Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Бюти   bouquet, много точно заглавие

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 22
Иха, Бюти заглавието е много на място Simple Smile И моята грива се топи, а вкъщи немога да смогна да пускам прахосмукачка  ooooh! В понеделник ще я скъся малко, но так ами се свиди. Тъкмо порасна колкото исках, да му се не види.  Crossing Arms

Белверде, миличка, цял ден се каня да го напиша този пост. Честит рожден ден! Дано е бил изпълнен с много емоции, усмивки и подаръци! Бъди здрава и удовлетворена, много обичана мама и съпруга!  Hug   bouquet

Месечинке, приготви се психически за всякакви падания. За съжаление, така порасват децата.  Tired Днес Камен в стремежа си да избяга от мен пълзейки, така се изпльоска на килима по лице, че като го вдигнах гледа носа му кърви.  Cry Направо краката ми се подкосиха. Такава гледка е.. нямам думи. И друг път се е случвало де. Един път като падна си прехапа устната и пак кървя. За жалост, такива сме майките, винаги ще се притесняваме и ще се шашкаме. Мъжа ми е по-хладнокръвен в такива ситуации, а аз в други.  Hug

Матей е излишно да казвам, че не се върти и няма и намерение с тези си размери.  hahaha На детето си му е ок да си лежи като бей, също както беше батко му. Не се притеснявам и не бързам за никъде. Няма да го подпирам с възглавници, щото така е прието - бебето на 6 месеца сяда.  Stop Камен седна сам на 8 месеца, когато и тялото му беше готово за това. Едва към деветия месец го сложих в паяк, нищо че той беше доста висок и краката му стояха сгънати отдолу.  hahaha

# 17
  • Мнения: 41
привет,
влизам да ви питам нещо
имаме кожен проблем с бузките. кожичката им е по-грубичка и леко зачервена и ползвах досега Адерма - Кокон. Понеже кожата не се оправя, не е бебешки мека ами не знам и аз как да обясня, на пипане е мека, но е по-суха и червена и вчера педиатърката ми препоръча да взема колд крем и аз купих на Мустела. Вчера още го намазах и бузиките станаха едни меки меки много готини, а днес са ужасно червени и топли. Намазах го с Павлова мас, дано тя го успокои, но направо са кърваво червени...Утре пак ще ходя при педиатърката, то се е видяло
Вече почвам да си мисля за всякакви възможни диагнози - алергии, дерматити.... някой има ли опит с подобно чудо? Навсякъде другаде по тялото му няма нищо и няма температура...

# 18
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Точно в другия форум се коментираше, може да е студова алергия. И Иво е така тази зима, педиатърката каза че се израства, да го мажа с мазни кремчета и такива за студено време.

# 19
  • Мнения: 24
Белверде честит рожден ден да си жива и здрава и много обичана. Вече малко на патерица Simple Smile
Васе на теб също на по гояма патерица


Бюти   bouquet Hug  и аз и аз съм вече с половин коса

Месечинке по-спокойно нищо му няма на момчето

боре боре - радвам се  Hug

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
С голямо закъснение  newsm59 на Васето и Белверде   bouquet
Vg1 дано отминава проблемчето с кожата.
Мирая пак има пъпки по лицето не знам вече от какво излизат,ситни грапави през по-голямата част от времето не са червени,но днес се зачервиха.Къпя я с Адерма,но лицето с нищо само с водичка го мия.Та по този повод искам да попитам майките които споменаха атопичния дерматит-какви са му симптомите при вашите дечица  newsm78
Месечинка предполагам много си се изплашила,важното е че на Бобо нищо му няма  Hug
Бюти чудно заглавие   bouquet
Абе Lino  аз ли съм глупава  newsm78 не мога да ти схвана мисълта за тия месеци аз смятах,че на 16 февруари навършваме 6 месеца и тогава мислех и да започна със великото захранване ,ама както и да е .....
лека вечер   bouquet

# 21
# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
откраднах го признавам си който го вълнува захранването,аз сега ще го гледам  Mr. Green http://play.novatv.bg/play/250495/?autostart=true

# 23
# 24
  • Мнения: 10
Запис и от нас Hug За косата съм напълно съгласна - вече запуших тръбите в банята с косми ooooh! . Тази нощ Ралица ми видя сметката и за днес ще ми е нужна резервна глава, че това главоболие....
 Hug  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Запис и от нас Hug
Благодаря ви, момичета, че сте тук Heart Eyes
Марги,
малко по-късно ще пусна снимка с новата шапка Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 070
Бютинкооо,страхотно заглавие, кака. Heart Eyes Hug

# 27
  • Мнения: 250
Включвам се да предложа на пазаруващите онлайн 2 сайта за бебешки принадлежности, от които съм пазарувала и съм останала доволна:
http://www.krisieli.com/
www.bebelandia.bg
Първия е по-изгоден за Варна, а втория - за цялата страна.

Косопада и мен ме е нападнал, но май не е много повече от обикновено. Моята коса е суха и чуплива, често се заплита и се пооскубвам редовно.

И моите юнаци са с  пъпчици по лицето, които понякога се зачервяват, според докторката ни е студова алергия. Мажа ги с крема на Бочко за студ и се повлияват. Аз съм имала такава по ръцете, тази година все още нямам, но се мажа с техния крем за по-сигурно.

# 28
  • Мнения: 0
ООО Бютка мерси за темата Hug
Лино не си се заглеждала има ги по магазините,примерно в DM,киноата никак не е лоша за закуска,има лек вкус на ядки.
Снощи накарах баткото да си прибере играчките от пода в хола и той си стегна багажа и отиде да спи у свеки Joy
Косата ще поникне отново, аз след предния косопад  бях станала като облак.
На някой случайно да му тече кръв от носа. На мен ми кърви често още от бременността/за там знам ,че е нормално/ и продължава и сега.

# 29
  • София
  • Мнения: 482
Ааа, Бют, да ги нямаме такива, искам си косата!  Laughing
Зафира, колко ви е голям баткото?
Женя, видеото е добро, не го изгледах цялото, че не можах, но говореха хубави неща. Изключвам това, че Гала написа картоф с В  Laughing
Месечинке, не се притеснявай за Борето, всички деца падат  Hug
Лино, абе пообъркала си се с месеците, сметни си го пак, в началото на февруари навършвате 6 месеца. Wink
Вчера докато бръмчах с епилатора си виках "що ли не ми паднат космите от  краката, а ми падат от косата?!".  Mr. Green
Муки, моля те кажи къде видя комплектчето на Рамщайн  Praynig
Снощи както си купонясвах на Коледно парти, дойде смс от Пепи: "мамо, кога ще се прибереш, моля те идвай си, че няма кой да ме гали. И не казвай на тате". Не ми трябваше много време да подпаля към къщи... Та, белверде, не стоях до много късно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт