Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 831
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 104
Здравейте момичета!

Благодаря на всички за отговорите относно еднократната помощ от държавата при раждане.
То се е видяло, че тя е наистина минимална, колкото да се каже помощ.

Вчера с приятеля ми ходихме до Джъмбо - има страхотни красоти за Коледа, ако се отпуснеш да пазаруваш....

Вие от къде ще си купувате колички и креватчета?  newsm78 Аз сега съм на тази вълна, но ми е още рано и само разглеждам.

# 76
  • Мнения: 0
Еми те навсякъде са с едни и същи цени ... само в хиполенд идват малко по скъпи ама пък правят промоций постоянно... така, че според мен няма значение от къде се пазарят...

# 77
  • Мнения: 12
Мисля от "Хиполенд" да взема кошара за спане и количка, като че ли там има най- голям избор  Thinking

# 78
  • Мнения: 38
В Джъмбо не са ли по евтини количките останала съм с такова впечатление,в Делфин зад операта също има избор,аз преди 3 години оттам си взех и кошарата и количката   Simple Smile

# 79
  • Мнения: 0
В Джъмбо има само летни колички ... В бамболино също има избор

# 80
  • Мнения: 2 463
В "Аико" също има и често правят промоции. Peace

# 81
  • Мнения: 12
В "Аико" също има и често правят промоции. Peace
Къде е "Аико" не съм от Бургас и не се сещам за такъв магазин Simple Smile

# 82
  • Мнения: 38
Аз съм виждала в Джъмбо комбинирани колички и бяха на добра цена,но ви говоря за работа преди една година  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 12
В Джъмбо не са ли по евтини количките останала съм с такова впечатление,в Делфин зад операта също има избор,аз преди 3 години оттам си взех и кошарата и количката   Simple Smile
Когато ходих да търся количка в "Джъмбо" бях абсолютно разочарована имаше около 4 модела- вярно бяха евтини, но и качеството им беше такова  Thinking (мое мнение  Peace )

# 84
  • Мнения: 38
В Славейков между новия Мол и Кауфланд- там се намира Айко,Моббо и Практикер

# 85
  • Мнения: 150
Моята кошара е от Айко, оказа се доста сполучлив избор.

# 86
  • Мнения: 12
В Славейков между новия Мол и Кауфланд- там се намира Айко,Моббо и Практикер

 Wink добре, благодаря!

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 166
Мебелите навсякъде са едни и същи - на Бертони, на някаква ямболска фирма и турски (на Babydesign).
В началото на ул. Кирил и Методий се продават масивни и хубави мебели, но и цените им са значително по-високи.

# 88
  • Мнения: 172
и моята кошарка е от Айкото , и матрачето е безплатно , от там си взех и обиколниците и спалното бельо. Онзи ден с едно бременно майче си говорихме , тя каза че от "Бамболино" е пазарила и беше доволна  - обиколниците й биле с калъфки , моите са без.

# 89
  • Мнения: 74
Добро утро, момичета.
Имам едно питане. От 2 месеца ръцете ми изтръпват,по-специално дясната - средния и безименния пръст не ги чувствам въобще. Разбрах,че през бременността е нормално и като родя ще се оправи.
Добре , обаче , снощи това изтръпване прерастна  в силна болка и цяла нощ не съм спала от нея.На някой случвало ли се е това? Чувала съм че като се пие магнерот изтръпването преминава ,но след 2 дена влизам в деветия и не ми се ще на своя глава да си изписвам магнерот.В момента съм във Варна и чак другата седмица като се прибера ще мога да отида на ЖК-то си.
Някой знае ли дали с някаква храна или нещо такова ще мога да подобря положението....?

Общи условия

Активация на акаунт