Разочарование от Тон Бонбон

  • 39 941
  • 550
  •   1
Отговори
  • Мнения: 409
Парти център "Тон Бонбон" днес излъгаха децата от ЦДГ 66 "Детски Рай" Стара Загора .Не дойдоха в детската градина накараха децата с часове да ги чакат  и  останаха много разочаровани.Повече никога няма да им се доверим.

Последна редакция: пт, 21 дек 2012, 14:07 от z_eneva

# 1
  • София
  • Мнения: 23 102
Да беше пояснила какво е това Тон Бонбон - бонбони ли, детска вокална група или нещо от сорта.

# 2
  • Мнения: 409
Редактирах се

# 3
  • Мнения: 1 129
Предвид пътната обстановка е хубаво първо да се уверите, че е от несериозност, а не заради нещо друго.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Улиците в Стара Загора са си идеално проходими

# 5
  • Мнения: 3 634
Улиците в Стара Загора са си идеално проходими

Но те нали са от Пловдив? Хубаво е първо да се уверите какво се е случило и тогава да се пуска тема. Никой ли не се е обадил досега? Peace

Веднъж и аз разчитах на аниматори от столичен детски клуб, които закъсняха с 2 часа за 1-ви юни. После си тръгнаха обидени защото им платих само 50% от първоначалната уговорка.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
В Стара Загора си има детски кът, предполагам от тук са ги наели.
Градината е достатъчно близо до мола, като гледам на картата.

# 7
  • Мнения: 116
Е,предполагам,че ще има някаква уважителна причина.До колко съм чела тук собственичката (не я познавам лично),е принципен човек.А и много некоректно зададена тема-не е дадено обяснението на другата страна за създалата се ситуация.

# 8
  • Мнения: 409
Градината е на 5 мин.пеш от детския кът ,улиците са добре почистени. никой не се обади по телефона да предупреди и след като се обадихме да попитаме защо не идва аниматор пак не доиде никой

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Много неприятно. Какво ви отговориха като сте звъняли?
Така едностранно и без техните аргументи звучи като клевета.
Жал ми е за дечицата, как са чакали милите... Sad

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Много неприятно. Какво ви отговориха като сте звъняли?
Така едностранно и без техните аргументи звучи като клевета.
Жал ми е за дечицата, как са чакали милите... Sad

Авторката какво е виновна, че ТЕ не отговарят в темата? Писмена покана ли да им прати?

# 11
  • Мнения: 116
Авторката не е нужно да им праща писмена покана,но можеше да каже те какво са и отговорили.А не да представя само своята гледна точка.

# 12
  • Мнения: X
Ами явно са я смахнали, както го описва...
Горките дечица  Sad

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Авторката не е нужно да им праща писмена покана,но можеше да каже те какво са и отговорили.А не да представя само своята гледна точка.

Просто не са дошли. Това е недопустимо в какъвто и да е бизнес.
Единствено извинение биха имали ако краят на света е дошъл специално за тях.

# 14
  • видин
  • Мнения: 358
Не мога да разбера защо нападате авторката. Не прочетох обидни квалификации. Каквото и да се е случило, могли са да се обадят.

Общи условия

Активация на акаунт