Вънка пеят коледни звънчета, МАЙско бебче рита със крачета!

  • 22 291
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
feredita -и аз имам такива болки,точно когато се стискам,след като отида до вц,малко след това ми олеква....май доста мами сме така ,явно е нормално

# 61
  • Мнения: 31
Здравейте момичета! Записвам се в новата темичка с отчет от ФМ!
Преди малко се върнах от 4д при д-р Ризова , съвпадна точно с рождения ден на моя мъж и му направих страхотен подарък и предколеден подарък за мен самата , кат разбрахме, че чакаме момиченце  :inlove:90% имах чувството, че пак ще е момче , но всъщност много искаме всички и едно момиченце и като ми каза :момиче , направо...  newsm44 newsm44 newsm44Няколко пъти я накарах да провери по обстойно ,  а тя : Гледам , гледам, но чурка не виждам , наистина! tooth
Инъче съм много доволна от самия преглед като цяло, доста подробно ми обясняваше и обърна внимание на всяка част от телцето на бебенцето, слава богу всичко е ок, в норми, плацента, пъпна връв и т.н. Изкара ни 5 снимки, на едната много ясно показва 5 пръста, все едно казва "Не ме снимайте!!!" toothМного сме happy днес Heart Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 4 884
Епидуралната упойка от поставянето започва да действа след поне половин час,това е една от причините,освен това има голяма вероятност да мръднеш неразчетено,ако получиш контракция,те нали са доста четси вече при такова разкритие.Освен това мисля,че поставянето на упойката при разкритие вече от 5-6 може да забави родивия процес Thinking

Борил,Силвърчето точно беше споменала,че има детски кът,така че няма проблем да си с детето Peace

# 63
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Минавам на отчет  Grinning
Вчера бях на ФМ и бебо се оказа МОМЧЕ  Party Ще ставам два пъти свекърва ЖЗ  Laughing Всичко изглежда наред-органите са си на мястото, кръвотока перфектен. Взеха ми кръв за втори БХС с интегриран риск  newsm78 Иска да ме види пак към 22-ра седмица. Назначи кардиолог на плода за всеки случай-много озадачаващо за мен, при положение, че всичко си му е наред. Няма как да пътувам пак за 19.12-нямам повече отпуска. Мисля да мина и без това. За мен беше важно да ми кажат, че всичко е наред с плода.  Praynig

# 64
  • Варна
  • Мнения: 478
Момичета,когато пиете нош-па изчаквате ли известно време преди да приемете магнерота или може наведнъж да се пият?

# 65
  • София
  • Мнения: 4 884
Магнерот трябва да се взима на интервал 2-3 часа от желязо,ако пиеш такова.Иначе за но шпа няма никаво значение,може да ги пиеш наведнъж,споко Peace

# 66
  • Мнения: 15
момичета да ви кажа,днес очаквам пратка от CONTI,поръчах си два панталона и един блузон....
някой има ли дрехи от там и какви са им впечатленията....
аз ще кажа след 14 часа ,поне тогава казаха че ще ги доставят

# 67
  • София
  • Мнения: 5 255

Фелисити, аз съм малко гола и боса в кое изследване какво се включва. Мерси  Hug

Буена, ох дано няма нищо. Това ми звучи много гадно с този вирусен Хепатит. Мерси за разяснението за епидуралната, аз наистина не разбирам още и си питам за всичко  Blush

bs_mamma, добре дошла в отбора на женските мами  Hug

maimunka07, браво за прегледа, все така  Peace

Абе пак момченцата изпревариха момичетата, ама имаха силно включване с 2 близнашки броя  hahaha

# 68
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Бруха, аз си поръчах дънки. Нося си ги и са ми удобни.

# 69
  • Мнения: 0
момичета да ви кажа,днес очаквам пратка от CONTI,поръчах си два панталона и един блузон....
някой има ли дрехи от там и какви са им впечатленията....
аз ще кажа след 14 часа ,поне тогава казаха че ще ги доставят
Да се похвалиш задължително като пристигнат!

И на мен дънките, които нося вече не ми стават и имам нужда от нови, а по варненските магазини е пълна скръб Sad Мисля да ида тези дни до waikiki, но честно казано не тая особени надежди да намеря нещо подходящо там на поносима цена. Защото за 2-3 месеца носене да дам 100кинта за дънки... без мене. Он-лайн към момента се въздържам да поръчам, защото не зная до кой номер съм пораснала, но ако не намеря нищо прилично и поносимо офлайн, и до там ще стигна. Изплаках се. Mr. Green

П.П. А, да. Приемам всякакви съвети къде да погледна за дрехи за бременни както он-лайн, така и офлайн във Варна. Благодаря  bowuu

Последна редакция: пт, 14 дек 2012, 11:51 от Hokey Pokey

# 70
  • у дома
  • Мнения: 258
Момичета, някоя от вас ползва ли вода за уста Елудрил за жабурене - за венците? Стоматоложката ми я препоръча вчера, но не съм убедена, че е подходяща за бременни... newsm78

# 71
  • Мнения: 38
здравейте,мацки  Hug
Страхотна е новата теми4ка,Анум!!!!!!!! Hug Толкова Коледна ,толкова настроение ни носи! Hug Hug Hug
Благодарим ти отново!!!! Heart Eyes

Фередита,и на мен малко ми заприли4а на цистит това?? ама ако е търпимо ,не се притеснявай,може просто да имаш нужда да ходиш по-4есто до тоалетната,защото като се стискаш и също боли  newsm78 Ако продължаваш да се 4увстваш така и сега,според мен опитай да запазиш 4ас в някой ''Walk-in centre''или прегледай местата към които можеш да се обърнеш в бялата книга  Peace те са много заети обикновено,но питай все пак . Peace
и аз си имам те4ение ,не е много,но е гадно  Whistling няма отърване от него и това е;) Уж урината ми беше оки в4ера,а днес имам  лек сърбеж  ooooh! дано да не са гъби    #Cussing out
о4аквам гости след малко ,по-късно пак ще се вклю4а  Hug Peace

# 72
  • Мнения: 15
hokey pokey аз също не харесах  нищо във варна,ако харесам пък са много скъпи,едва ли не като сме бременни трябва да ръсим пари в повече.....
в този сайт ти искат размерите,об.талия и ханш,дори и на бедрото,и след като поръчаш една жена ти се обажда за да уточни размерите,за всеки случай....
ще пиша като ги получа....

# 73
  • Мнения: 18
*ЕлЕм аз лично не бих я позлвала водата, защото след забуренето все пак остава нещо от нея и стига до стомаха, а като знам каква е люта представям си какво има в нея. Ако не ти е наложащо по-добре си я спести. Лично мнение, но ако стоматоложката ти я препоръчала все пак тя повече знае.

# 74
  • Мнения: 173
Честито на maimunka и  bs_mama- да са ви живи и здрави Simple SmileАз имам въпросче-каква е нормалната температура при бременност, че доки каза да си меря да не вдигна сега като съм болна, ама като не знам кое е нормална и кое не ?

Общи условия

Активация на акаунт