Жената Лъв - тема 50+3!

  • 14 240
  • 750
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 210
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу
geripetrowa

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko




Синеоч

wee.jess
sladko frape



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710


mozila

Чили

Вени***
wish

Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ

Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 , 33 , 34, 35, 36,37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,50, 52

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 23:01 от Вени***

# 1
  • Мнения: 11 338
ЯЯЯЯЯЯ нова тема  Grinning

Вени,  благодаря   bouquet

Пу първа  Whistling

Пол,  дата е 10.06  Wink

Да ви призная и аз напоследък припалвам - от нерви  Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 6 210
Леле, Пол, как ми се допуши Ротманс Роялс! А не съм ги виждала от сто години. Сега съм на Мурати слим синьо. Вчера препуших и днес много ме боляха гърдите, чак ми се догаждаше по едно време.

# 3
  • Мнения: 3 901
Ей, изпреварихте ме. Тъкмо рекох да съм първа.

Полинко, ама аз намалих драстично цигарките. Аз съм ви казвала, че нямам намерение ептен да се побърквам в желанието да ги откажа. Преди пушех по кутия. Сега пуша по 5 цигари в нормален ден. Изключения правя само ако съм някъде на кафе с хора и се позастоим повече. Тогава с мохабета си позволявам да надвиша тези 5 цигарки. Но то е рядко.

Къде с електронната цигара, къде с воля... успях да ги намаля драстично.

# 4
  • Мнения: 662
Бенджи, Hug
Аз казах ли ви,че мойто куче стана леля на 9 бебета, демек сестра и роди Mr. Green
Пол, да свекърва ми и девер ми, решиха, че съм гадна лицемерка и интригантка и да се махаме от техния апартамент Mr. Green

# 5
  • Мнения: 9 776
Венче, мерси за новата тема!  bouquet
За Ротманса - ми то сигурно не съществува вече точно роялса. newsm78

Стеф, ти си знаеш. Hug Аз за хубаво го казвам/пиша, знаеш. Heart Eyes Пък и аз не съм принципно против цигарите. Когато човек се чувства добре пушейки, какво лошо. На мен чисто физически не ми се отразяваха добре, затова ги отказах тотално.

....Пол, да свекърва ми и девер ми, решиха, че съм гадна лицемерка и интригантка и да се махаме от техния апартамент Mr. Green

Ми пък те са безсърдечни гадини тогаз. Crossing Arms Ще натирят бременна жена дни преди да роди #2gunfire

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Поли, да, така го мислим, мъжо се опитва да направи всичко възможно да идем за месец там и после месец тук /когато той ще е в отпуск, ясно/ Засега няма къде, ако се уреди квартира, както би трябвало да стане по начало, летим.  Wink

Гудзи, махайте се. При това положение, просто е неприемливо за вас да оставате...дори  и да ви молят... Confused Стискам палци да се намери нещо подходящо. И то бързо.

Стеф, еее ми ти си ги спряла... почти...кво още се прайш, че пушиш, бРе! Я да ги хвърляш съвсем... Flutter

Аз никога не съм пушила. Пречат ми, дразни ме дима... Confused

# 7
  • Мнения: 668
Вени, мерси.
Гудзи, сетих се, че една приятелка се върнаха в Бс и си дават апартамента под наем, мисля че за около 300 евро някъде,ама не съм много сигурна, обзаведен е. Ако искаш подробности мога да питам.  Hug

# 8
  • Мнения: 11 338
Гудзи, честито - 9 си е сериозно число  Grinning. А за другото, нямам думи, коментарите са ми безмислени........дано по - бързо да си намерите жилище  Hug

Стеф, Ванката пуши ли?

# 9
  • Мнения: 9 776
Бенджи, ми дано стане както го мислите! Пък ние тук ще палцестискаме, мноО ясно. bowuu
Кам, Норче, за цигарите питах. Blush

# 10
  • Мнения: 699
Вени,   bouquet мерси за темичката  Hug

Малиииии нямате изчитане. Отдавна не се беше случвало такъв лаф.

Момичета, аз ще излизам служебно през деня, та за това предложих на Джес. Аз съм с кола, така че не ми е проблем, но само да не е в центъра. Там няма къде да паркирам. За вечерна сбирка, нямам против, но трябва да съгласувам с половинката.

Вени, ако искаш аз ще ти се обадя и ще се срещнем някъде или ще те упътя по тел. Пътуването до която и да е точка на Сф няма да е проблем. Стига да искаш.
А за спорта да ти кажа, че и аз регаирах като Пол, но сега се замислих, че ако спортуваш може и да ти се поотвори апетит. Но за мързеливи е каланетиката. А ако има някъде около нас бих идвала с теб, но трябва да е вечер или събота и неделя.

Та аз ще съм в нашия гараж м/у 10-12 ч. след това мога да "избягам" за по кафе.

Малиииии, пуснете мееееееееееее!

# 11
  • Мнения: 3 901
Стеф, Ванката пуши ли?

Да, но не кат' кУминЬ. А като двакУминЯ. Но това не ми влияе. Аз пуша много леки цигари - Карелия слим, бяла.

Бе да ви кажа виждала съм много хора да изперкват в опита си да ги спрят тотално. И си мисля, че аз също бих откачила. Затова предприех не толкова драконовски мерки, а само ограничение. Донякъде много ми помага и това, че вече не съм сама в стая на работата и се съобразявам да пуша в кухнята.

Да ви кажа това сцигарите прилича малко на диетите. Не че не може човек да спре рязко храните, от които се трупат кила, но е по-добре просто да се приучи да се ограничава. (Казвам го след като ядох козунак.  Embarassed Обичам тестяни печени работи. Мразя мазни. За съжаление в нашата къща свекърва ми готви много мазно, с много олио и само пържено и манджи. Аз предпочитам печива ама...Бе на сит стомах знаете ли колко моЕм ги разтеглям локумите.  hahaha)

# 12
  • Мнения: 668
Аз ту пуша, ту не пуша, но никога не съм пушила повече от 5-7 цигари на ден. Преди време не бях пушила около 4 години и преди да спра пушех Ким, та като реших пак да припалвам и отивам в едно магазинче и казвам на продавача "Една кутия червен Ким", а той "Ъъъъ ами то няма такива от няколко години"  hahaha Почувствах се все едно са ме замразили за няколко години.  hahaha
Стеф, ами издържам на плодове какво да направя, като нямам друг избор.  Crazy

# 13
  • Мнения: 11 338
Кам, Норче, за цигарите питах. Blush

Туй не го разбрах  Rolling Eyes

Охо Хая време беше  Wink

# 14
  • Мнения: 2 274
Ох, очите ми бодат и се затварят сами. Чак се чудя как издържах до сега. Смятам да полягвам. каквото решите за утре аз съм - ЗА!
Лека нощ!
Ееееееее: Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.

Общи условия

Активация на акаунт