Професионални серии за коса - тема 45

  • 43 171
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 434
Благодаря за новата темичка!   bouquet  Хайде и аз да се впиша... Simple Smile

Досега,което съм ползвала от проф. шампоани най-любими са ми:
1. Иноа
2. Лореал Шайн Блонд
3. Интенс Рипеър


# 16
  • Мнения: 3 415




От бюти шопа си поръчах оранжевата коприна на CHI- по-хвалена е бялата/червената ,но сметнах,че тази по-ще ми пасне.Ще дам отзиви  Peace

По-лек продукт е, измежду двата. Дано ти хареса.
Предполагам, че знаеш, че коприната има термозащита, а серумът - не.
Аз си помислих,че е по-силен,понеже оранжевата серия е за силно третирани коси,а бялата/червената за всеки тип коса  Laughing Няма значение,дано ми хареса Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 236
Благодаря за темата,намествам се вече редовно да следя. Фаворити още не мога да кажа че имам, сега почвам да изпробвам.
Вчера правих двустъпковата на Афоджи, мислех че ще е ок за косата ми-боядисвана от дълго време, обезцветявана, поизсъхнала. След балсама сложих масло Макадамия. Днес косата ми е като перушина, ужасна на пипане и хвърчаща. Пак сложих масло, попива идеално, но визията е меко казано грозна работа,то преди протеина беше много по-добре. Ще чакам второ измиване,да видим.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 156
Благодаря за темичката !  Hug
И аз нямам голям опит с шампоаните, но определено пак бих си купила тези :
1. Митил ойл
2. Орофлуидо
3. Дълбокопочистващия на Макадамия

# 19
  • Мнения: 656
Благодаря за нова тема   Hug
Отдавна ви чета, трупам опит  Grinning. Ползвала съм три шампоана до сега, така че мнението ми не е много обективно, но ето:
1. Шампоан Макадемия
2. Шампоан МШ за къдрева коса
3. Лореал абсолют репеар
Имам въпросче - маската на Макадемия, при всяко миене ли я слагате или само 1 път седмично newsm78. Дали е добре да се вземе балсама и да се редуват балсам и маска, или как моля споделете?

# 20
  • Мнения: 925
1. Vitamino color  на Лореал Профешънал
2. Intense repair  на Лореал Профешънал
3. Шампоана на Макадамия
Искам да похваля маската на Джойко Moisture recovery , косата след нея е много хидратирана, жива, лъскава и подредена, не ми отнема от обема, а аромата е страхотен Heart Eyes. В комбинация с Нектар термика вече втори ден косата ми изглежда като след  излязла от фризьорски салон.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 351
И аз благодаря за темата!   bouquet

Любими шампоани:
1.TIGI Dumb blond
2.Macadamia
3.Дълбокопочистващия на Lakme

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 156
Благодаря за нова тема   Hug
Отдавна ви чета, трупам опит  Grinning. Ползвала съм три шампоана до сега, така че мнението ми не е много обективно, но ето:
1. Шампоан Макадемия
2. Шампоан МШ за къдрева коса
3. Лореал абсолют репеар
Имам въпросче - маската на Макадемия, при всяко миене ли я слагате или само 1 път седмично newsm78. Дали е добре да се вземе балсама и да се редуват балсам и маска, или как моля споделете?
Аз лично я слагах на всяко миене защото косата ми се заплита и е суха в крайщата( не се боядисвам), не ми утежняваше . Но пак зависи и колко често си миеш косата, ако го правиш всеки ден не е удачно.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Нямам много опит с професионалните шампоани, но това което съм ползвала и вече си взимам втора опаковка от 300 мл. е Шампоана на Макадамия. Много съм доволна! Изобщо от както ползвам продуктите на марката косата ми живна е и благодарение на тук споделената информация   bouquet . Днес смятам да слагам двустъпковата на Афоджи. Ползвах и еластайзера, но не открих за косата си някакъв ефект, може би трябва по-продължително да се ползва. Смятам след празниците да поръчам бамбуковата терапия  bouquet

# 24
  • Мнения: 108
Може ли да ми препоръчате протеинов шампоан, който да е подходящ и за бпядисана коса? Ш-на на Афоджи ми привършва и търся нещо друго.

# 25
  • Мнения: 812
Благодаря за темичката   bouquet

Шампоани топ 3 :
1. Kérastase Resistance Bain de Force .
2.Bain Satin 1.
3.Хрома рич.

# 26
  • Мнения: 2
Благодаря за новата тема   bouquet Нова съм в грижата с професионална козметика за коса и имам въпроси.
1.Слагам еластисайзър, преди ш-н
2.Измивам с ш-н Макадамия
3.Слагам маска на Макадамия
4.Термично олио на Loreal за защита от топлина, защото ползвам сешоар.

Дали правя нещата както трябва? Ако не поправете ме, моля!

А кога мога да сложа на Лакме- L2? Благодаря!

# 27
  • Мнения: 372
Може ли да ми препоръчате протеинов шампоан, който да е подходящ и за бпядисана коса? Ш-на на Афоджи ми привършва и търся нещо друго.

Всеки протеинов шампоан е подходящ.    Peace


Бела, заповядай!
http://m.feelunique.com/p/Kerastase-Biotic-Bain-Bio-Recharge-for-Dry-Hair-250ml
http://m.feelunique.com/p/milkshake-No-Frizz-Glistening-Shampoo-Oil-250ml
http://m.feelunique.com/p/Shu-Uemura-Art-Of-Hair-Moisture-Velvet … ing-Shampoo-300ml

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 333
Мерси за новата темичка .Точно топ 3 незнам дали мога да определя,но определено от всички проф.шампоани които съм ползвала пак бих си закупила Митик Ойл на Лореал и слънцезащитния на Лакме.В момента чакам да ми присигне на Керастаз Bain de Force.Предполагам,че ще ми хареса-пък да видим.

Последна редакция: пт, 14 дек 2012, 20:29 от maksimka

# 29
  • Мнения: 108
Може ли да ми препоръчате протеинов шампоан, който да е подходящ и за бпядисана коса? Ш-на на Афоджи ми привършва и търся нещо друго.
Всеки протеинов шампоан е подходящ.    Peace

[/quote
Жалко, че нямам опит с протеиновите ш-ни Laughing

Общи условия

Активация на акаунт