Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да намеря магазин на Дини в София?
Как мога да оцветя захарното тесто?
Как да приготвя содени питки с овесени ядки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да намеря магазин на Дини в София?
-
Как мога да оцветя захарното тесто?
За да оцветите захарното тесто, можете да използвате шафран и куркума за жълто-оранжеви нюанси, а за червено - вишни, червен пипер, сок или меласа от нар. Уверете се обаче, че не използвате твърде много куркума поради силния й аромат и потенциално отрицателно въздействие. Освен това можете да използвате цвекло, непреработена пудра захар и цвекло за червен цвят.
-
Как да приготвя содени питки с овесени ядки?
-
Къде мога да намеря дехидратор с термостат в София?
-
Как мога да разнообразя диетата на детето си в предучилищна и начална училищна възраст?
Можеш евентуално да пробваш сутрин да даваш само плодове, ако много се притесняваш да видиш дали ще бъде гладен преди закуската в училище, но според мен няма за какво да се тревожиш
Някой нещо да е постигнал? Пак си бухат саламите, тестеняците и вафлоподобните, престанах да чета менюто просто, само салам дебна като има да му дам заксука вкъщи преди да го заведем, че не го яде, поне да не е гладен до обяд... А ако и през другите сутрини дам от вкъщи закуска, там си яде и градинската, а после пропуска манджите на обяд, та спестявам си разправията от домашна закуска, с изключение на "саламените" дни. Но давам винаги напитка 9чай с мед и лимон или мляко с какао и мед + нещо дребно понякога - геврече "тарали, сурови ядки или шоколад)
В крайна сметка износът на киноа и повишеното и' търсене спомага за развитието на местната икономика и им осигурява едни доходи, които без "истерията на Запада" нямаше да ги има. И в България открай време е имало такива култури, които са били само за износ - спомнете си за разкошните ни череши, домати, ябълки ... Имало е и култури като аспержите, които без да са местни, са се произвеждали у нас за износ - пак заради търсенето.
на 70, вече ще стане кофти.