява да г отърси, но няма, потънал е. Значм че звучи смешно,ама на ме нсега не ми е много весело. В резултат на тази дивотия, доставчикът на кухнята чакал, чакал и си тръгнал, аз излизах по едно време на площадчето рпед нас да го търсч, разминали сме се. Звъннах на кухнята от телефона на свекърва ми и там лелката ми се скара, защото така съм го накарла да чака, чаз и обясних, че не е моя вината и е нямало как да ги предупредя и че съм излизала. Казах и да не ми носи днес ядене, а вместо днес да ми донесе в събота, защот осъм платитла 5 дни както всяка седмица. Тя ми се сопна, че не можело то така, защото те днес ми били сготвили. Казах и да не ми носят нищо и и затворих телефона,  после свекърва ми и се обади, че аз бях яхнала метлата  и се разбрали доставчиклът да и донесе на нея яденето в работата към 10.30 , тя се връща с колата да ми го носи у нас. Бях решила да записвам Кали на друга кухня, че им се ядосах, но след като човекът направи всичко възможно да ми достави храната на детето, се отказах от тази си идея. За капак на всичко днес Кали е ужасно капризна и не искса да яде. Анбибиан изпреварила си ме с въпроса за яденето, канех се вчера аз да го повдигам. Ох пак реве, ще видя какво ще я правя и ще си допиша Sad

# 65
  • Варна
  • Мнения: 14
По новата тема..
На дечицата с шарка
и скарлатина им желая по - леко да ги карат.
Зарибих се и аз с тези ваши кашкавалки, току-що извадих маслото...момичета кокичета как ще ги сваля тези 7 кг, които ми останаха незнам... Rolling Eyes
Междудругото към мамите, които готвят ястия с киноа, взех и аз да пробвам...еми ужастна стана, аз ли някъде сбърках, не ставаше за ядене..знам, че елдата например за да стане хубава се кисне за 1 час във вода и после се запича на сух тиган и след това се вари или готви, при киноата има ли някоя тънкост, която аз не съм разбрала, да я приложа, че пакета е почти пълен, а не ми се хвърля, все пак пари съм дала. Thinking Crossing Arms
nnnnn Много нацелувай Кико от нас и дано да мине мрачният му период.. Heart Eyes
Hariela Честито ти рожденик с малко закъснение, да ти е жив и здрав таткото и още дълги години да се радва с вас и внуците си, то това е най-голямаото щастие!
Честит ти и именик!Да ти е жив и здрав, да те носи на ръце, много да се обичате и да си помагате!

Мелиса0215 за готвенето скоро правих спанак с ориз и грах с картофи и ориз, опитах се да направя киноа, но неуспешно, днес правих картофена супа с фиде, рецептите ги взимам предимно от този блог, който не помня коя мама беше споделила в предишна тема: http://babyfoodsrecipes.blogspot.com/p/1.html
Ммм и аз много обичам Бейлис..дайте малко насам..ммммм...
И за нашето ядене да кажа: сутрин към 7.30-8.30 закуска – филия запечена със сирене/кашкавал и яйце, обикновени бисквити с прясно мляко или препечена филия с масло., 10 ч. сок, солети, обед 12-13.30ч - каквото сме готвили за нас горе долу 150 гр, слагам и в чиния, защото вече не иска да яде от купичка или бурканче, като се наспи следобяд към 16-17 плод – банан или круша, крем с нишесте и прясно мляко или обикновени бисквити с прясно мляко, или извара с плодове; за вечеря пак от яденето, което е яла през деня и преди да заспи – суче, както и през цялата вече на 2-3 часа цокаме по малко за да се доприспим, много неспокойно спим вечер....зъби ни мъчат
дотук успях да прочета....после ще продължа...
Мила Зелда, знам, че не съм аз човека, но искам да ти кажа нещо..да не ти пука Стела нали си има страхотна мама, която и купува хубави дрешки, винаги има такива изпростели/извинявам се/които делят или децата или внуците си, само защото не били кръстени на тях....даже не ми се коментира колко са долни....

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 16:03 от Hubellena /Doni/

# 66
  • Мнения: 61
Айде пак съм аз! Днес съм настроена да съм многословна, така че който иска да ми пропусне поста.Та за яденето от няколко дни Кали е мног овъртелива по време на хранене и много капризна. Стиска устни, бавно яде и всякакви такива дивотии, абе нерви не ми остнаха. Тя си яде само на столчето за хранене, мног орядко и то само ак ое сандвич някакъв и го давам докъто си и грае на пода. Вчера и остана половин купичка от кухнята, днес ще остане повече, додавам и мляко, когато рпеценя че е яла малко, поне да пийне нещо. А тъкмо заспа до ме нна дивана коконата Shocked Днес пък съвсем и е с главата надол у режимът. Задряма за 10 тина минути към 11.30 , после изпи 100 мл мляко, а преди това окол о10 изяде почти цяла филия с кашкавал на грил и почти една мандарина. Сега яде чак в 15-15.30 - изяде половината картофена супичка от кухнята, което би трябвал ода е около 110 грама, че порциите са по 22 грама, 2-3 лъжички от рибата със зеленчуци ( и ДК отбелязва Никулден Wink) и 5-6 лъжички от кремчето, изпи и 20 мл АМ. Подозирам, че причината за неяденето са зъби, ей сега преди да заспи и бръкнах в устата, тя не беше очарована, но ми дава, един кътник  е ппочти пробил, напипах го под венеца, а вчера -оня ден не беше така. И въпреки това не ми е приятно, че не яде добре. Когато не я тормозят зъби, тя не е капризн одете и си изяжда всичко от кухнята.
Зелда - не преувеличаваш, права си да искаш еднакво отношение към двете си деца Peace Peace Peace У нас имаше подобен случай, когато Кали се роди, така че напълно те разбирам Hug Свекърва ми се казва Катя и явно е очаквала да кърстим детето Катерина, или Катя, ама какво да направя като не ни харесва името. Решихме да вземем първата сричка от името и и я кръстихме Калина. ММ го избра това име, аз се съгласих, след като го обсъдихме с него. Та като се роди, тя дошла в клиниката, въпреки че лично я помолих по време на операцията да сме там само аз и ММ и на регистратурата питала какво става, те и казали: детето се роди, но операцията не е приключила още". В това време се появил ММ и тя го питала как се казва детето, той и казал и тя казала" хм, ми то си е ваще, да ви е живо и здраво, аз друго очаквах, разказала на акушерката на входа той колк оголям се ордил, врътнала се и излязла. През целия ми престой след раждането на Кали в болницата нито тя, нито свекърми не благоволиха да ми се обадят по телефона нито веднъж поне едно" честито да ми кажат Peace Сигурно са си мислили, че ММ ме прикрива и аз съм настояла детето да се казва Калина, а наистина той предложи името. Та разлика и те направиха между двете си внучета. На Кали братовчед и е кръстен изцяло на свекър ми. Идвамата се казват Димитър. Та когато преди седем години и половина се е родил Митко на изписването му има снимка те как са отищли с букта цветя и с костюмите да го вземата от болницата. Пък ние като се прибрахме вярно свекърва ми беше сготвила, ама свекър ми се чудеше къде да се дене, моташе се по двора по къси гащи, погледна ме с половн око и само ми измърмори: добре дошла. После цял месец исгурно мрънкаха на ММ за името, даже свекърм и го натискал докъто не сме взели акта за ражднае да проемним името, аз се развиках и акзах, че ако не е научил дъщеря ми как се казва е време да го направи Peace Свекърва ми го чу това и от тогава разправии не е имало. Мрънкали са на ММ.Много  я обсъждахме с него тази постъпка на родителите му и той казва: разбери ме, аз не съм виновен за постъпките на майка ми и баща ми, питаш ли ме аз колк огадн осе чувствам ooooh! Та така, дано да си бременна, трето детенце ще ти отива, в никакъв случай не го кръщавайте на тях, хартесайте си му неутрално име Hug Абе нервирам се като ти го пиша това, защото са неща, които имат значение и се помнят, та иска да ти кажа, че си в правото си да реагираш така Peace Да са ви живи и здрави и Стела и Никола Hug
Ох спирам за сега да пиша, че   се ядосвамммммммм #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 67
  • Мнения: 4
Здравейте, здравейте Simple Smile
Бързам докато Ники не се е събудил Simple Smile

Първо да ви почерпя за нашия първи истински имен ден Simple Smile



Благодаря на всички за прекрасните пожелания!  Hug Hug Hug

Честит Имен Ден на големия прекрасен бате Ники!!! Да расте здрав, щастлив, усмихнат и много много да радва мама и тате! Зелда- честит празник   bouquet


Честит Празник на всички празнуващи днес- малки и големи! Бъдете здрави и носете името си с гордост и радост!  Hug



# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Здравейте и от нас  Simple Smile
Да се запиша в новата тема. Съни, Мрси , Сийн   bouquet
Докато малкия разбойник спи , ще се опитам да попиша малко. Много сте активни напоследък, явно лошото време си оказва влияние,а аз не мога да смогна да ви изчета,а за разписване време не остава.
При нас все още няма сняг и честно казано на мен не ми се иска да има, че няма да може да мръднем никъде.
Новото при нас е,че Борислав вече ходи,пусна се изведнъж,скоро мисля да му правим прощапулник  Simple Smile
Подаръци не съм купувала още,все още нямам парички от НОИ.
Имам въпрос за майчинството- когато работодателите ви занесоха документите в НОИ , след колко време имахте превод? На мен едва вчера са ми занесли документите  #2gunfire направо нямам думи,много съм им бясна на тези от счетоводството #2gunfire не ми се говори

Съни,много неприятно това с Бо,дано бързо и леко мине  Praynig

 Хариела, вие как сте ,мина ли шарката

Да честитя имения ден на всички празнуващи   bouquet Да са живи и здрави   bouquet И моя баща е именик Simple Smile

Ради и на теб честит ти именик,да ти е жив и здрав и много да ви слуша

Това е от мен.Малко набързо  ooooh! Лека вечер

# 69
  • Мнения: 262
Честит празник, момичета!

Черпя ви виртуално с тази торта, която приготвих вчера за РД на браточката. Препоръчвам ви я от сърце, супер лесна, бърза и подходяща за деца Simple Smile



Ето и рецептата:

http://vkusnoteka.blogspot.com/search/label/%D0%A2%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Хайде пак аз...  Laughing

Леле, Зелдааааа, изчервих се, докато четох къде си ме извисила...  Blush Blush Ама от къде накъде?? Аз се опитвам да правя много неща, но съм много далеч от перфектната домакиня. Виж за много грижовна майка са ми го казвали и други и че всичко гледам да е както трябва за децата ми, то не че другите майки не правят същото де. Но има няколко неща, на които много държа и се опитвам да ги спазвам, като задължителни са ми: децата ми да ядат течна храна на обяд, да ядат плодове, да ги извеждам на разходка дори и когато е студено (е, не кучешки студ), да спят през деня. Това са прости неща, но за мене са като правила. Не държа на час кое кога да се случва, но да присъстват в дневния режим. Опитвам се и да се поддържам, колкото мога, обичам да изглеждам добре, не наконтена, а просто да се вижда, че си обръщам внимание, това е и заради моето собствено самочувствие, но перфектна домакиня... Joy Тук с мъжа ми може да поспорите. Правя кое кога мога. Но истината е че той много ми помага в домакинството и ме е освободил от доста задължения у дома, той винаги приготвя вечерята (аз само понякога, когато имам желание), той винаги чисти банята, аз ВЦ-то, той винаги чисти печката, фурната, хладилника, аз се разправям с пералнята, в общи линии сме си разпределили нещата и затова гледането на дома не ми тежи. Та, далеч не съм това, за което ме мислиш, но ти благодаря за милите думи, стана ми драго.  Hug Hug По въпроса за свекърите ти, да разбирам те, защото и моят свекър е от същия тип. Когато се роди Елиза, не дойде три месец да я види, нито ми се обади по телефона.  Явно очакваше да е Гергана, ама не, аз бях категорична че децата ми няма да са кръстени на никого. ММ също беше казал, че не иска в никакъв случай да кръщаваме децата си на неговите родители и според него аз съм имала единственото право да реша как ще се казват и отчасти той.  GrinningБеше ми гадно и на мене, но вече спрях да страдам заради хорските глупости. Да са ми живи и здрави децата и ние покрай тях, за да ги обгрижваме и да си се радваме едни на други, пък останалите каквото искат да правят. Лошото е само, че ако това отношение на свекито ти продължава, когато Стела стане по-голяма, също ще го усети и ще бъде наранена. Дано никога да не се случва.

Хубелена, не знам защо киноата не ти се е получила, не правя нищо специално с нея. Понякога я накисвам предварително, понякога не, зависи дали съм се сетила. Така правя и с елдата, нищо друго, не я запичам, само я накисвам и после я добавям в ястието.

Флучия, да е честит и твоят рожденик!   bouquet Тортата изглежда много вкусна, записах си рецептата.

Тони, лелее, при вас пък и името на детето са искали да сменяте...  #Crazy Е това е прекалено...

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 19:08 от Hariela

# 71
  • Мнения: 4
Сега продължавам в друг пост за да имам време да чета и пиша Simple Smile

Ох аз днес направих първата си торта в живота и дано да е вкусна, че да не се изложа довечера. Спретнах и 3 салати и сега чакам ММ. Ние днес ще ходим на гости при свекито, а утре ще празнуваме в къщи. И днес и утре ме чака готвене Sad аман вече. Ама нали е за малкото ми бебоче ще го преживея Simple Smile Ники тази нощ пак не спа и направо вече незнам какво да го правя искам поне една непробудна нощ

ННН- май напоследък някой е взел всички добри деца и ни е оставил по едно такова......

Звездиче- е вие винаги ще сте с една крачка напред Simple Smile но рано или късно ще ви настигнем и няма къде да ни избягате Simple Smile

Хариелка- Честит Юбилей на Баща ти на патерици! Да ви е жив и здрав!
Честит Имен Ден и на твоя голям именник! Да ви е жив и здрави и много да ви глези Simple Smile

Съни- много лошо това със скарлатината! Дано Бо да се оправи бързо и да не успее да ви зарази  Praynig Hug

Тони- честита шейна! Със здраве да си я ползвате и да имате страхотни емоции и с нея Simple Smile
Много кофти ти е бил деня Sad Но всичко ще се нареди и утре ще е супер сигурна съм Simple Smile

Мелиса- Мисля, че няма специално поверие че на прощапулник питката трябва да е сладка, но нашата беше че да му е сладък живота Simple Smile
Нашата шейна е тази Simple Smile
http://sportdepot.bg/bg/product/alpen_gaudi_detska_sheina_alpen_ … dvcnlJZD0zNw.html
На нас ни харесва, но дали ще е стабилна и дали Ники ще седи вътре предстои да разберем Simple Smile

За менюто на Ники- супа топчета, пилешка супа, телешко варено, картофена крем супа, крем супа от броколи, рибена супа, млечна супа. Има и още но това са нещата дето готвя спрециално заради него

Ани
- нашшето хранене е доста мъчително когато трябва да е вързан на стола. Обикновенно е свързано с много разляти лъжици, куп изхабени нерви и крайния резултат е гладно дете Simple Smile Е в повечето случай му давам нещо забранено и си решавам проблема за 10-15 лъжици. Иначе ние имаме от тези детските купи и я пълня- колкото изяде изяде и дохранвам с мляко Simple Smile Единственото нещо дето яде и немога да му смогна е таратор Simple Smile
Дано скоро да избият тия зъбчета, че голяма мъка Simple Smile

Цвети- бързо бягат бабите иначе много се натискат ама за час два Simple Smile Дано скоро да се върнеш на работа и да се почувстваш отново човек. Аз в последно време почнах да изпитвам носталгия по миналите дни Simple Smile Ники го прави подобно с гевгира но той си го слага и нарочно се навежда да падне Simple Smile Аз с махането на дръжките си реших доста проблеми Simple Smile

Зелда- ще е хубаво да се включиш в групата на майски мами Simple Smile хахахах
Като те четох имах чувството че гледам филм на бързи обороти Simple Smile
Браво на Стела за храненето. Ники иска да се храни сам и доста често го прави, но определено има още много път да извърви Simple Smile
И аз да се изкажа за твоята свекърва(въпреки че не ми е работа)- изобщо да не ти пука. Единствените които са важни за Ники и Стела сте ти и татко им! И съм сигурна, че вие никога няма да правите разлика между тях и те винаги ще растът равнопоставени. Да не ти пука! Кажи им по една майна и да си гледат работата! И наздраве Simple Smile

Петкова- ооооооо не е само при вас Simple Smile Ние си имаме програме- първо бягане по леглото по голо дупе, после бягане по къщата по голо дупе и изпикаване в средата на стаята :0 Вярваш ли ми че като дойде време за смяна на памперса и ми става лошо чак ми се доревава. Използвам какви ли не хватки. Научих се да го преобувам прав и в движение. Ад е ад- но на него му е супер забавно Simple Smile


Ия-
Честит Именяк и на теб! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!

Уинди- радвам се че се разписа Simple Smile Честито ходещо човече Simple Smile Честито зъбче и честито подстригване на теб и бретон на Макси Simple Smile
Ние още не сме подстригвали Ники и явно скоо няма да е защото баща му е категорично против. Много го харесвал така като лъв Simple Smile
Аз на моята свекърва ще и подаря един албум със снимки на Ники. Мисля, че много ще се зарадва.

Калиопа- моите документи бяха занесени на 30.11 и днес имам превод. Много е гадно така като разчиташ на едни пари а тях ги няма. Кофтито е че през цялата втора година ще треперим кога ще има пари;(

Марси- дано и при вас всичко да се нареди по най- добрия начин  Praynig Hug

Ох айде стига толкова Simple Smile
Хубава вечер на всички Simple Smile


# 72
  • Мнения: 43
Ех, Зелда мисля, че е крайно време да си спретнете една сватба та да ти се успокои душата, за трето, четвърто и така нататък дечица... Wink(че сте брадвосали този, който заслужава) И да са Ви здравички прекрасните дечица!!! Мисля, че най-накрая трябва да започнеш с рогата напред - мило, нежно, с усмивка и твърдо без право на обжалване да си отстояваш правата пред баба свека. Най-най съм сигурна, че ще го намислиш... без да се притесняваш за чувствата й... щом като тя не зачита твоите. Знам, че звучи много лесно написано, но вярвам в теб! А и ти си направила вече първата стъпка като не им даваш Ники - честит му празник!


бай-бай

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Здравейте,момичета  Hug
Честит празник на всички празнуващи  Hug
Зелда,да ти е жив и здрав Ники  Hug И Стела и тя  Hug Много мъчно ми стана като те прочетох  Sad Не е редно да е така,ама пустите му предрасъдъци на тези наши родители за тези имена ooooh! И мисля като Нури,че трябва с рогата напред  Mr. Green Наздраве  Mr. Green
Ради,да е жив и здрав и твоя Ники  Hug Да расте все такова сладко лъвче  Heart Eyes
Хариелка,да е жив и здрав мъжа ти, и баща ти на патерици  Hug
Тони,кофти ден..  ooooh! Дано да не се повтаря  Hug
Уинди,честито ходещо човече  Hug Ние нямаме много коса и скоро няма да се подстригваме като гледам..но си спомням,че брат ми доста мразеше тази процедура и за капак една фризиорка,притеснена от неговия рев му клъцна ухото  Rolling Eyes Мисля,че Макси скоро ще го израсте  Hug А за лаптопите си напълно права  Peace мен най-много ме е страх да не си загубя снимките  Mr. Green Затова периодично и аз си ги качвам на външен хард  Peace
Калиопа,честити ви ходещи крачета   bouquet Смело да крачи Борко напред  Hug

# 74
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Здравейте.
У дома днес рибата ни се размина, за това съм си сипала едно винце и си чакам мъжа, на който му се наложи да пътува 300 км по никое време , но вече е в посока - вкъщи. Новини няма да ми донесе, докато не свършат пробната работа , не се видят с инвеститорите и не обсъдят кой какво точно иска... но искрено се надявам да се разберат  Praynig
С Ая се прибрахме преди малко от занималня и тя се трупяса моментално  Whistling Сега, ако изкара и до сутринта ще е страхотно!  Mr. Green Ние напоследък имаме голям ПРОБЛЕМ с банята. Не иска да се къпе и това е... Изпада в някаква истерия като я съблечем и вкараме в банята... как ли не се опитваме да я накараме да се изкъпе, но е голяма мъка  Cry Надявам се скоро този период да отмине.
Хариела, благодаря , че сподели за зъбаря. Аз проучих няколко детски из Варна и мисля да запиша час скоро, ако не за друго поне да чуя от професионалист кога да идем пак, но държа да идем няколко пъти без причина, за да види Ая, че на стола няма нищо страшно  Peace Би ли разказала как мина прегледа на Елиза ?  Praynig
Уинди, честито ходещо Макси  Heart Eyes Да са му здрави крачетата и да го заведат на прекрасни места  Heart Eyes Вие преодоляхте ли проблема с къпането?
Ради, точно тая шейна съм нарочила... и се чудя между нея и между една обикновена като от нашето детство. Много искам шейната , която купим да издържа поне мен  Mr. Green
Тонииии , ама че ден  ooooh! Добре, че ви е разбран доставчика.. а за телефона - разбирам те наъъълно. Аз не съм изпускала телефон, но по същия начин бях загубила любимото си тамагочи  Blush Тъй като бях много малка, плаках адски много и помня каква мъка беше  Hug
Зелда Hug Hug Hug  Също като теб до преди час дори не подозирах, че Стела има имен ден. Да е здрава  и без повод  Hug За свекито... много, много, ама МНОГО ми напомня на една жена , която наричам баба (свекървата на майка ми). Аз съм първото й внуче и съм кръстена на нея, сестра ми е кръстена на другата ми баба и ВИНАГИ ни е деляла до момента, в който вече бях достатъчно голяма, за да й обясня, че с това нейно делене до нищо хубаво няма да стигне... Но преди това винаги и за всичко ни е деляла, сестра ми все едно беше чужда , а мен много ме болеше от този факт. Мисля, че трябва да си изградиш тактика (нежна) срещу нея, като главна роля трябва да играе игнорирането на някои факти. Просто не я приемай за критерии.. ти така или иначе не я чувстваш близка, един ден Никола ще й обясни на къде духа вятъра - сигурна съм. Още повече, че вие с ТМ по никакъв начин не делите прекрасните си деца, а за тях това е най-важно. Повярвай ми на Стела няма да й прави дълго време впечатление марката на нейните дрехи и на брат й - това дразни теб, а когато започне да й прави впечатление, вече ще може да говори и да отстоява мнение  Wink Май никак не успях да изразя това , което исках... но няма да трия... Надявам се вечерта да е минала добре. Изпращам ти много прегръдки  Hug Наздраве.

Общи условия

Активация на акаунт