Бременни мами 2013 от Пловдив има ли?

  • 35 803
  • 518
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Терминът ми е на 29 юли 2013. preggoОчаквам момиченце. Това ми е първа бременност. Живея в Тракия и много ще се радвам ако си намеря бъдещи майки за компания по време на разходките. Дано всичко да е наред и скоро щастливи да бутаме колички из парковете! Пожелавам лек остатък на бременността на всички!

# 76
  • Мнения: 2
здаравейте и от мен,казвам се Ани и съм от гр Кричим 30км от Пловдив,моето бебче го чакам този м есец (термина ми е 31 май-1ЮНИ),ходя на жк в Пловдив,успех на всички бъдащи мамчета.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Да се похваля и в тази тема- на 19.04.2013 се роди нашето момиченце Ема- 3090, 47см. Кърмим си се на поискване, от днес се гледаме сами без татито вкъщи и засега се справяме добре.

Успех на всички и здрави и хубави бебчета на финала!

# 78
  • Мнения: 0
Момичета, ще ходите ли утре на лекциите за бременни в Мол Пловдив, организирани от сп. "Моето дете"? Безплатни са. Аз вече няколко пъти съм била и ми се струват полезни.

# 79
  • Мнения: 12
portokalche az sashto hodq pri D-r Amaliev sin mnogo sam dovolna iskah da popitam ti normalno ili sekcio be6e ?

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 789
portokalche az sashto hodq pri D-r Amaliev sin mnogo sam dovolna iskah da popitam ti normalno ili sekcio be6e ?

Нормално раждах, в ОБ.

# 81
  • Мнения: 12
a kakvi dreshki ti poiskaha za bebka ?

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Няма изискванията, обличат детето с каквото носиш. Прецени ти според времето. Изискват само бархетни тензухени пелени за след раждането.

# 83
  • Мнения: 12
Blagodarq mnogo  Hug

# 84
  • Мнения: 32
Да се похваля и в тази тема- на 19.04.2013 се роди нашето момиченце Ема- 3090, 47см. Кърмим си се на поискване, от днес се гледаме сами без татито вкъщи и засега се справяме добре.

Успех на всички и здрави и хубави бебчета на финала!


Честита радост! newsm67
Да ти е жива и здрава рожбата и много да те радва и слуша

# 85
  • Мнения: 2
Здравей те.
Имам  въпрос към майки, които наскоро са раждали в Окръжна болница и да ми кажат мненията си за болницата.Термина ми е септември нямам много време и незнам накъде да се насоча намирам много теми но те са от 2010г. ако има наскоро родили моля пишете ми. Благодаря предварително.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Здравей,
аз родих през април в ОБ и съм много доволна. Последната година недоволни не съм чула.
Ако те интересува нещо конкретно питай.
Актуалната тема за ОБ е:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=685554.315

# 87
  • Мнения: 2
Здравей,
аз родих през април в ОБ и съм много доволна. Последната година недоволни не съм чула.
Ако те интересува нещо конкретно питай.
Актуалната тема за ОБ е:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=685554.315
БЛАГОДАРЯ за бързия и адекватен отговор Simple Smile

# 88
  • Мнения: 199
Здравейте! За всички вас остава малко, но ще се включа и аз, защото все пак се вписвам в заглавието.  Laughing От Пловдив съм, Тракия, термина ми е за 27 декември. Ходя при д-р Тотев в ДиМед. Радвам се, че намерих вашата темичка.   bouquet Лека бременност и леко раждане на всички.  Praynig

# 89
  • Мнения: 14
Здравейте! Аз живея в Пловдив , термина ми е на октомври. Първа бременност  и очаквам близнаци. Има доста неща който са ми неясни. Дали случайно няма друга майка или бъдеща майка с близнаци.
Все още нямам набелязан екип и място където да родя. Най - вероятно ще раждам със секцио  и съм притеснено за това. Много бих се радвала ако споделите вашето мнение и опит. Благодаря!  newsm47

Общи условия

Активация на акаунт