На море в Турция - тема 21

  • 91 040
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 463
Това е ясно,кой къде иска,просто да не се разочаровате го написах.Сори Embarassed

# 76
  • sofia
  • Мнения: 114
То май където искам никога няма да стане,ама знам ли  Simple Smile

Дано не се разочароваме,поне с тази цел сме се насочили на там,а и малко разнообразите,като съчетаем с някоя друга екскурзийка.

# 77
  • Мнения: 1 525
juli1993,
обичам така систематизирани въпроси Simple Smile
Аз бих препоръчала хотел Palm wings в Дидим.
Отговаря на изисквания 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9.
По т. 4 - басейна е само един.
По т. 10 - не е на атрактивно място. Но ако имате време и желание да се разхождате извън територията на хотела, има условия за това.
По повод цената - погледнах в едни оферти, които имам за 2012 г. Цената за стандартна стая, за възрастен за 29.06. е била 789 лв.

# 78
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 790
Здравейте и от мен!
Миналата година за малко да отидем до Турция, но в последния момент заминахме за Гърция. Тази година, обаче сме твърдо решени да направим едно море в Турция.  Simple Smile

Никога не сме ходили там и имам огромната молба да ми препоръчате хотел.  Praynig
Искам да е през май, знам, че в Белек е страхотно, ако можете за там да ми дадете варианти! Ще сме 6-7 семейства с деца на възраст между 3-6 години. Много ще съм ви благодарна за съветите!
Искам по-отрано да проверим оферти и да се разберем помежду си.

Препоръчайте ми и кои тур оператори да търся. Преди ползвахме известната, която фалира.  Rolling Eyes

За района на Анталия офертите още са "постнички" - малко хотели. Посочете бюджет и с какво ще пътувате за да ви насочим по-точно - просто в Белек има страшно много хотели и то добри. Peace Риксос, Макс Роял, Глория Серенити, Ела Куалити, Корнелия де лукс и т.н.

# 79
  • Мнения: 136
juli1993,
Хотелите в Дидим не са много като цяло и едва ли има такъв, който ще отговори на всичките ти 10 изисквания.
Моите лични впечатления са както казах от Дидим Бийч, освен това мога да кажа няколко думи и за предлагания вече и у нас Гардън ъф Сън.
За твоите питания, ето какво не съм споменал горе за Дидим бийч:
- за плажа - не е широк, пясъчен, има само един участък на влизане с камъни, но от персонала са опънали една пътечка от изкуствена трева и влизането става и без акваобувки;
- зеленина, цветя, палми - има, но немного;
- турска баня - безплатна е само ако ти се търкаш (иначе се заплаща - но доколкото знам така е навсякъде в турските хотели).
Що се отнася до Гардън ъф Сън - според мен не е добро съотношение цена-условия (поне като разгледах офертите). Причините, които ме карат да мисля това са, че е малко отдалечен от морето - до плажа му има около 300-400 метра, което не е много удобно. Иначе главният му басейн е по-голям от този на Дидим Бийч. Като цена е доста по-скъп от Дидим Бийч - не знам защо...
Другите по-големи хотели в Дидим са Веноса, Палм Уингс, Клуб Тархан и Гранд Курдоглу - върху тях нямам преки впечатления и затова ще се въздържа от оценки, само ще спомена, че са доста по-далеч от центъра на Дидим спрямо Дидим Бийч и Гардън ъф Сън (особено Клуб Тархан и Гранд Курдоглу).

# 80
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте и от мен!
Миналата година за малко да отидем до Турция, но в последния момент заминахме за Гърция. Тази година, обаче сме твърдо решени да направим едно море в Турция.  Simple Smile

Никога не сме ходили там и имам огромната молба да ми препоръчате хотел.  Praynig
Искам да е през май, знам, че в Белек е страхотно, ако можете за там да ми дадете варианти! Ще сме 6-7 семейства с деца на възраст между 3-6 години. Много ще съм ви благодарна за съветите!
Искам по-отрано да проверим оферти и да се разберем помежду си.

Препоръчайте ми и кои тур оператори да търся. Преди ползвахме известната, която фалира.  Rolling Eyes

За района на Анталия офертите още са "постнички" - малко хотели. Посочете бюджет и с какво ще пътувате за да ви насочим по-точно - просто в Белек има страшно много хотели и то добри. Peace Риксос, Макс Роял, Глория Серенити, Ела Куалити, Корнелия де лукс и т.н.
Ще пътуваме със самолет, парите да са до 1500 евро(може и малко отгоре) за стая двама души с две деца, това ми е като ориентир. Аз също погледнах две-три фирми, за които се сетих и установих, че повечето похвалени хотели ги няма.  Rolling Eyes По-късно пускат ли още хотели? Записванията нали са до края на януари?
Много ще съм благодарна за помощта! Тази година ми се иска истински да се насладим на почивката.

# 81
  • София
  • Мнения: 350
Здравейте и от мен!
Миналата година за малко да отидем до Турция, но в последния момент заминахме за Гърция. Тази година, обаче сме твърдо решени да направим едно море в Турция.  Simple Smile

Никога не сме ходили там и имам огромната молба да ми препоръчате хотел.  Praynig
Искам да е през май, знам, че в Белек е страхотно, ако можете за там да ми дадете варианти! Ще сме 6-7 семейства с деца на възраст между 3-6 години. Много ще съм ви благодарна за съветите!
Искам по-отрано да проверим оферти и да се разберем помежду си.

Препоръчайте ми и кои тур оператори да търся. Преди ползвахме известната, която фалира.  Rolling Eyes

За района на Анталия офертите още са "постнички" - малко хотели. Посочете бюджет и с какво ще пътувате за да ви насочим по-точно - просто в Белек има страшно много хотели и то добри. Peace Риксос, Макс Роял, Глория Серенити, Ела Куалити, Корнелия де лукс и т.н.
Ще пътуваме със самолет, парите да са до 1500 евро(може и малко отгоре) за стая двама души с две деца, това ми е като ориентир. Аз също погледнах две-три фирми, за които се сетих и установих, че повечето похвалени хотели ги няма.  Rolling Eyes По-късно пускат ли още хотели? Записванията нали са до края на януари?
Много ще съм благодарна за помощта! Тази година ми се иска истински да се насладим на почивката.
petia_tag, тези хотели, които Galactic Voyager ти е казала са страхотни, но и цените са им високи и няма да ти стигнат 1500Е. А също трябва да прецениш, че в обявените цени не се включват летищни такси (по 79Е на човек вкл. и на дете + такса гориво още по 8-9 Е) Т.е. към обявената цена трябва да предвидиш и поне 350 Е още. Но в Анталия има голям избор и мисля, че ще намерите своя хотел. 

# 82
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 790
Здравейте и от мен!
Миналата година за малко да отидем до Турция, но в последния момент заминахме за Гърция. Тази година, обаче сме твърдо решени да направим едно море в Турция.  Simple Smile

Никога не сме ходили там и имам огромната молба да ми препоръчате хотел.  Praynig
Искам да е през май, знам, че в Белек е страхотно, ако можете за там да ми дадете варианти! Ще сме 6-7 семейства с деца на възраст между 3-6 години. Много ще съм ви благодарна за съветите!
Искам по-отрано да проверим оферти и да се разберем помежду си.

Препоръчайте ми и кои тур оператори да търся. Преди ползвахме известната, която фалира.  Rolling Eyes

За района на Анталия офертите още са "постнички" - малко хотели. Посочете бюджет и с какво ще пътувате за да ви насочим по-точно - просто в Белек има страшно много хотели и то добри. Peace Риксос, Макс Роял, Глория Серенити, Ела Куалити, Корнелия де лукс и т.н.
Ще пътуваме със самолет, парите да са до 1500 евро(може и малко отгоре) за стая двама души с две деца, това ми е като ориентир. Аз също погледнах две-три фирми, за които се сетих и установих, че повечето похвалени хотели ги няма.  Rolling Eyes По-късно пускат ли още хотели? Записванията нали са до края на януари?
Много ще съм благодарна за помощта! Тази година ми се иска истински да се насладим на почивката.

Още не са излезнали всички оферти. Бюджетът ви си е ок. По спомени миналата година ето този GURAL PREMIER BELEK HV-1  http://www.teztour.bg/bg/hotel?id=14871 ако държите много на Белек ще е ок.

Ето този също е във вашия бюджет LETOONIA GOLF RESORT HV-1/5* | http://www.teztour.bg/bg/hotel?id=14440

Ако не държите на Белек - Делфин ботаник е с подходяща цена.

Последна редакция: чт, 03 яну 2013, 12:33 от Galactic Voyager

# 83
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте и от мен!
Миналата година за малко да отидем до Турция, но в последния момент заминахме за Гърция. Тази година, обаче сме твърдо решени да направим едно море в Турция.  Simple Smile

Никога не сме ходили там и имам огромната молба да ми препоръчате хотел.  Praynig
Искам да е през май, знам, че в Белек е страхотно, ако можете за там да ми дадете варианти! Ще сме 6-7 семейства с деца на възраст между 3-6 години. Много ще съм ви благодарна за съветите!
Искам по-отрано да проверим оферти и да се разберем помежду си.

Препоръчайте ми и кои тур оператори да търся. Преди ползвахме известната, която фалира.  Rolling Eyes

За района на Анталия офертите още са "постнички" - малко хотели. Посочете бюджет и с какво ще пътувате за да ви насочим по-точно - просто в Белек има страшно много хотели и то добри. Peace Риксос, Макс Роял, Глория Серенити, Ела Куалити, Корнелия де лукс и т.н.
Ще пътуваме със самолет, парите да са до 1500 евро(може и малко отгоре) за стая двама души с две деца, това ми е като ориентир. Аз също погледнах две-три фирми, за които се сетих и установих, че повечето похвалени хотели ги няма.  Rolling Eyes По-късно пускат ли още хотели? Записванията нали са до края на януари?
Много ще съм благодарна за помощта! Тази година ми се иска истински да се насладим на почивката.

Още не са излезнали всички оферти. Бюджетът ви си е ок. По спомени миналата година ето този GURAL PREMIER BELEK HV-1  http://www.teztour.bg/bg/hotel?id=14871 ако държите много на Белек ще е ок.

Ето този също е във вашия бюджет LETOONIA GOLF RESORT HV-1/5* | http://www.teztour.bg/bg/hotel?id=14440

Ако не държите на Белек - Делфин ботаник е с подходяща цена.
И аз това мислех, ако не е Белек, Лара ли е подходящо? Ще го погледна този Делфин.
Сега гледах на Руал травел, че още не са пуснали офертите. Чувала съм, че са ОК, пък дали е така, не знам. Мисля първата-втората седмица на май да отидем.

Много благодаря!   bouquet

# 84
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 790
Като се има предвид, че сте с деца бих препоръчала поне последната седмица на май да изберете - по-топло е. Агенция може да си изберете от заглавната страница на Тез Тур в ляво долу http://www.teztour.bg/bg/mainbody;jsessionid=B215950C133E1977D9C … 654DE96-a1?menu=1 това са 30-те най-големи агенции на Тез тур.

# 85
  • София
  • Мнения: 6 582
Petia_tag, аз от Белек съм много доволна от Палома грида вилидж ( не зная как са му цените тази година, обаче).

# 86
  • Мнения: 0
Прегледахме няколко оферти, но да питам аз опитните-колко са ви разходите за транспорт /гориво,тол такси/ до Кушадасъ/Бодрум, и по-надолу ,ако е ходил някой с кола/?Към тях прибавям 70 Евро за междинна нощувка и искам да видя така ли е по-добре или да се качваме на самолета?Питайки,не забравям, че колата ще ни даде повече възможности за щъкане , но ..

# 87
  • София
  • Мнения: 3 611
Alleisha и cska_kazanlak, благодаря за отговорите!  Hug
Не съм избрала точно Дидим като курорт, просто питах за нещо различно от Кушадасъ и Мармарис, където съм ходила. Цената тази година с ранно записване на Palm wings за края на юни в стандартна стая е 1020лв. Тази цена в този курорт ми се струва доста. В Кушадасъ например може да се отиде в чудесен хотел 5* за по-ниска цена. От всичко написано тук май ще се откажа от Дидим.  Simple Smile
Бях си харесала в Алания хотел SAPHIR 4*, но още не виждам за там ранни записвания, нито пък автобус като транспорт.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 658
Galactic Voyager, bibi, много ви благодаря!

# 89
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 790

Бях си харесала в Алания хотел SAPHIR 4*, но още не виждам за там ранни записвания, нито пък автобус като транспорт.

Има го като оферта http://www.teztour.bg/bg/hotel/saphir_hotel отворете меню оферти.

Общи условия

Активация на акаунт