kak се справяте с умората!

  • 3 657
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 120
Забравих да добавя, че и майка му се меси -- да не сме прекалявали със секса, че да не получи инфаркт.
Дори този месец домъкна лекар в къщи да прави електрокардиограма.
Голям цирк е, и понеже аз съм журналист някой ден ще я опиша тази история в книгите, които издавам.

# 16
Shocked леле Дара, как издържаш така Confused:  Shocked  то и при нас по-често аз съм инициаторката, но такова нещо за пръв път чувам Sign Exclamation и как ще го направите това бебе Confused: ттцтцттцтц нямам думи

# 17
стига бе Sign Exclamation  и майка му се месила Confused:  на колко годиние е той ако не е тайна  Confused:

# 18
  • Мнения: 2 120
Идея си нямам мила, но какво да правя като е чешит.
Истината е, че като навърши 50 и нещата при нас в леглото се промениха, уморява се, предпочита да се гушкаме и да си говорим, е това му е лошото на голямата разлика във възрастта.
Как ще го направя -- с инат, той е интилигентен и знае, че аз нямам много време.
Но всеки месец наистина си е кошмарен с тези увещания.
Иначе като любовник няма грешка, но за другото срамота -- ще му дам аз един момент и два момента и като му дойде времето.
Стига толкова, че докато пиша си и говоря, така си побеснявам всеки месец.
Извод от патило -- отваряйте очички за млади мъжлета що годе.

# 19
а каква ви е разликата? щото нашата е 6 години и не ми се струва много Confused

# 20
опс, сега видях, че са 18. искрено ти желая все пак да забременееш и да имате едно сладко бебенце Sign Exclamation а защо не и 2 Wink

# 21
  • Мнения: 2 120
То е на 52, аз на 34, т.е. разлика от 18 години.
Написала съм ви самата истина въпреки, че е смешно и сега като пиша и мен самата ме досмешава, но преди овуто какво ми е ... Някой ден ще я напиша тази история, като кратък разказ/аз издавам такива/, но ""когато му дойде времето", както казва мъжът ми. Засега ЧАО и по-секси петък.
А ако има тема във форума, ""Пак ми дойде" -- не се чудете на 100% ще е моя милост.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И ние имаме разлика във възрастта но тя е само 2 години и то в моя полза /мъжлето ми е на 26г. а аз съм на 28г. Grinning /
Да ми е жив и здрав но много ми помага...дали ще имаме гости дали не той слага и вдига масата а аз готя/то още не може да готви Grinning / Дори и чисти с прахосмокачката....пазаруваме двамата...но както саза Ренци може би е така защото още нямаме деца...но знае ли човек Grinning А за бебеправенето няма грешка милия  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed но защо не става незнам...имах някакво течение та го лекувах ...дали беше за това незнам...но този месец ще видим Stuck Out Tongue Дано сме направили бебо вече. А иначе и двамата работим до 5.30 и после в къщи..готвим си вечеряма...задължително гледаме спортните новини/той е фен на футбола/ и после всичко става спонтанно...когато ни се прави любоффф правим..някой път само се гушкаме и заспиваме Embarassed Та това е нашето семейство  Stuck Out Tongue

# 23
  • Мнения: 4 212
Дара,разбирам те напълно.Тоя "мързелив" мъж дето го имаш да взима пове4е витаминки за да е по активен Grinning за да не си търсиш друг "спонсор" Laughing  Laughing .Аз моя така го бъзикам за да се вземе в ръце.При нас проблема е,4е той е постоянно на път  и рядко се задържа за пове4е от 2 дена.... Sad ина4е е доста активен в..... Embarassed ама е по малък от мен Bulb ,ина4е и аз съм на твоята възраст....

Твойта свеки защо му води кардиолог всеки месец,да няма проблем със сърцето?
..има едни хап4енца,ти ги знаеш дето повдигат желанието на мъжа за.... Sunglasses пробвайте Sunglasses
Желая ти по секси петък мила Дара Laughing
Време ни е ве4е да се запишем в отбора и да минем в "А" група

Общи условия

Активация на акаунт