Отговори
# 735
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Весе, много мило ми стана като прочетох разказа ти  Hug Бъдни вечер и Коледа са любимите ми празници и имам толкова топли спомени на тях. А като се сетя, че до ден днешен си чакам подаръците с нетърпение, като малко дете пред витрина  Blush Марти още не е започнал да ме юрка със списък до Дядо Коледа, но догодина сигурно вече ще има такъв, а пък аз с голям кеф ще ги пиша и после изпълнявам  Simple Smile Хубави празници са.

Много са хубави домашните ви любимци. Нека и аз си покажа моя, въпреки че споменах по-рано, че беше открадната и не се намери.


Имахме и котка заедно с кучето, но нея пък я застреляха комшиите ни с въздушна пушка...както и всичките ми предишни мацинки. Лоши хора, но вярвам, че ще се върне.  Hug
Сега си мисля за рибки или папагалчета, но май първите ще надделеят за момента. А пък след 4-5-6 години със сигурност ще си имаме едно сладко, пухкаво кученце  Heart Eyes

Bemol, съжалявам за котенцето  Hug

# 736
  • Мнения: 61
Оле, илю, това са ми любимите малки кученца. Такива невероятни пружинки са. Жалко че няма да можеш да го доведеш в пицарията. Едни приятели - дето имат руска синя, по късно си взеха и такова териерче. Котето се казва Мауси, а кучето - Бауси. Такива сладура са двамата и толкова се обичат и страдат като са разделени

Катенце, сори ама има защо да са ви я откраднали. Голяма красавица. Може да си сигурна че добре я гледат. С тоя влажен поглед няма как.
Аз моите любимци ще ви ги покажа като се прибера в Бургас

# 737
  • Мнения: 115
Ма освен, че ние сме видни Убавици те и домашните ни любимци са страхотни. И на мен ми е много странно и любопитно как ще се справим, но Джиджа не я махам от вкъщи. Тая наша Трътла /така и викаме щото мопсовете са много "грациозни" създания  Crazy/ като ни няма и изпада в депресия. Като се събудим и първо нея търсим всички. Тя си ни е детенце, сестричка. И пуска много косми милата, ей това ме притеснява много. И е много досадна милата, все се моли да я гушнеш или да ти седне в скута. Тва също ме притеснява. Но пък ко пък - казват, че децата отгледани с животни са много по-здрави физически и психически.
Илюзънче, и аз исках йорки, но получих изненада мопс - Милото не виждало разлика  Crazy все било малко куче/ред.бел. йоркито достига 3 кила, мопса -  10/ /той нали е ловджия милия и го влекат все птичари и свинари някви/ пък и мопса му се сторил по-симпатичен.  Crazy
Весе, не се притеснявай за сълзичките - аз си обичам - успокоявам се някак си.  Flutter
Бемолче, много съжалявам за котьото.  Hug

Последна редакция: вт, 18 дек 2012, 18:06 от gery_dobreva

# 738
  • Мнения: 681
Много правилно го казваш, Гери, много са ни убави дечицата. Дано и другите да са такива.

# 739
  • София
  • Мнения: 973
Катеее много е красиво кученцето, чак ми се насълзиха очите  Sad горкото животно, кой знае как и липсвате... Дано да е в добри и грижовни ръце!  Hug
Роси както ти каза - Прожинка е - то няма спирка  ooooh! такова скачане и такава енергия кипи, че сякаш е на 5 месеца не на 2 години. И както Гери казва за нейното, нашето и то е вечно навряно в мен, вечно и то да е на дивана, толкова е привързан към мен, че не ме оставя  Grinning ох на мама душичката - аз все така му казвам... каква ли ревност ще е като се роди бебко...

# 740
  • София
  • Мнения: 377


Всички животинчета са много красиви. За мен няма грозно куче и грозно дете.

Малко да ви развеселя. Това е нашата дрисла Джеси която прави опити да си поиграе с папагалите.



Извинявам се за лошото качество.

# 741
  • Мнения: 43
Момичета, да се запиша и аз вчера чухме сърдечен ритам. Много се зарадвах  Grinning Heart Eyes
Промениха ми термина / на 03.08.2012г./, така че май вече не съм за тази темичка, но си ви харесвам много. Едвам ви изчетиох ди тук  Heart Eyes

# 742
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Мами, пускам новата темичка, защото сме стигнали 50стр., а пък аз не знам после по кое време ще се поява пак.
Та, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт