Учителка спи с ученик със съгласието на директора

  • 14 715
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 622

 В гимназията, в 11 клас имах учител по физическо, който в момента, в който дойде и ни се представи (преди това имахме друга учителка) каза: "И съм женен"  Laughing  Wink
Беше страшно готин и много секси  Crazy и, разбира се имаше мераклийки. И аз си го харесвах  Mr. Green Но човека си беше точен пич, не е имало нищо  Wink
Освен всичко друго ми беше и съсед и често сме се виждали в квартала, и сме се поздравявали, като след като завърших, минахме на "ти"  Wink
След това според мен са се преместили, защото спрях да го виждам  Thinking
Интересното в случая е, че помня малкото му име, но не и фамилията  Crazy

# 76
# 77
# 78
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Писах и преди, биласъм свидетел как напълно скалъпени и измислени обвинения подпалиха учебно заведение, с цел компрометиране на конкретни учители, напълно съм склонна да повярвам на това интервю.

# 79
  • Мнения: 931
Когато бяхме в 9-ти клас, класният ми (тогава на около 30), започна да се занася с една девойка от горния випуск. В момента са женени и имат детенце на 3-4 години. Разбира се, всички си шушукахме, но в крайна сметка животът показва, че не е било въпрос на възползване от ничия страна, а хората са си се обичали и дай боже още дълги години да продължат да се обичат.

За мен е безумно да бъдат упреквани двама пълнолетни хора за това, че имат връзка - те не са виновни в случая, че са поставени като учителка и ученик.
Отделен въпрос е, че моралът изисква да не го демонстрират в училище, което обаче - доколкото разбирам - не правят-

# 80
  • София
  • Мнения: 4 349
 newsm78 newsm78 newsm78 да видим

# 81
  • Мнения: 24 467
Лично аз продължавам най- много да се дивя на частта от новината, свързана с директорското позволение.
Значи- ходили при него хората, питали го и той им разрешил да правят едни такива определени неща. Може и разписание да има одобрено, планове, скици, картинки, наръчник с напътствия...Ей, как се не постараха да го доизкусурят това писание? Много повърхностно, много!  Crossing Arms

Това- да се пишат неграмотни и нескопосани простотии, грацащите жълтини писачи за нищо го немат!

# 82
  • София
  • Мнения: 3 249
За мен е очевидно - връзката на учител с ученик е конфликт на интереси. Какво като са пълнолетни? И връзката на секретарката с шефа, на подчинения с надзорника му (не измислих друга дума за "супервайзор") и на касиерката със собственика на магазина - всичко това е конфликт на интереси. И не следва да се толерира. Дали се случва е съвсем друг въпрос. Не всичко незаконно е морално и редно.

По принцип.

# 83
  • Мнения: 4 569
Учителката отрича http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1671686 , но е подала молба за напускане.

# 84
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Учителката отрича http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1671686 , но е подала молба за напускане.

Нормално е да напусне,дори и да не е виновна,реномето й вече е съсипано и всички ще я гледат на кръв... Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 10 378
Още по-гадно ми стана... Sick

# 86
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1673178
 

Последна редакция: ср, 12 дек 2012, 18:54 от Laluni

# 87
  • Мнения: 3
дъртите и грозни за нищо неставащи, злобни даскалици са завидяли на красивото момиче за истинската и чиста любов с младежа Close  Дай Боже на всеки такава любов

# 88
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
 А дали въобще е имало?
Само дето и тука сдъвкахме госпожицата...

# 89
  • София
  • Мнения: 10 378
дъртите и грозни за нищо неставащи, злобни даскалици са завидяли на красивото момиче за истинската и чиста любов с младежа Close  Дай Боже на всеки такава любов
Shocked ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт