Жената Везни - 5 част

  • 55 064
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Иначе ще си умра в сексуален аспект  Blush
Спрямо партньора, а не въобще  newsm62
Това не го разбрах... Laughing
Според мен иска да каже, че текущият ѝ партньор притежава физически недостатъци, които биха попречили на сексуалното привличане помежду им (особено от нейна страна), ако тя не ги пренебрегваше идеализирайки го леко.

Нещо в тоя смисъл.JoyJoyJoy

П.П. Мен пък физически идеални в класическия смисъл мъже са ми отвратителни, тоест категорично ме отблъскват сексуално. Искам да общувам с човек, а не с манекен. Така че не идеализирам в този аспект, идеализирам отношенията, изглаждам ги, докато не лъснат дупките, докато не станат пробойни.

# 616
  • България
  • Мнения: 6 213
Свързано е с първата част:
"Е, ако на практика идеални хора няма, а Везните все търсим идеалното, малко идеализиране на партньора не пречи. Поне на мен доста ми помага."
Ако не намирам партньора си идеален, не ме привлича.
Затова е нужно да си го идеализирам.
Защото и той е човек и ходи до WC  Wink
Образно казано.  Laughing

Да, Мяуче, абсолютно точно bouquet . И не само физически, а и някои неща в лютия скорпионски характер.
Не че търся манекен, нее, твърде далеч е моята 1/2ра от манекените.
По-скоро прилича на Дуейн Джонсън. Когато е без коса.   newsm62
Ако някой ми беше казал навремето, че ще харесвам мъж без коса, щях много да се  Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 21:08 от MoiraineD

# 617
  • Мнения: 1 517
Случвало ми се е да гледам снимка на даден човек преди да се вклюбя в него и съм си казвала "оо, не в никакъв случай няма да стане с тоя", но постепенно като го опозная и се влюбя всички недостатъци изчезват GrinGrin
Вчера водихме разговор с телеца, призна си, че има някаква промяна в него към мен, но не знае на какво се дължи, на въпрос дали иска да се разделим, отговори с НЕ, каза че държи на мен, но бил объркан ...аз му казах, че трябва в най-скоро време да си изясни нещата, защото така мъчи мен и него също ... MaskMask

# 618
  • Мнения: 894
Хей сладурки везнички здравейте ! Не съм писала сто години . Но везна какво да се прави нагоре надолу . Обичам лятото, но обичам
и  планината просто ми дай да пътешествам.Иначе съм прясна пенсионерка но се чувствам като хлапачка дай ми екскурзии среща с приятелки абе купон да има Вчера си направих и слънчев маникюр да ми е весело на душата. Имайте прекрасен летен ден !!!!

# 619
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Идват ми наум идеи за промяна във визията ..чудя се дали да не си отрежа или потъмня косата, да си направя татуировка ...

Нова съм тук, но Везна:heartbeat:...д  а споделя, че при мен новата прическа проработи Grinning както беше дълга, отрязах я на къса черта и се стартира едно "изчистване" на живота ми. Все от някъде се започва... Simple Smile

Как ми се иска и аз да идеализирам мъжа си...ама нещо не ми се получава - все "кусурите" му ми се набиват на очи; пък е свестен общо взето Rolling Eyes 

Ivllin, и аз искам да съм такава пенсионерка след време Nature High Brightness  много свеж маникюр!

# 620
  • Мнения: 894
Идват ми наум идеи за промяна във визията ..чудя се дали да не си отрежа или потъмня косата, да си направя татуировка ...

Нова съм тук, но Везна:heartbeat:...д  а споделя, че при мен новата прическа проработи Grinning както беше дълга, отрязах я на къса черта и се стартира едно "изчистване" на живота ми. Все от някъде се започва... Simple Smile


И аз експериментирам с прически с цвят на косата трябва да има динамика трябва да се обичате и харесвате такива кавито сте и ще имате повече хубави моменти.
Дълги години бях  вторачена в семейство ,деца, професия -е стига дойде моето време да се глезя,да се уважавам:stuck_out_tongue:
За кусурите на половинката трябва стаж ха ха след 37 години нищо не ме дразни трябва да си пазя нервите:heartpulse:

# 621
  • Мнения: 5 386
Когато видя кусурите на семейните единици, се сещам, че и аз не съм по- лесна и по-съвършенна, та така , викам си - Че кой друг би те изтърпял! Пък и моите се "водят" общо взето, аз съм по-чапатата и индивидуалистът в сем-то, пък и нали на моето става. Така се психотерапевтирам сама. Wink
 За вторачването в сем. и в работа - Не, отдавна е това Не!

# 622
  • Мнения: 1 517
IvIIin много хубав маникюр Grin свеж и готин Simple Smile
Аз утре съм на фризьор, ще се потъмня и малко ще я подстрижа ...стискайте палци да се получи добре Hands VPeople HaircutKissing FaceKissing Face

# 623
  • България
  • Мнения: 6 213
Сложих едно харесване на маникюра- страхотен е!
Много свеж  newsm10
За мен е лесно да идеализирам 1/2ра- сещам се за бившия съпруг и Скорпито ми се струва идеално.  Grinning
Е, признавам си, че и винаги съм била фен на Скалата (ама не на Киро  Laughing).
Един такъв...страшен  Grinning.
Първия път се омъжих за хубав характер и не дотам добра визия.
Кофти- оказа се че и отвътре ябълката беше гнила  Thinking .
Сега си взех хубав според моите критерии, а дребните подробности (като липса на коса) са направо незабележими, на фона на доста по-добрия комплекс от качества.
С една дума, искам да кажа, че имам база за сравнение и е по-лесно да идеализирам.
Разбира се, не мога да твърдя, че всичко може да продължи докато смъртта ни раздели.  Mr. Green
sladkoto_agi, стискаме палци  Grinning.

# 624
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Страхотен маникюр! И на мен ми напълни душата.

А иначе, то си е до човека. Някои жени (съпруги и майки) никога не помислят за себе си в този смисъл, който влага в думите Ivllin. А е много важно и е в полза на психическото здраве на всички от семейството.

Нашите деца още са малки, при това са 3 (както обичам да казвам, само 3), така че ми е рано да се отдам на егото си, все още съм отдадена на тях (е, сравнително, няма идеални майки). И то е наложително, поне единият да има грижа, че иначе къде ще му излезе краят - нали все гледаме баланса ние, везните. Следва работата, без която не можем да свързваме двата края, и домакинството, колкото да не е без хич. Усещам се във всичко сама, за съжаление. Затова лъвю идва на последно място.

Но търся, все търся, какво да направя, за да променим отношенията си. Едно от нещата съзрях именно в поста на Ivllin, но кога и как - при всяка възможност, разбира се. Ето, аз например не съм подстригвала косата си повече от 2 години!! И така съм влязла в инерцията, че не мога да се наканя да си запиша час дори (моята фризьорка напусна квартала и това допълнително ме възпира, явно съм си консерва).

Не знам за вас, но аз съм човек на крайностите, все се лашкам, все търся баланса, но никога не го намирам. Може би все пак предстои (след пенсия).

# 625
  • Мнения: 894
Мяуче аз съм майка орлица много съм обгрижвала синовете си и съм приятел с тях. Радвам се че съм им предала човешко топло отношение и те го показват  към гаджетата си. Имам двама прекрасни сина и това топли майчиното ми сърце. Цял живот съм се занимавала с болката на хората зъболекарка съм но продължавам да работя но лежерно и разредено.Радвам се че идват тези години когато си спокоен за децата си и те те  обграждат с уважение и обич.
А иначе съм си типична везна така ли или иначе това или друго сега или друг път и още и още Sunglasses

# 626
  • Мнения: 5 386
Мяуче, везните искаме всичко да е наред, да има хармония, разбирателство, мир и ....искаме един хубав свят, в който да има справедливост. Сем-то- и в него искаме всичко да е мирно и с разбиране, баланс, равноправие и хармония, искаме и страдаме, когато го няма всичкото това. Обаче е време да разберем, че все пак имаме повече от това , което имат доста  други хора и достатъчно, за да се поуспокоим. Simple Smile Аз схванах/скоро беше/, че е време да укротя очакванията и претенциите си. Колкото и да е клиширано, ще кажа: със спокойствие и търпение се постига повече.

ПП: и др. важно - да спрем да отговаряме за всичко и за всички

# 627
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
О,Камея много точно си го написала.
За мен тази година досега не тръгна никак добре.Преди три месеца загубих баща си...........А преди около месец се появи ей така от нищото бившия.Аз вече семейна с дете и той също.Мислех,че иска приятелски отношения,но уви.....

# 628
  • Мнения: 7 006
Аги, успех с новата визия и дано ти даде положителен заряд! Hug
Случайно името на Телеца за започва с "П" или "Д"? Laughing Питам заради една от многото прогнози, които изчетох (дори бях я публикувала и в темата) , та да видим дали е била вярна. Peace

~~~

Колкото и да е клиширано, ще кажа: със спокойствие и търпение се постига повече.
А спокойни и търпеливи ли сте? Confused

За протокола: емоционална и нетърпелива. ooooh!

# 629
  • Мнения: 13 082
И от мен адмирации за маникюра😘 Чудесен е!
Захарчето,съжалявам за загубата. Аз също загубих баща си,преди доста години,знам какво е😔 А и за бившия разбирам и моя така се появи,преди седмица. Ясно ми е какво иска. Още мълчи като партизанин на разпит,но е въпрос на време да се отприщи. Има страхотна дарба да прави драми😒

Общи условия

Активация на акаунт