Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 827
  • 741
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 701
Онази, би ли споделила кой е евтиния шампоан против косопад Grinning
Майка ми го е купила от парфюмерията под "Народен юмрук" - шампоан против косопад с плацента Biopharma Denise CLASSICO.
Ето това - http://www.pureastbeauty.com/WebRoot/Store3/Shops/es147966/50AE/ … 9741/DSC_2933.png

Благодаря за отговора Grinning Имам го с маската заедно, но косата ми продължава да капе Tired

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 166
За много години на всички! Нека през Новата Година бъдем здрави - ние, семействата ни и най-вече бебчетата ти. И на всеки да му се сбъднат коледните желания.

Честито на всички новопоявили се мъници! Бързо възстановяване на майките!

За косопада - преди да забременея имах такъв и ползвах шампоан на Cleаr п-в косопад. Бях доволна. Но след раждането косата започвала много обилно да капе и не знам дали и при вас би имал толкова добър ефект. Все пак може да се пробва.   bouquet

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 255
момичета,относно косопада,не съм го пробвала,но ви давам линк за ТРИВИТАМИНОЛ,само положителни отзиви съм срещала,има и друго ефикасно ,но то е супер скъпо
http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?f=26&t=235

# 288
  • Мнения: 60
Онази, би ли споделила кой е евтиния шампоан против косопад Grinning
Майка ми го е купила от парфюмерията под "Народен юмрук" - шампоан против косопад с плацента Biopharma Denise CLASSICO.
Ето това - http://www.pureastbeauty.com/WebRoot/Store3/Shops/es147966/50AE/ … 9741/DSC_2933.png

Благодаря за отговора Grinning Имам го с маската заедно, но косата ми продължава да капе Tired
А моята коса буквално след 3 измивания започна да капе в допусимите за есенно-зимния период количества Simple Smile
Да се похваля, аз вече съм на хранителен режим, тренировки, витамини, хранителни добавки, суроватъчен протеин. Спирам да мрънкам и да обикалям болниците, чувствам се жива и усещам, че нещата бързичко ще си дойдат на мястото. Целта?..! -35кг за около 6 месеца Simple Smile

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
минус 35 кг за 6 месеца  Shocked

Моят организъм не издържа подобни екстремни сваляния. Аз свалих 8кг за 3 месеца и веднага ми се появи косопад, цикълът ми се пообърка... При мен, ако свалям повече от 2кг на месец ми се появяват проблеми от най-различно естество.
Но то си е въпрос на организъм.

# 290
  • Мнения: 378
Аз ползвах маска с Тривитаминол 6-7лв. Малко неприятно мирише. Шишенцето се купува от ветеринарните магазини. Това са витамини, инжектират ги на овце за по-хубава козина. Понеже много се купува, ветеринарите са свикнали с жените, които искат да си вземат. Течността е много мазна и когато продупчите  шишенцето, трябва да го сложите в торбичка и после в хладилника.  Аз правя маска 40 мин. преди къпане:
1.Една супена лъжица тривитаминол
2. Един жълтък
3. Малко зехтин
4. малко кисело или прясно мляко
Може да се сложи и хума, тя е също е много полезна
Втривам в корените и после навсякъде. Взимам една торбичка и я слагам на главата, хубаво да се запари тиквата.  Flutter
Косата става бляскава и гъста. На седмица веднъж правих маската.
Тази маска я ползват против косопад и за бърз растеж на косъма   bouquet

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
В темите за косопада съм чела положителни отзиви за мазането на скалпа с Прогестогел, стои се 1 час и после се мие. Спомагало косопадът след раждане да мине по-леко.
Не съм го пробвала лично, предния път все още не знаех за това. Нямам идея дали и как действа. Ако имате желание, поразровете и четете.

След като спрях кърменето, Ревалид капсули ми помогна. И шампоан Фитовал.

# 292
  • Мнения: 60
минус 35 кг за 6 месеца  Shocked

Моят организъм не издържа подобни екстремни сваляния. Аз свалих 8кг за 3 месеца и веднага ми се появи косопад, цикълът ми се пообърка... При мен, ако свалям повече от 2кг на месец ми се появяват проблеми от най-различно естество.
Но то си е въпрос на организъм.

Аз пък като свалям се чувствам много добре. Когато се хвана сериозно, средно свалям по 2,5-3кг. на 2 седмици. Не използвам някоя от стандартните диети - Дюкан, 90 дневна, на Лидия Ковачева..
Мъжа ми залита по културизма и негов приятел, който се занимава с тренировките му и хранителния му режим изготви хранителен режим и фитнес програма и на мен - режима ми е балансиран, разнообразен и здравословен и се променя на определено време, за да е ефективен. Докато свалях преди да забременея, за всеки случай реших да си направя от баналните изследвания - кръв/урина. Всичко беше в референтните стойности и от тогава имам страшно доверие на младежа.
На мен последните 5кг са ми кошмарно трудни за сваляне, за това съм си поставила малко по-висока цел Wink
 Принципно съм си трътлеста и ме спасява това, че съм висока. Качвам бързо и свалям бързо, защото правя нечовешка водна задръжка.

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 30
Привет мами Simple Smile
Имам нужда от помощ ... Скоро предстой да се случи нещо много красиво в живото ни .. да се роди нашия син... но нямаме все още педиатър..
та ако може да ми препоръчате педиатър по възможност от меден рудник... работещ със ЗК...
Благодаря ви предварително...

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
момичета моля да ми дадете информация къде сте правили ранен скрининг между 11 и 13 седмица...и това само БХС и вхографска снимка ли включва или цялостна ФМ и БХС, и какви са цените? В Девата ми искат 120лв....но ми се виждат много а е уж само измерване на ехограф и БХС + транспорта до София.

# 295
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
В ДМ платих около 92 /или пък 97лв бяха, не помня точно/ за първия БХС и ехографа преди него.
Няма как да ти излезе по-малко.

Друг е въпросът, че тук ФМ в истинския смисъл на думата няма кой да ти направи, умеят го няколко човека и те не са в Бс.

# 296
  • Мнения: 2
И аз правих БХС в Дева Мария. Платих 94 лв.
Но за ФМ ходих при д-р Марков в София, защото /както ти е отговорила и Мон/ тук няма кой да я направи качествено, доколкото проучих въпроса.

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
защо е такава разликата в цените за Девата, като гледам вие сте правили що годе по подобно време а ви са различни цените както и моята цена....?

# 298
  • Мнения: 74
Аз правих ранна ФМ и БХС във Варна при Давидков.Той ми взе 120 лв. , после в лабораторията на катедра "Генетика" към Медицински университет ми взеха още 25 лв.
До колкото знам в Девата Гамишев искаше 100 лв.,ама кръвта май пак се праща във Варна или София , така че според мен ако имате възможност направо отивайте в един от тези два града.
Втората ФМ правих при Парушева - 50 лв.  ,а последната при Калчева - 70 лв.

# 299
  • Мнения: 2 462
Не бих направила нито едно от двете изследвания в Бургас.За ФМ никой не е обучен,а пращането на кръвна проба до Варна и София ми се вижда рисковано.Някак не бих била спокойна и би било голям риск.За себе си реших да направя качествена ФМ в София при доц.Томова.БХС не съм правила.Лека бременност и живи,здрави бебчета ви желая! Peace

Общи условия

Активация на акаунт