МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 101 712
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 239
Успешна учебна година на всички ученици и техните майки!

# 661
  • София
  • Мнения: 3 124
Днес стават 5 години, откакто влязох във вашите редици с раждането на нашето скъпоценно Гале! Heart Eyes Тя е един от най-прекрасните подаръци, които сме получавали!
 Почерпете се за нейно здраве! Simple Smile

 

Честит празник на всички именници! Нека мъдростта, вярата, любовта и надеждата да бъдат ваши верни спътници! newsm51
 
На добър час на учениците и специални поздрави за първокласниците и осмокласниците! Пожелавам им да получат най-доброто, което училището може да им даде! Hug

# 662
  • Варна
  • Мнения: 2 132
Сладка, честит празник на порасналото Гале! Много да я слушате и да и угаждате! Hug
Честит празник на всички именници! С много здраве и щастие да си носите името!
Успешен старт на учебната година за всички ученици, както и много здрави нерви на техните майки!

# 663
  • Мнения: 372
Здравейте момичета,

не съм се включвала от както бях бременна и то само да ви се представя, но веднага след раждането на малкия настана истински ужас. Малко след раждането на бебо докторите изразиха съмнения за някакъв първоначално очен, а след това неврологичен проблем. Това направо ни подлуди, естествено стегнахме куфарите и към София, оттам първо ни казаха: "ааа 100 % епилепсия. Хайде в педиатрията да ви диспансеризират". За наша радост след ЕЕГ се оказа, че е хипер рефлексия на очите и ще го израстем, но направо светът се беше обърнал. Оттогава вече 9месеца все сме по лекарските кабинети, бронхиолити, варицела изобщо много трудно расте малчо. А аз се чувствам вече на предела на силите си. А каките само се карат помежду си, и училището започна. Нещичко не успявам да свърша. Една депресия ме е затиснала, все за заплатите мислим, премисляме, но нищо не измисляме.  Laughing
А хубавото, което ни се случи е, че се преместихме в по-голям апартамент на края на града и за децата има въздух и не са толкова изнервени, но училището на кака остана в центъра.

Честити ви всички празници, които съм пропуснала, много прегръдки и много хубави пожелания за новата учебна година.

П.С. Егаси депресарският пост стана ... извинете ме.

# 664
  • Мнения: 239
Честит празник на рожденичката на патерици!

Лия, моето второ момченце, което е на 5 е с диагноза епилепсия от миналата година, oвладяна за щастие, така че те разбирам напълно, но не се депресирай, знам че не е лесно, но то нямаш време и да се отпускаш. В момента съм бременна и от време на време ме заливат гадни мисли, за болести и прочие, но някак си ги превъзмогвам. Вдигай главата и си доставяй някакви малки удоволствия само за теб си.

Последна редакция: ср, 18 сеп 2013, 13:00 от sveti8

# 665
  • Мнения: 372
sveti, много се радвам да чуя, че е овладяна епилепсията. Представям си какво ви е. Хубава бременност и всичко ще е наред. На моменти наистина ми идва в повече и най-вече тази безкрайна криза. Но после си казвам, че най-важното е да сме здрави, а другото се нарежда. Пълната къща е благословия и достатъчна мотивация да сме в добро настроение.  Hug

# 666
  • София
  • Мнения: 3 124
Lia, съжалявам за притесненията около мъничкия! Hug Много е тежко и трудно, когато боледуват дечицата! Sad Дано след първата годинка да укрепне! Peace

 sveti8, чудесно, че е овладяна епилепсията!  Heart Eyes

Ние отпразнувахме рождените дни, реорганизацията на стаите върви успешно. Wink Досадното попълване на бележниците и мед. картони приключи, сега предстои издирването на учебници. ooooh!


# 667
  • Мнения: 1 285
Здравейте момичета!Бях писала в тази темичка през 2007год,бях бременна с първото си дете,тогава искрено ви се възхитих и си пожелах и аз да се запиша!Убедих се,че желанията се сбъдват. Hug
Все още не съм многодетна майка,но силно се надявам да се запиша в темичката.
Браво майчета!

# 668
  • София
  • Мнения: 3 124
mari:), добре си дошла! Hug Многодетството е силно заразно, така че....писането и четенето тук са на твоя отговорност! Wink 

# 669
  • Мнения: 11 607
Здравейте момичета!Бях писала в тази темичка през 2007год,бях бременна с първото си дете,тогава искрено ви се възхитих и си пожелах и аз да се запиша!Убедих се,че желанията се сбъдват. Hug
Все още не съм многодетна майка,но силно се надявам да се запиша в темичката.
Браво майчета!

Аааааааааааааа.....не е честно...като ти гледам лентичките.....Чакаш №3 и №4.....Близнаци!!!!!!! Моята, моята мечта бе това!!!! Безпроблемна бременност ти желая и най-красив финал!


Как сте, мами? Свикнахте ли, че вече сте на училище?

# 670
  • Мнения: 1 685
Браво Мари! Честито! Ние бяхме заедно с твоята втора Бухтичка и моята малка Дудичка  Laughing (даже трябваше да се видим в Банкя по едно време).
Момичета среща ще имаме другата сряда? Имам много въпроси и нужда от вас.

# 671
  • Мнения: 8 220
Аааааааааааааа.....не е честно...като ти гледам лентичките.....Чакаш №3 и №4.....Близнаци!!!!!!! Моята, моята мечта бе това!!!! Безпроблемна бременност ти желая и най-красив финал!


Как сте, мами? Свикнахте ли, че вече сте на училище?

ХаХаХа... и аз така...

А за училището - децата свикват вече, а аз не могаааааа... от работа към детската градина, накъм едното училище и към вкъщи, там чака баткото че да сподели гимназиални терзания, а аз се изправям пред кухнята и си говорим през рамо, докато по-малките му се качват на врата  #Crazy Ще се наложи да се стегна, че така не става!!!!

# 672
  • София
  • Мнения: 3 124
mari:), добре си дошла! Hug Многодетството е силно заразно, така че....писането и четенето тук са на твоя отговорност! Wink 

Упс, не видях лентичките..... Blush

За училището- децата свикнаха, да.  Simple Smile При Зори има нови неща- нова класна, нови преподаватели, нови деца в класа, втори чужд език (испански). Много е доволна, че ежедневието й отново е запълнено (беше започнала да й доскучава през ваканцията Wink). Утре има родителска среща и ще се запозная с класната.  Peace

При Косьо също има нови преподаватели. Засега се справя с ранното сутрешно ставане, което си е постижение.  Wink

Аз май най-трудно свиквам с края на отпуската. LaughingНасъбраха се много неща наведнъж- ремонт, рождени дни, начало на учебната година....Отмятаме ги едно по едно и се надявам, че скоро ще тръгнат по-спокойно нещата.   Peace

# 673
  • Мнения: 1 285
Мацки,благодаря ви за топлото посрещане! Hug
карамелена ,радвам се да те видя. Hug

# 674
  • София
  • Мнения: 1 276
Здравейте!
При нас е цветно и весело! Аз съм много щастлива, че децата са си у дома. Имам си първокласничка- много доволна и щастлива , петокласничка - въпреки притесненията и нейни и мои се справя много добре с адаптацията с многото учители които са "много добри" или "малко строги , но обясняват добре" ( по нейни думи), и Светли в първа група - рев до скъсване , започна да се напикава от стрес, но ....."И това ще мине Wink"

Мари  Hug добре дошла !Страхотни линийки си имаш!  Heart Eyes

Във фейсбук групата Еми попита за новогодишния празник, аз предложих да направя списък да видим кой иска и колко човечета ще се съберем   Wink Казвайте , пишете ми на лични.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт