Новите ни козметични похождения 35

  • 56 192
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 74
От днес:

- Zoya Lucy - Zoya Envy - Zoya Anchor
- Zoya Ziv - Zoya Blaze - Zoya Aurora

# 721
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Според мен мицеларната вода на Биодерма не е лош продукт, но не е незаменим. На мен ми върши чудна работа когато съм на път. Ползвала съм зелената преди това една година още преди да нашуми из форума и като цяло, в началото не ми хареса. От всички предпочитам на Нукс за мен тя е много добра.

Аз в момента имам от зелената. Имаше я, като подарък към едно кремче на Биодерма. Освежаваща е, но и доста изсушава кожата /аз съм с комбинирана кожа/  Rolling Eyes Ползвам я само в Т-зоната и то рядко. Мисля, че за лятото ще ми е по-подходяща.

Сестра ми каза същото и за това ме посъветва да си взема като нейната сегашна - червената, въпреки, че съм я пробвала само определено ми хареса, сега чакам да видя Любовчето дали е намерил аптеката - все си мислех, че са повече в София ама явно съм се заблудила... прави ми впечатление напоследък, че както каза Самсара, Ремедиум държат много добри цени за някои продукти и редовно имат различни промоции...

Ала-Бала радвам се , че Eveline ти понася, аз си бях взела мисля, че беше гел за измиване или нещо от сорта и лицето ми стана на лишеи...сега само ги разглеждам и не смея да купува от тях повече  Sad

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
И аз имах същия проблем, в началото ми оставяше едни лепкав филм, но после и свикнах. Предпочитам дегримьора на Биотен  Grinning ако ще ползвам само за почистване на грим.

# 723
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206

# 724
  • София
  • Мнения: 9 474
Аз от мицеларна вода на Евелин съм се изприщвала много яко, та ги заобикалям, особено след като и от крем техен реагирах така. ooooh!


М/удругото Клоран имат много добър вариант на мицеларна вода, за любителите на това почистване и тяхната е много практична, в смисъл опаковката е измислена с помпичка отгоре. Peace

Аз съм прекратила с мицеларните "проби" Naughty и съм на добрата стара формула жожоба+розова вода.
Двуфазният лосион на Балеа е другото нещо, което не ме дразни и ползвам с удоволствие и след вашите отзиви за промоцията в ДМ отидох да си се запася с него, пък накрая излязох с това: Joy Joy Joy
За по-разнообразно. А и ми се виждат много идейни за път. Wink

# 725
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Аз от мицеларна вода на Евелин съм се изприщвала много яко, та ги заобикалям, особено след като и от крем техен реагирах така. ooooh!


М/удругото Клоран имат много добър вариант на мицеларна вода, за любителите на това почистване и тяхната е много практична, в смисъл опаковката е измислена с помпичка отгоре. Peace

Аз съм прекратила с мицеларните "проби" Naughty и съм на добрата стара формула жожоба+розова вода.
Двуфазният лосион на Балеа е другото нещо, което не ме дразни и ползвам с удоволствие и след вашите отзиви за промоцията в ДМ отидох да си се запася с него, пък накрая излязох с това: Joy Joy Joy
За по-разнообразно. А и ми се виждат много идейни за път. Wink

kopche, определено ме запали за ДМ-а, аз утре ще го посетя в кауфланда до нас, да си взема от онуй чудо за нокти, което ни показа вчера... а за тампончетата и аз съм се зглеждала, сигурно са удобни за из път, и моля предварително да ме извиниш за глупавият въпрос, но те само за очи ли са или можеш да чистиш цялото си лице от грима?

# 726
  • София
  • Мнения: 9 474
O, аз бих си минавала всичко на общо основание. Wink
 Аз и с двуфазният така. Peace

# 727
  • София
  • Мнения: 70
Ох, по тая Zoya Blaze въздишам от известно време и видях, че вече я има в БГ сайта.
Noir, може ли да го покажеш на нокти в лаковата тема Praynig

# 728
  • Мнения: 1 110
Извинявам се за въпроса, но кoй е бг сайта, в който се предлагат лакове zoya?  Embarassed

# 729
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
такааам...Любовчето е намерил аптеката, Бипдермата си е на цена от 22лв и някакви стотинки и тази промоционална серия била с помпичка, което мисля, че е супер - много по-удобно е за използване.

# 730

Общи условия

Активация на акаунт