"Под прикритие", сезон 3 - тема 5

  • 56 708
  • 802
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 598
Ама те за това го правят такъв,с много алкохол,много наркотици,лек живот,проституция и накрая завършва със страх и смърт(те за това и Косъма убиха,дето уж все се разминава на косъм,за да подчертаят,че в тоя бизнес няма прошка),ето това всичко трябва да е поука,колко гнусен е този живот,те са препълнени с пари и какво,да не би да ги харчат,само кроят нови планове,а изпълнителите просто нямат време да харчат,освен някоя вечер да посмъркат и да си осигурят евтини плътски 'удоволствия'...те за това и Ася убиха,пак за 'поука'.Ама жалкото е,че повечето гледат само външното,това,което се представя и се 'кефи' на екшъна,а колко се замислят за посланието...Според мен за това убиват тези герои,които някак си са ни влезнали под кожата(като косъма-кой ще предположи,че ще го убият),ама на...няма измъкване,няма радост в тея среди...


  202uu

# 736
  • Мнения: 768
Да, така е. И все пак може да е привлекателно. "Геройска" смърт. Един пубер например, който вечер се прибира при едни изтормозени от работа хорица, дето не успяват да му осигурят кой знае какво и от друга страна лесния начин....Но товя май вече е друга тема, отплеснах се Simple Smile

# 737
  • Мнения: 931
То затова обикновено в тези филми има едно добро ченге, чийто образ да служи истински за подражение. Само че някакси Попов и Марто в случая бледнеят пред гангстерите.

# 738
  • На ръба..
  • Мнения: 2 130
Макар и малко вероятно си мисля, че и Куката може да е внедрен много преди Мартин, и в последствие да е спрял да пее на полицията и си остава при Джаро и Иво и от там да му идва прякора.. Thinking

# 739
  • Мнения: 768
То затова обикновено в тези филми има едно добро ченге, чийто образ да служи истински за подражение. Само че някакси Попов и Марто в случая бледнеят пред гангстерите.
Мдам, ама най-готин е образа на Куката, че и почтен го раздава.

# 740
  • Мнения: X
Аз имам чувството,че нарочно са така нескопосани,за да представят колко повече дупки има в системата на МВР,отколкото в гангстерската,ми нали за това има гангстери.Но се радвам,че не предоставят много 'happy end',защото всеки би искал косъмът да си отиде при Ади и двамцата да заминат щастливи в Дубай ли,в Таити ли,все тая.Ама няма щастие,няма герои тук,има само изпълнители,които правят някаква малка грешка и са пътници.И убийството на Ася беше много брутално,защото този похват да стреснеш младежта е много по-добър,от онзи да търсиш подражание на смели герои...те в учебниците малко ли четат за български герои,ДОСТОЙНИ за подражание и какво от това...За мен екипът на 'Под прикритие' е избрал по-скоро да се опита да стресне поколенията.И се радвам,че не го разводняват с много любов.Дори сега Куката примерно да спаси Марто и да отиде в Испания при жена си,това му 'геройство' дали ще заличи всички останали му  престъпления...

# 741
  • Мнения: 1 754
Абе, малко блудкав ми беше този епизод,уж Попов имаше съмнения а остави досието в сейфа,другото което ме из дразни е присъствието на Джаро в залата когато Косъма даваше показания.

Защо? Нали нямаше как, тъй като първоначално срещу него щяха да са показанията. И според мен е чул за убийството на Косъма и затова няма да излети, да, той каза, че се досеща за Мартин да има своя игра.
А от кого го е чул ?

Джаро ли питаш от кого е чул? Ако да, съдът го вика на изслушването при затворени врати, не е самоинициатива, в този смисъл. Един вид такава е процедурата и после да го арестуват. От друга страна това издиша, щото уж ще правят Косъма защитен свидетел, а го пуснаха да си ходи свободно...

А ако ме питаш за убийството на Косъма, Куката получи обаждане по телефона, предполагам от Марто....но сигурно това ще го разберем, ако ни покажа повечко от тази сцена.  

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 12:57 от Be Light

# 742
  • Мнения: X
От друга страна това издиша, щото уж ще правят Косъма защитен свидетел, а го пуснаха да си ходи свободно...


И Съни не успяха да защитят.  Cry Лош извод може да си направим за системата. Няма никаква сигурност за свидетелите.

# 743
  • Мнения: 324
Макар и малко вероятно си мисля, че и Куката може да е внедрен много преди Мартин.......

Едва ли, какъв изрод беше, не се колебаеше и най-близкия си прият да очисти за шефа. Съвестта му се пробуди след грешната диагноза.

Относно подражанието на тийнейджърите - това си го е имало откакто свят светува. Някой да блесне и ние да сме като тях. Какво направиха едни Бийтълс-и навремето. Учениците на тоталитаризма от елитните гимназии се криели по тъмните места на училищните дворове да пушат трева и да слушат британската класика  Mr. Green

# 744
  • Мнения: 3
Заснети са 3 финала Mr. Green за неделя Heart Eyes дори и артистите не знаят коя версия от тях ще пуснат от екипа Wink и как ще завърши 3 сезон newsm78

http://www.dnes.bg/televizia/2013/02/13/tri-finala-na-pod-prikri … -ni-pusnat.180085

# 745
  • Мнения: 598
Е как не се знае... а кадрите в трейлъра?  newsm78

# 746
  • Мнения: 324
Е, трейлара не разкрива, а само загатва. След финала бих искала да видя и останалите варианти  Mr. Green

# 747
  • Мнения: X
Е, трейлара не разкрива, а само загатва. След финала бих искала да видя и останалите варианти  Mr. Green

Хитро желание  Mr. Green, и аз искам, но явно са се подготвили за вариант със и без четвърти сезон. Но пък нали щяло да се решава по-късно...  newsm78

# 748
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Макар и малко вероятно си мисля, че и Куката може да е внедрен много преди Мартин, и в последствие да е спрял да пее на полицията и си остава при Джаро и Иво и от там да му идва прякора.. Thinking

Прякорът му идва от това, че завършил академията на МВР /от описанието на героя в сайта на филма/.

# 749
  • На ръба..
  • Мнения: 2 130
Скрит текст:
Макар и малко вероятно си мисля, че и Куката може да е внедрен много преди Мартин, и в последствие да е спрял да пее на полицията и си остава при Джаро и Иво и от там да му идва прякора.. Thinking
Прякорът му идва от това, че завършил академията на МВР /от описанието на героя в сайта на филма/.
Това съм го пропуснала Embarassed
Ама има там някаква игра..

Общи условия

Активация на акаунт