Учителка спи с ученик със съгласието на директора

  • 14 714
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 21 591
   Е ние откъде да знаем.  Жената може да съди редакцията, и така и трябва да направи.
 това е форум, обсъждаме казуса, не сме ясновидци да знаем истина ли е, както не знаем дали това, което всяка от вас казва е вярно, или не.

 Ако колегите и са наклеветили учителката, това е друго, макар че силно се преекспонира колегиалната завист по красота и младост, май  верно някой трябва да пише сценарии за сапунки.

# 106
  • Мнения: 65
Ясно,няма как някой да знае истината,освен самите тях.

# 107
  • София
  • Мнения: 62 595
Доколкото помня, учителката твърди, че точно педдагогическият съветник стои в основата на интригата. Винаги ми е било чудно що за тъп галош трябва да си, що за низко същество, за да създаваш интриги и даклеветиш другите. Това като разсъждение извън конкретната тема.
Учителката казва, че не е имала връзка. За момчето нищо не се знае, то явно отказва да се замесва. Но ако действително жената е наклеветена, трябва да подаде иск и да ги съди, особено поименно всички, които са се раздрънкали пред журналистите, че и вестника да съди. Дори да не ги осъди, достатъчно е колко време и пари ще им отнеме на всички, докато се точат делата. Кой обича да го влачат по съдилища!

# 108
  • Мнения: 8 999
А, ако беше учителка в друго училище, по-приемливо ли щеше да е? Или ако той беше 19-годишен тракторист? Или ако тя беше касиерка в супермаркета?
Само й се чудя на акъла на тази учителка, ако историята изобщо е вярна, какво точно е намерила в един дванадесетокласник. Наистина ми е странно.

# 109
  • Мнения: 3 371
аз никъде не прочетох, че са си свалящи гащичките Stop

# 110
  • Мнения: 21 591
  Вероятно просто не е запазила необходимата дистанция с горнокласниците. Всъщност тя неколкократно казва, че са приятели.
 Какво приятелство може да има между 12-то класни пишлемета и 25 годишна млада жена и аз малко се чудя, защото и така да е няма нищо лошо, но в училище трябва да има дистанция, все пак не са равнопоставени, но може и това да е станало причина за подозренията.
 Малък град, клюкари всякакви...

# 111
  • Мнения: 3 371
  Вероятно просто не е запазила необходимата дистанция с горнокласниците. Всъщност тя неколкократно казва, че са приятели.
 Какво приятелство може да има между 12-то класни пишлемета и 25 годишна млада жена и аз малко се чудя, защото и така да е няма нищо лошо, но в училище трябва да има дистанция, все пак не са равнопоставени, но може и това да е станало причина за подозренията.
 Малък град, клюкари всякакви...

 Peace аз имам 20 г син, много е близък с дъщерята на наши семейни приятели, тя е на 24, завършва, последна година е студентка. питах го, казва ми, ами интересна ми е,  Laughing, говорят си разни неща, ходят на кафе.

в случая проблем е само, че са в едно училище. ако момчето се срещаше с 25-годишната жена , и тя е примерно секретарка някъде, едва ли някой би обърнал внимание, освен родителите му.

# 112
  • Мнения: 65
Аз учих в това училище,повечето учители в час бяха доста строги и взискателни,но извън час сме били като приятели,обсъждали сме много и най-различни теми,не виждам нещо лошо или ненормално в това.И до днес,4 години след като съм завършила има учителки ,с които се прегръщаме на улицата,но и в това не виждам нещо лошо.Може би много хора имат изкривено мислене.Брат ми е 12 клас в същото училище и него го бяха набедили,че е бил гадже с негова съученичка,с която той няма нищо общо,но някой хора просто скучаят на междучасията и си измислят клуки.В училището има толкова камери,а също и в двора му,че не вярвам ако е имало нещо директора да не е предприел мерки веднага,за да няма показност в училището.И друго много важно нещо е,че не вярвам учителката да е толкова глупава,че ако има нещо между тях да го показва точно в училището или в двора му.

# 113
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
За мен това си е скалъпена история, учителката или е набедена, или е станала неволна жертва на нечии амбиции за изява във жълтата преса.

Една от най-добрите миприятелки се запозна с мъжа си, когато той беше 19-годишно пишлеме, тя беше на 25. Вече повече от пет години са заедно, имат и дете. Та не знам кой в кого какво интересно е намирал, но привидно поне са една от най-пасващите си двойки, които познавам. Та тези неща не са чак толкова невъзможни, тук момичетата дадоха и други примери. Разбира се, както писах и преди, ако случая е учител и ученик в едно и също училище, е необходима абсолютна дисктретност, поне докато единия от двамата не прекрати връзката си с училището.

# 114
  • Мнения: 6
Ето едно видео интервю с учителката по темата -цък

И на мен ми изглежда като скалъпена история...

# 115
  • Мнения: 65
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/zaradi-statiya-uchitelka-napusna-rabota.html
Ето вижте подобна простотия как влияе на учебният процес на цялото училище и най-вече на дванадесетокласниците,който трябва да се подготвят за матури.
Никой не е чувал за това,а в един момент пресата излиза и обявява,че всички говорят за тази връзка и то от месеци.

# 116
  • Мнения: 24 467
Тя, пресата, за да си е интересна и да поддържа външен интерес към себе си, сама си създава истории, оборва си ги, защитава си позиции и колкото по- плиткоумно и пикантно- толкоз по- добре. Все едно, че чета клюкарника, често той е и стилно и идейно по- издържан дори.

# 117
  • Мнения: 62
Значи вие смятате, че хората, които имат връзка, трябва да са набори ли? Явно възмущението ви е предизвикано от тази разлика от 6 години? Ни моа ва разбера, честно. newsm78

# 118
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Значи вие смятате, че хората, които имат връзка, трябва да са набори ли? Явно възмущението ви е предизвикано от тази разлика от 6 години? Ни моа ва разбера, честно. newsm78
Не, не е това Naughty
ССФ се възмущава, че учителка може да си позволи да има връзка - независимо с кого. Тъй де, щом се отнася до представата за българския даскал, ССФ не е изпълзяла много далеч от образа на Рада Госпожина. Mr. Green

# 119
  • Мнения: X
Работила съм като учител няколко месеца. Стигат ми за цял живот, че са ми и в повече.
Бях на 23 г. и предпочитах в междучасията да вися по коридорите, заедно с 18-19 г. ученици, отколкото в учителската стая с колежките ми в пенсионна възраст.
Не разбирам какво толкова ви учудва, какви общо може да има учителката  с 19 г. момче.
Ами с кого да има общо, с изкукалите си колежки, чиито разговори се свеждат до клюки, интриги, буркани, манджи и внуците им?
Абсолютно нормално е 25 г. момиче, да има теми за разговор с 19 г, не с някой на 55.
Учителка или не, това е нормално младо момиче като всички останали на нейната възраст.
По отношение на любовната връзка, аз вярвам на думите й, че е жертва на интрига.
Знам много добре какво представлява учителския манталитет, особено на тези с дългогодишна практика.

Общи условия

Активация на акаунт