Вънка пеят коледни звънчета, МАЙско бебче рита със крачета!

  • 22 323
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21
Аз не,че искам да пия нещо!;)Но се чудех,да не би да греши лекаря!

# 706
  • Мнения: 38
здравейте,моми4ета  Hug
сиската,много се радвам 4е вси4ко е било наред!Сигурна съм 4е и на слдващият пеглед резултатите ща са добри ! Hug
нанина,ти как си ,надявам се 4е си по-добре  Hugв4ера говорих с една приятелка то4но по тази тема ,и тя като е била бременна със сина си ,е имала доста втвърдявания на корема,разни болки като се е въртял бебока и не са били контракции ,а вси4ко е било предизвикано от движенията на беб4ето.,които в тези месеци са все още по-свободни,тъй като има пове4е място
при нас днес е дъждовно и мра4но ,май цял ден ще е така  Crazy мисля да направя един списък на ММ за пазаруване за Бъдни ве4ер и Коледа ,4е те съвсем наближават ве4е  Hug нямам търпение малката ''да намери'' подаръците под елхата  Laughing

# 707
  • Мнения: 0
Желая Ви много любов,топли зимни нощи и Весели празници!!!
Онова,за което мечтаем рядко е между коледните подаръци.
Понякога то се оказва само на ръка разстояние,а за да го достигнем
трябва да направим поне една крачка.
Да я направим!
На Коледа стават чудеса!!!

# 708
  • Мнения: 173
Ани, ми добре , съм сега ще си го пич 3х2 магнезия, малко се поуморих, че пазарувахме с мама и помъкнах малко торби,но отивам да си полегна.Според мен също не са контракции, защото не ми се втвърдява коремът, просто си ме наболява , баба казва, че е нормално защото то си се мести рита си, бута (тя е бивша медицинска сестра).Сега хапвам и лягам да си мързелувам, че довечера сме на Рожден ден Simple Smile

# 709
  • Мнения: 76
Здравейте тумбачета.
Най-накрая се записах за амниоцентеза,на 28 декември в МД София.Стана малко набързо,то понеже улучвам и празниците. Twisted EvilКато се обадих да запиша час,питах за изследванията,мале изредиха хиляди изследвания,между които и вагинален секрет,който няма как да стане за 1 ден,понеже са само почивни до 28,та моя д-р ми пусна всички други и ми вика без секрет.Дано да не ми правят проблем там.Ако някоя от мамите които са минали по този пък знае,може да пише,ще ми бъде от полза. Peace

# 710
  • Мнения: 76
Камбанчо, стискам палци  всичко да мине по мед и масло. Какво доведе до решение за амнио? БХС или резултат от ФМ?

# 711
  • София
  • Мнения: 14
И тук да се похваля и да препоръчам за мамите, които не влизат във Фейсбука Simple Smile
Вече си имаме количка Simple Smile Мислихме гледахме, четохме, питахме и обикаляйки магазините попаднах на промоцията в магазин "Novo bebe", а именно X- lander XA 2012 Europe Комбинирана бебешка количка 2 в 1 с Кош America за 799 лв. Много е маневрена и въпреки, че пише, че е тежичка е доста лесна за маневриране, качване по тротоари и тн. (е това всичкото съм го пробвала без бебе де.... ама все пак съм влюбена). Ние си избрахме сиво-кафява лятна със зелен бебешки кош. Ето ви и линк:
http://www.novobebe.com/X-lander-2012-Europe-bebeshka-kombiniran … rica-bg-5429.html

Аз пък днес цял ден усещам моя палавник да се понамества, подритва и изобщо акробатични номера Simple Smile Наистина няма по хубаво нещо да усещаш как малката буболечка се мърда насам натам. Толкова усмивки предизвика за един ден. Дано и по натам като започнат сериозно ритници да съм все така усмихната. Целувки за всички ви Simple Smile   bouquet  Hug   bouquet  Hug

# 712
  • Мнения: 326
Много е симпатична количката.Нищо не разбирам от тях, но поне за външен вид казвам  Laughing  Тази, която ще ми дадат също е в тези цветове.

# 713
  • насън...
  • Мнения: 234
kamban4o, стикам палци за добри резултати от амниото... Hug Praynig
lozenetz girl, честита ви количка...
нанина, мерси за инфото за възглавницата...  bouquet

# 714
  • София
  • Мнения: 451
Привееет, как мина софийската среща? Не можах да се включа този път, но искрено се надявам за срещичка и след празниците  Hug
Амен, свате...честито да ни е дет се вика  Heart Eyes
Анум, да ти призная при нас варненско-софийската връзка е просто задължителна! ММ е варненец и двамата със сестра му са се „хванали” със софианци. Минава ли ангината? Стискам палци бързо да оздравяваш.
Бруха, бързо оздравяване!
Росиел, много неприятно, че се налага да влезеш в болница, но важното е с бебето да сте добре.
Lozonetz girl, честита количка. Много са издържливи доколкото знам.

# 715
  • Мнения: 7
Здравейте тумбачета.
Да помоля да ми поправите  годините на 1-ва стр.
Днес одъртях с още една година и вече съм на 25.Simple Smile

# 716
  • Мнения: 76
Камбанчо, стискам палци  всичко да мине по мед и масло. Какво доведе до решение за амнио? БХС или резултат от ФМ?
И двете.

# 717
  • Мнения: 11
Здравейте тумбачета.
Най-накрая се записах за амниоцентеза,на 28 декември в МД София.Стана малко набързо,то понеже улучвам и празниците. Twisted EvilКато се обадих да запиша час,питах за изследванията,мале изредиха хиляди изследвания,между които и вагинален секрет,който няма как да стане за 1 ден,понеже са само почивни до 28,та моя д-р ми пусна всички други и ми вика без секрет.Дано да не ми правят проблем там.Ако някоя от мамите които са минали по този пък знае,може да пише,ще ми бъде от полза. Peace
Няма проблем камбанчо, първото нещо, което ми направиха като ме приеха в отделението беше да ми вземат вагинален секрет, че моя беше отпреди почти 2 месеца.

Камбанчо, стискам палци  всичко да мине по мед и масло. Какво доведе до решение за амнио? БХС или резултат от ФМ?
При мен общо взето и двете, тъй като бебка е с едни кистички на хороидните плексуси, които се считат като мек маркер за тризомии, а второто ми БХС даде риск от синдром на Даун 1:160.

Стискам ви палци всичко да е наред!

# 718
  • Мнения: 63
Здравейте, мами.
И аз минах през амниоцентеза. Резултатите са готови, бебка е добре, всичко е в норма. БХС бе риск за Даун 1:450. Което близо до границата. Феталната морфология откри кистички и реших сама да
направя амнио. Докторите не са ме карали. От Варна съм и я направих тук  на 17.12., тъй като предстоящите празници нямаше време за размисъл и за умуване дали да се ходи до София. Всичко стана много бързо. На 14.12. бях на фетална, на 15.12. ми пуснаха изследванията и на 17.12 беше амниото. Самата процедура отне минути. На втория ден където беше пробождането усещах нещо като пулсации и корема ми се втвърдяваше доста често, но само втория ден. Simple Smile Изписаха ми магнерот като пия и дуфастон и но шпа. Simple Smile Почивам си, по цял ден лежа и се радвам най-хубавия коледен подарък. santa2  Simple Smile Кураж на всички мами, на които им предстои това. Щях да се побъркам да го мисля иначе, дали всичко е наред.

# 719
  • Мнения: 326
Здравейте !
Първо на Лора честит рожден ден на патерица  Grinning 
 
И браво на момичетата минали амниоцентеза и успех на тези, на които им предстои.
 
Аз днес съм на работа  Joy  В един от магазините съм да помагам на момичето.Всички ме гледат като извънземно на улицата, защото не съм идвала от лятото  Laughing
Лек ден на всички и купувайте подаръци, гответе за утре или се излежавайте  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт