Жената Лъв 67-ма тема

  • 27 556
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 776
Добра вечер! Hug

Бях на работа. Стоя и чакам да се приберат децата и мъжа ми. Чудя се утре каква да е закуската и май ще е замразени банички.

Как сте всички? Hug

Норче, задето почиваш цяла седмица, те ти сега работа баш уикенда. Crazy
Джуджи, не ти завиждам с това учене. ooooh! Дано поне си струва. Hug

# 736
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте  Hug.
Чакайте да ви се похваля, нали все си споделяме тук - ще имам повишение на заплатата и съм много щастлива  Heart Eyes. Харесвам си работата и се радвам, че почнах да я върша по-добре.

# 737
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
Добър Вечер скъпи мои лъвки и от мен  Hug Heart Eyes
Полинце, аз съм си тук, но смятам едни комисионни та пушек се вдига  ooooh! Tired
Да Ви се похваля, че съм с ново телефонче с тъч скрйн пък  Crossing Arms Mr. Green и за сега два изпита са в историята, но само единия нещо оценката не ме кефи ама няма да е анулирам, че не ми се занимава да уча пак.  Grinning
Джуджи, успех и от мен през новия семестър Hug  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Hug.
Венинце, браво   bouquet много се радвам за теб  Hug

# 738
  • Мнения: 64
Добър вечер,Лъвки  Hug
Подадохме ддс-то,празнувахме  празника .Утре   ще ми е ден за чистене ,готвене .даже намислих  закуската за утре   мекици,сега ще   забъркам тесто утре да ми е готово.
мъжо ми подари   роза  и бях много щастлива,и супер си изкарахме снощи.сега той е на банкет,Баткото    нарежда  пъзел,бебко се хили и аз пия винце.днес цял ден  мързелувах,отдавна не го бях  правила .
Весел уикенд   от мен !

# 739
  • Мнения: 11 337
Норче, задето почиваш цяла седмица, те ти сега работа баш уикенда. Crazy

Епа и ти намери кво да кажеш значиииииииииии, ще се разбере, че цел ден по гръб лежЪ   Twisted Evil

Вени, страхотна новина  Hug Знам как се чусвташ  Peace

Фрапе, честито  Drunk

За празника на мен никой нищо не подари, а аз на всеки по нещо, но това да е!!! Живи и здрави да сме  Grinning

Закуската за утре ще е ПРИНЦЕСКИ

# 740
  • Мнения: 699
А добър вечер  Hug

Рейче, моята програма е същата  Joy разликата е само, че аз съм на у-ще, а не детето.

Вени, честито  Hug все по-нагоре да върви.......заплатата  Mr. Green

Пол, така или иначе това учене ми отваря врати и ми е нужно, смятам че си струва на 1000%.  4 г. е много време, но си заслужава.

Моята програма за утре е натоварена. Сутринта мъжа ми ще излезе много рано, защото ще пътува по работа и ще мине и през Троян, че запасите нещо намаляха. Мам ще дойде да поеме джуджи, а аз с трамвая на у-ще. После поемам джуджи и готвене, пране, гладене.................... Ясно ви е. В неделя не съм на у-ще поне, но ще трябва да се учи пък и ще чистя  Sick Та имам нужда от още един почивен ден, за да си почина наистина.

Ай хубава вечер, аз отивам да лягам и да гледам нещо.

# 741
  • Мнения: 668
Вени, супер. Много се радвам. Струва ми се, че много си харесваш работата, а това е изключително важно.  Hug Ай ся почерпи..  Mr. Green

Хаясче, много пълна програмата ти.  Crazy

Фрапе, ай ся и ти почерпи.  Mr. Green Да ти е честит телефона и със здраве да го ползваш.  Hug

# 742
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси, момичета  Hug.
Да, Ками, харесва ми, много. Освен това се сработихме и отношенията вътре са изключително точни, което много улеснява всичко  Peace.

Смятам, че е подходящо да ударим по едно уиски преди лягане  Laughing.

# 743
  • Мнения: 668
Айди, мерси. Аз си сипнах едно Бейлисче.  Whistling

# 744
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
А от мен мезето към уйскито по случай новия телефон и взетите два изпита  Wink                                    

А това е новият ми телефон:  Peace

# 745
  • Мнения: 9 776
Фрапе, да ти е честита новата придобивка!  bouquet
Венче, да ти е честито повишението на заплатката!  bouquet
Дет' се вика, дай, боже, всекиму! Crazy

Норче, ти па ся. Аз по-деен човек от теб май не познавам. Crazy Даже като се замисля, май съм най-мързеливата в темата. Thinking
Джуджи, само така, момиче! Hug
Валерке, май само ти сЪ пУФали за снощи. Flutter

# 746
  • Мнения: 9 776
Добро утро!

# 747

Общи условия

Активация на акаунт