Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 934
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 74
Момичета , позволявам си да пусна тук сайта за гласуване за "Най-добър град за живеене" ,за да си подкрепим града. Надявам се ,че не е проблем, а ако сметнат модераторите , нека ми изтрият поста  Peace  http://dariknews.bg/city2012.php?city=3

# 571
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Aми то няма лошо Whistling, но според мен Бс изобщо не е най-добрият град за живеене, въпреки че съм родена тук и от няколко години отново живея тук Mr. Green Това си е мое мнение, разбира се  Peace

# 572
  • Мнения: 74
Мон ,свободна си да гласуваш за който град желаеш. Пуснах линк за Бургас ,защото предполагам ,че повечето ще искат да го подкрепят , особено когато битката е между Бургас и Стара Загора.

# 573
  • Бургас
  • Мнения: 177
Аз не знаех, че всеки ден може да се гласува. Мислех, че един път и повече не те допуска, пък то била  за деня.  Crazy

# 574
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мон ,свободна си да гласуваш за който град желаеш. Пуснах линк за Бургас ,защото предполагам ,че повечето ще искат да го подкрепят , особено когато битката е между Бургас и Стара Загора.

Aма разбира се, не го приемай като заяждане  Peace
Не знаех, че битката е между тези два града. Ст. Загора е по-зле, значи може да гласувам все пак Simple Smile
Просто в Бс липсва добро и качествено медицинско обслужване, за всичко важно човек трябва да търчи до Сф.
Културният живот е на ниско ниво, дори и да имам пари и желание, няма на какви мероприятия и представления да отида. Пълно е само с кафета / толкова много и начесто в никой друг град не съм видяла/ и магазини.
Тези неща мен ме дразнят много, разбира се, има още много други недостатъци и в много други сфери.
Големината на заплатите, безработицата и т.н. изобщо не ми се коментират.
Имаме няколко хубави улици в последните години, но на мен само това не ми стига.

Та така Mr. Green

И да попитам нещо - ако имам нужда от консултация с АГ днес /усещам бебето много малко, да не кажа хич, а обикновено не е така/ и ако следящият ме гинеколог не е на работа днес, към кого мога да се обърна за спешен преглед? Ако отида в ДМ трябва да си платя 40лв, ако отида в МБАЛ направо горе в гинекологията пак ли се плаща или не?
Питам, понеже, ако ще плащам, поне да отида направо на частен преглед при някой, да не се занимавам да вися по болниците.

# 575
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Мон, аз съм ходила направо в патология поради проблем. Видяха ме с ехограф и нищо не ми взеха. Поне не казаха нищо за пари. Просто се установи, че съм направила спонтанен аборт, казах, че ще си помисля как ще процедирам нататък и си тръгнах.

Сигурна съм, че бебето просто си мързелива в корема на мама унисон със смораното време навън. Все пак отиди и се успокой

# 576
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мон, аз съм ходила направо в патология поради проблем.

Сигурна съм, че бебето просто си мързелива в корема на мама унисон със смораното време навън. Все пак отиди и се успокой

Патология 7ет в МБАЛ ли е или е на друг етаж?

Благодаря, Лече-Буболече  Hug

# 577
  • Мнения: 13
Отиди в патологията, за съм ходила няколко пъти, пари не са ми взимали. Първо изчакай,нека минат 10-12часа, може да спинка бебчето, времето е такова Simple Smile

Аз също имам въпрос:
 От изследванията ми стана ясно днес, че имам бактерии в урината/опалесценция/, а ми предстои раждане след няколко седмици. Някоя мама имала ли е този проблем и какви са рисковете за бебето?

# 578
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Мон, на 7-мия етаж е. Чакаме да се похвалиш.

# 579
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мон, на 7-мия етаж е. Чакаме да се похвалиш.

 Hug Мерси.

Опалесценция не е голям проблем, може и ако имаш бяло течение, а не си сложила тампон като си давала урината, затова да е излязло.
Ако трябва повтори изследването - перфектно измиване, слагаш тампон, пишкаш първата струя навън, после даваш средната за изследване.
Ако наистина има такова нещо - лекарят ще ти каже какво да направиш.

# 580
  • Мнения: 74
Мон , хапни нещо сладичко , ако имаш шоколадче и почакай малко. Аз съм стигала до варианти да го ръчкам за да мръдне  и един път така ме изшути ,че си научих урока да не го закачам докато си почива  Laughing

# 581
  • Мнения: 13
Благодаря, Мон!
Реших да си направя и стерилна урина. Наистина имам много силно бяло течение.

На теб успех, аз също бях се панирала така миналия месец, но след няколко часа бебо се наспинка Hug

# 582
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Благодаря, момичета  Hug

Помръдна малко, но много слабо, обикновено е доста по-активна. Ще изчакам още, дано се размърда.

# 583
  • Мнения: 375
tsangel, в Бургас ми е правен серклажа в МБАЛ от д-р Ангелов в 20 г.с. Много съм доволна, всичко мина добре, сега ще чакам да видим кога ще го маха. Ако нещо конкретно те интересува питай, ще се радвам да помогна  Wink
Мон, и аз да кажа за Патологията на 7-мия етаж, ако си здравноосигурена мисля, че нищо няма да плащташ. Засичай си горе-долу на 8 часа да има движение, така бях чела в 2 сайта. Пробвай да хапнеш портокал или го изпий на фреш, обикновена се размърдват. Щом усещаш, че мърда не се панирай, моята мома веднъж 2 дни никак не беше активна. Съответно бях паткосана като теб и мислех да отивам на преглед, заплащих я и тя се разбунтува. Просто има дни, в които не са особено активни, според мен се редуват на периоди.

# 584
  • Мнения: 73
Аз също имам въпрос:
 От изследванията ми стана ясно днес, че имам бактерии в урината/опалесценция/, а ми предстои раждане след няколко седмици. Някоя мама имала ли е този проблем и какви са рисковете за бебето?

Аз го играя от петък точно този филм - направих втори път урина, обикновена и стерилна, и микробиология също - всичко е чисто. Явно първата проба не съм я дала както трябва. Така че бъди спокойна Simple Smile Направи още едно изследване и ще видиш, че всичко е наред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт