Най-странният коледен подарък, който сте получавали...

  • 112 842
  • 849
  •   1
Отговори
# 660
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами аз искам да се науча... Винаги съм искала. Не можах да измисля нищо друго, което да искам. Simple Smile

# 661
  • Мнения: 2 099
Оки,разбирам те.Аз бих ти я купила китарата.Даже и да я ползваш да подпираш вратата после бих ти я купила.Успех и не им се сърди.Те са си такива,знам ConfusedМоите са същите.

# 662
  • UK
  • Мнения: 3 959
Само на момента, после се сещам, че ми мислят доброто Simple Smile

Сетих се за коледния ми подарък от приятеля ми, който не е лош просто малко.. Странен. Бях му разказала, че преди години имах цялата поредица Колелото на времето, преди да излязат последните три книги, но бившия ми приятел ги взе при "развода", и че търся да си купя последната книга, за да прочета двете последни заедно. И той ми подари за Коледа... Първата книга от поредицата. Simple Smile

# 663
  • Мнения: 79
Изобщо не обичам да ми подаряват подаръци, защото 99% не ми харесват. Аз съм с много особен вкус и доста трудно си избирам дрехи, същото важи и за декорациите в стаята ми.
Никога не съм обидила някого или върнала подарък, но предпочитам да идват без подаръци. Винаги казвам не ми подарявайте нищо и че жеста е важен.

Същото важи и за да избирам подарък на друг човек, доста ми е неприятно, никога не съм убедена, че ще го хареса...

Иначе кофти подарък ми е че някой близки все още ми подаряват разни пликове със сладки неща, при положение, че съм на 21  ooooh!.... Имаме доста малки дечица в семейството и ние като най-големите (може би подаряват, за да не се почустваме засегнати или нз...).
Макар че ми е странна тази практика от близките 2, 3 години...

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 7 001
Да повдигна темата. Коледа мина и сигурно има доста странни находки Simple Smile

# 665
  • Мнения: 4 303
dudichka9301, ние отдавна сме се разбрали за без подаръци! Направете го и вие!
Иначе винаги има недоволни.
Бях на едно събиране с предварителна уговорка символично подаръче за нещо като томбола, на принципа кой на когото се падне или му се падне да подарява.
Ами пак имаше хитруващи, пък те получиха по хубави подаръчета.
И там ще предложа да няма или да бъде томбола, като томбола. Купуваш си билет, ако печели, печелиш!

# 666
  • Мнения: 4 275
Аз искам да питам МГМ дали си е купила китарата  bouquet

# 667
  • UK
  • Мнения: 3 959
Даже две имам вече Simple Smile

# 668
  • Down south
  • Мнения: 7 772
Имам да връщам половин чувал с подаръци. Започнах днес. До онзи ден имаше народ пред касите за покупки, сега са отворени специални  каси за връщане.
Получих аквариум за рибки или костенурки, не съм сигурна, при положение, че никога не сме имали или изразявали желание да имаме. Не съм дигурна какво ще си купя от зоо магазин със сумата от връщането. Нямаме домашни любимци.
Дъщеря ми получи дрехи, които подхождат повече на дете, отколкото на тинейджърка. Също получих някакви странни пекарски пособия, при положение, че съм пишман готвач: (
Има и още: ( "находки"

# 669
  • Мнения: 7 171
Имам да връщам половин чувал с подаръци. Започнах днес. До онзи ден имаше народ пред касите за покупки, сега са отворени специални  каси за връщане.
Получих аквариум за рибки или костенурки, не съм сигурна, при положение, че никога не сме имали или изразявали желание да имаме. Не съм дигурна какво ще си купя от зоо магазин със сумата от връщането. Нямаме домашни любимци.
Дъщеря ми получи дрехи, които подхождат повече на дете, отколкото на тинейджърка. Също получих някакви странни пекарски пособия, при положение, че съм пишман готвач: (
Има и още: ( "находки"

Ти ли беше преди години с кутията за курабийки тип "Санта" или нещо от сорта?

# 670
  • Мнения: 6 370
Генератор на озон.

# 671
  • Мнения: 7 519
На мен пък днес ми подариха много хубав вълнен шал и изобщо нямам намерение да го връщам  Wink.

# 672
  • Down south
  • Мнения: 7 772
Не кутия, чиния беше Simple Smile Аз бях и с растението, хранещо се с насекоми.
Мисля, че аквариума бие всичките ми "попадения" Wink Може би дъщеря ми е споменала някога нещо свързано с рибки или костенурки и сега споменатото се е материализирало.
Поне с него няма рибки тогава съвсем щях да се чувствам зле Sad

# 673
  • Мнения: 7 171
Не кутия, чиния беше Simple Smile Аз бях и с растението, хранещо се с насекоми.
Мисля, че аквариума бие всичките ми "попадения" Wink Може би дъщеря ми е споменала някога нещо свързано с рибки или костенурки и сега споменатото се е материализирало.
Поне с него няма рибки тогава съвсем щях да се чувствам зле Sad

О, дори я помня визуално!  Laughing И растението помня! Откъде ги намираш такива подаръци?  Joy

# 674
  • Мнения: 296
Получих "хип хоп" шапка...дамска, с цветя по козирката...още съм потресена...На 25 съм, вярно спортно основно нося, кецове предпочитам междинните сезони, но това не бях очаквала евър. От рандъм колега е заради тайния Дядо Коледа, та започвам сериозно да се замислям колко точно безумно изглеждам отстрани...

Общи условия

Активация на акаунт