Заведения в Бургас

  • 182 759
  • 768
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 994
Къде се намира бекстейдж? А отзиви за бар Dover и Етикет имате ли?

бар Dover - рок музика, не е лошо заведението , но е малко
Етикет - само хаус музика ( ако не греша)
Бекстейдж е отстрани на НХК

# 376
  • Мнения: 96
Благодаря!

# 377
  • Бургас
  • Мнения: 10 506
По-горе някой питаше за отзиви за новия ресторант "Антре". Ходила съм два пъти досега, мога да уверя, че няма такава кухня никъде другаде в Бургас. Много вкусно, много добре приготвено и с уникални продукти. Ужасно съм претенциозна към заведенията, напоследък почти не мога да намеря наистина добра кухня в града, но това надхвърли всичките ми очаквания. Особено телешкото - приготвено наистина добре.

Откъм сервиз има какво да се желае - сервитьорите са малко мудни и забравят, но на фона на храната това се преглъща.

Цените не са много ниски, но и не са много високи - по-ниски от Инканто, а кухнята определено е по-добра.

# 378
  • Мнения: 31 707
Аз питах Wink Заинтригува се с рекламата, защото ми казват, че не е нищо особено. Но е въпрос на вкус
Аз останах доволна от Ла Тоскана

# 379
  • Мнения: 1 897
И аз благодаря за отзивите за Антре (даже помислих, че аз съм питала).
А  как стои въпросът с пушенето?

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 10 506
Не се пуши вътре. Излизат навън. А, и десертите също са на ниво, а са и по-скъпи.. Домашна торта с нутела - опитайте непременно.
Къде е тази Ла Тоскана?

# 381
  • Мнения: 31 707
Къде е тази Ла Тоскана?
ул. Калофер №28 Б
Скрит текст:

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 334
Ла Тоскана се пада срещу детския клуб Мармалад /ако по-лесно ще се ориентираш/.

# 383
  • Мнения: 6 395
Къде се намира р-нт Антре, намирам в нета само някакво кулинарно училище?    newsm78 newsm78

# 384
  • Мнения: 96
Къде се намира р-нт Антре, намирам в нета само някакво кулинарно училище?    newsm78 newsm78
Това е бившия Луксор!

# 385
  • Мнения: 31 707
Къде се намира р-нт Антре, намирам в нета само някакво кулинарно училище?    newsm78 newsm78
Това е бившия Луксор!
На Булаир

# 386
  • Мнения: 6 395
ясно, мерси, толкова често му сменят на това заведение името и все не би.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes но ще го пробваме де , докато е още там  Sunglasses

# 387
  • Мнения: 31 707
Беше Луксор, сега е Антре. Не името, а собствениците доста се сменяха Wink

# 388
  • Мнения: 1 303
Щом кухнята е добра значи и собствениците пак са се сменили. Laughing

# 389
  • Мнения: 5 390
А кой е новият собственик?
Старите не ги ли бяха давали в "Кошмари в кухнята"?

Дайте идея за "романтичен" ресторант, каквото и да значи това. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт