Жената Лъв 67-ма тема

  • 27 557
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 668
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]


ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:

Юлски лъвици
23.07
Жу
geripetrowa
24.07
 gudzy
25.07
 Кипра Маца
27.07
 Джуличка
M_Nik
Реа
28.07
 eli4ka666
29.07
 Lussy
30.07
 stefka.k
Августовски лъвици
01.08
 hayasy
02.08
 tediko
ffr
06.08
 Синеоч
07.08
 wee.jess
sladko frape
10.08
 benighted
14.08
 Kamence
Гергина
15.08
 polin_a
Cheburashka
16.08
 Бенджи 2710
18.08
 mozila
19.08
 Чили
20.08
 Вени***
wish
21.08
 Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб


С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ

Старите ни теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,  28, 29 , 30 , 31, 32 , 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,  53, 54, 55,  56, 57,  58,  59, 60,  61,  62,  63, 64, 65, 66



ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми,
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

# 1
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
Добро Утро скъпи мои лъвки  Hug Heart Eyes
Кафенце си имаме а от мен закуската в леглото  Peace Hug

Последна редакция: ср, 19 дек 2012, 09:34 от Мадам Фрапина

# 2
  • Мнения: 11 338
Камче, благодаря за новата тема  - пу първа:) , е добре де пу втора:) Видях и готината чашка  Hug

Пренасям си сутрешното кафе и тук, щото е много готино  Hug

# 3
  • Мнения: 668
Ах да, тази чаша ми влезе под кожата...  Crazy

Последна редакция: ср, 19 дек 2012, 08:57 от Say My Name

# 4
  • Мнения: 156
Аууууу, добро утро и от мен Grinning
ДА ни е честита новата темичка и много късмет да имаме с нея и след нея Whistling
Камче, благодарско! А за косата не се косИ! Погледни го от друга гледна точка, малко промяна Hug
Рейски, чак се понаведох и аз към екрана, като снежко от елхата, ммммм... кафенце Hug
Преведоха едни коледни парици и сЯ ще бързам да ги похарча. То не, че са много, ама поне на малчо подаръче да купя и лакомства за под елхата Grinning

# 5
  • Мнения: 108
О, нова тема ли имало  Grinning Засега само запис.

# 6
  • София
  • Мнения: 336
И аз се записвам и се връщам да ви видя какво правите Hug.
От толкова партита и опити за намиране на подаръци нямам време да седна на компютъра, а в офиса предпразнично има много работа Crazy.
Теди, хубаво нещо са бонусчетата декември Mr. Green. Нас ще ни преведат заплатите, вместо на 5-ти януари, тая седмица Whistling. Та януари ще е дълъг... Joy.
Хубав ден  bouquet.

# 7
  • Мнения: 9 776
Я! Нова тема! Crazy

Тенкю, Кам!
Дай да видим снимка с новата коса. Flutter

Тук сняг се сипе на парцали и понатрупва. Трябва да отидем да си приберем фотоапарата от Търново, обаче нямам идея дали ще можем да стигнем до там утре. newsm78
В детската градина празникът е в петък и нямам търпение дребният да си получи подаръка. Crazy

Трапезата за Бъдни вечер е ясна. Я споделете за Коледа какво ще гласите. Не ми се ще да са пак обичайните пържоли, а фантазията ми дава заето. Whistling

Джуджи, покрай колата неволята ти е станала вярна дружка. Crazy

Кам, и к'во за сурогатното майчинство? Thinking

# 8
  • Мнения: 668

Кам, и к'во за сурогатното майчинство? Thinking


Снимка не.  Naughty
За сурогатното майчинство брат ми искяа да разбера каква е процедурата, но все още не ми стана ясно.  Thinking

# 9
  • Мнения: 9 776

Кам, и к'во за сурогатното майчинство? Thinking


Снимка не.  Naughty
За сурогатното майчинство брат ми искяа да разбера каква е процедурата, но все още не ми стана ясно.  Thinking

Има теми тук из форума, чела съм преди време от любопитство. Но нямам представа сега как стоят нещата.

Колко късо? Flutter

# 10
  • Мнения: 668
МногУ. Косата ми в момента е към 15 см.  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 9 776
МногУ. Косата ми в момента е към 15 см.  Twisted Evil

Мани, шЪ порасне. Wink

Та кажете за Коледа. Thinking

# 12
  • Мнения: 11 338
Кам, адИ стига мрънка, а покажи фотос, сигурна съм ,че си прекрасна  Hug

Ходих да местя колата, че за блока ни мога да спирам от две места, на едното като падне сняг и няма излизане, а на другото по- има шанс  Mr. Green Много е страшно на вън, духа, навява, на няколко пъти изпозлзвах ръчната, че при нас много байри и .....

Момичета кой е в час с Пикаса, че имам питане, а не знам как да го формулирам за някоя др тема....

За Коледа - не знам. Оня ден се сетих, че не сме яли скоро агнешко с ориз, та като нищо ако намеря ще сготвя.

# 13
  • Мнения: 668
За Коледа не съм мислила, че аз вчера украсих, рано ми е още да мисля.  Mr. Green

Най вероятно на вилата със свеки.

Реа, аз не разбирам от Пикасата.  Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 336
Кам, за сурогатното майчинство мислят закон, но в момента не е разрешено правно.
Рейче, аз не разбирам от Пикаса Rolling Eyes.
Като каза паркиране, вчера ожулих колата заради разни, паркиращи пред гаража ни. Много ме е яд, не за тенекията, имаме автокаско, ама никой не се съобразява и си правят каквото си искат в тоя блок. А ние, понеже сме наематели, внимаваме с всичко - от паркирането, до шум и т.н.
Поли, за Коледа съм наумила да напълня тиква с меса, лук и т.н. Има доста рецепти в интернет, ще харесам нещо bowuu.

Общи условия

Активация на акаунт