Любители на Котки Тема 69

  • 43 651
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Котешки фитнес:



А тази котка направо е върха:

# 721
  • Мнения: 154
Благодаря ви момичета! Сони е с инфекция и много кристали в урината, изписаха му антибиотик, витамин С, нишадър във водата и лечебна храна. След седмица ще видим дали ще продължим с лекарствата, дано да се оправи момчето ми! Иначе е жизнен, играе, хапва си и лекарствата си изпи без проблем.

# 722
  • Мнения: 2 534
Стискам палци да се оправи бързо!!! Hug

# 723
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Браво Герче, дано се оправи красавецът!
Кичка напредва с приобщаването ,на нея програма за интеграция не и требе  Grinning
Трудно можеш да я изкараш навън вече, пищи да влиза, превзе паницата с попара, яде като гладна.  Grinning
В момента спи на леглото ми.  Wink  Ашееее  Heart Eyes
Видя Маша, че се настани и лееекинко се придърпа и полегна.
Наблюдавам я, че скъсява дистанцията с Маша и се приближава към нея.
Чисти се, не е мързелана, но си има онзи контейнерен мирис и мучунката е кирлива.
Мисля си да взема с един влажен парцал да се опитам да я поизжуля повърхностно.
Трябва да купя  и фронтлайн, не съм я ровила, не се чеше настървено ,но сигурно има, няма начин да няма.
Пък и не е добре да я водя в клиниката с външни паразите.

Та така....завъртя ми мислите дятиту.... Grinning

# 724
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
 http://www.vbox7.com/play:a7287d0174

Милото зайче Joy

# 725
  • Мнения: 261

Приятелят куче , и приятелят коте  hahaha

# 726
  • София
  • Мнения: 708
Здравейте! Имам нужда от помощ! Някой от вас има ли котка с диабет? Пускането на кръв за мерене на захарта се оказа ужасно. Освен че 4 пъти набодох горкия ми котарак и той ме мрази, друго не постигнах. Sad

# 727
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Герче, ще се оправи Сони! Hug Навреме сте го хванали проблема!

Малко снимки от девочките ми: Laughing


Ей, тези мивки значи! Laughing

Скрит текст:

Поиграхме си доста, уморихме се и сега почиваме. Кака първо ме почиства:


Почти сме заспали: Wink
Скрит текст:



Абе ти си снимай колкото искаш, ние ще спим, ама-ха:
Скрит текст:

# 728
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 991
Много хубави клипчета сте напускали! Heart Eyes

Стейсиииии, адашката става страшна красавица! Crazy Heart Eyes Hug Много са милички и двете!  Hug Hug

Герче, щом като Сони си взема безпроблемно лекарствата шансовете са на Ваша страна! Peace

# 729
  • Мнения: 4 785
Герче оправяйте се  Hug

Пикълс пък за първи път повърна, много тъжно ми стана, сега тъпче, да си навакса пропуснатите ползи...  Grinning

# 730
  • Мнения: 687
gerche, стискам и аз палци бързо да му мине на Сони Hug

Стейси Грей, много са сладки двете!

# 731
  • Мнения: 154
Стейси, много сладко са се гушнали двечките  Heart Eyes         
Оф, Сони не иска да яде лечебните гранули, гладен е ама ходи и ги заравя, а Бекс така им налетя. Сега ги смесих с малко от старите и той си ги рови, намира ги и яде само тях, голямо е диване.

# 732
  • Мнения: 687
Стейси, много сладко са се гушнали двечките  Heart Eyes         
Оф, Сони не иска да яде лечебните гранули, гладен е ама ходи и ги заравя, а Бекс така им налетя. Сега ги смесих с малко от старите и той си ги рови, намира ги и яде само тях, голямо е диване.
Опитай да ги храниш отделно. Не знам как точно протича храненето при вас в момента, но при нас работещ вариант, когато Мира трябваше да яде лечебните гранули, се оказа да им даваме храна сутрин и вечер, като ги затваряме в различни стаи, всеки с неговата купичка. След десетина минути прибираме купичките. Кой каквото ял, ял. Първите 2-3 дни имаше капризи и протести, сърдиха се, че ги разделяме и бойкотираха храната, но след като видяха, че няма да получат друго, започнаха да си ядат порционите Simple Smile

# 733
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Няма лошо и Бекс да изкара един превантивен курс с лечебна храна. Simple Smile И аз някога удрях на камък с уринарито и затова в началото не изкарах целия курс. ConfusedМай 6 месеца беше.
Ако Сони изкара един гладен ден, дали няма да прояде!?

За моите мадамки съм решила, че ще им правя такива диети. Колкото и да се стараем с храната, котовете все пак не са в естествената си среда и е често срещан този проблем.

Освен храненето, много важно е и движението.

# 734
  • София
  • Мнения: 13 151
Герче, а защо не даваш и на двамата лечебна храна? Няма да му навреди на Бекс ако и той пишка малко по-често. Не знам при Сони от какво са кристалите, но при нас се разболяха през месец (запушването беше от суха храна).

Стейси, много са ти хубави госпожиците!  Heart Eyes  Не бях забелязала Женя с каква пухкава опашка е! Ще се конкурират със Сони.  Wink

ИКСИ, действай смело с мокрия парцал. Ще има голяма полза. От една страна ще я почистиш малко, а от друга ще я накараш да се пооближе по-старателно след намесата ти.  Grinning 

Сетих се за Черньо как го обърсаха, а той търпеливо изчака да го почистятLaughing

п.п. Докато търся снимки на Черньо, Стейси ме е изпреварила за храната.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт