Жената Везни - 5 част

  • 55 090
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 17 546
А уж Везните били дипломатични...

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 00:06 от X-RayLily

# 601
  • Мнения: 13 082
Ще си редактирам поста. Не мислех,че е проблем. Съжалявам🙁

# 602
  • България
  • Мнения: 6 239
Скриването няма да е лесно. Да не пиша защо.
Имаше една дама във форума, вдигна шум за нещо, което се виждало в профила и сигурно тогава 90% от потребителите разбраха, какво и къде да гледат. Включително и аз.  Grinning.

# 603
  • Мнения: 1 517
Здравейте Simple Smile И аз много сънувам тия дни, но и бързо си забравям сънищата ...И аз се чувствам в една голяма каша и въобще не знам какво ще стане ..обхванало ме е чувство на безпокойство и напрежение ...Минах етапа с бившите, имаше един юруш на мъже, а аз взех, че се хванах с един представител на Телец (този е трети от тая зодия) приличат си с предния по това, че все работи, много работа има и т.н. Иначе е мил и грижовен, не е скръндза, ноо не се разкрива изобщо какво чувства и не знам какво да направя за да го предразположа ...имам чувството, че скоро всичко ще приключи, а изобщо не искам, защото момчето е свястно ...Чудя се как един път и на мен не ми се получи с някой ...все притеснения ...
Идват ми наум идеи за промяна във визията ..чудя се дали да не си отрежа или потъмня косата, да си направя татуировка ...

# 604
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Здравейте Simple Smile И аз много сънувам тия дни, но и бързо си забравям сънищата ...И аз се чувствам в една голяма каша и въобще не знам какво ще стане ..обхванало ме е чувство на безпокойство и напрежение ...Минах етапа с бившите, имаше един юруш на мъже, а аз взех, че се хванах с един представител на Телец (този е трети от тая зодия) приличат си с предния по това, че все работи, много работа има и т.н. Иначе е мил и грижовен, не е скръндза, ноо не се разкрива изобщо какво чувства и не знам какво да направя за да го предразположа ...имам чувството, че скоро всичко ще приключи, а изобщо не искам, защото момчето е свястно ...Чудя се как един път и на мен не ми се получи с някой ...все притеснения ...
Идват ми наум идеи за промяна във визията ..чудя се дали да не си отрежа или потъмня косата, да си направя татуировка ...

Промяната във визията може да те задоволи за известно време, но съгласи се, че няма да ти реши проблемите.
Съветът ми е да му отпуснеш малко края, майната му и на телеца и всичко, чета ти душевните терзания относно него от известно време в няколко теми и оставам с впечатление, че той просто не си заслужава цялото това вталяване. Ако един мъж действително иска да бъде с теб, той ще се стреми към това и ще предприема всички възможни стъпки за да го постигне /звучи клиширано, но е факт и важи за всички зодии/
А този явно не знае какво иска и умишлено или не те разиграва, защото е усетил, че ти си искрена и полагаш усилия да го предразположиш и спечелиш. В което няма нищо лошо, но само когато другата страна го оценява и отвръща със същото. Във вашия случай всичко явно е едностранно и най-вероятно ще приключи, но вярвай ми - за добро е.  Майната му, следващия Smiling Imp

# 605
  • Мнения: 1 517
Здравейте Simple Smile И аз много сънувам тия дни, но и бързо си забравям сънищата ...И аз се чувствам в една голяма каша и въобще не знам какво ще стане ..обхванало ме е чувство на безпокойство и напрежение ...Минах етапа с бившите, имаше един юруш на мъже, а аз взех, че се хванах с един представител на Телец (този е трети от тая зодия) приличат си с предния по това, че все работи, много работа има и т.н. Иначе е мил и грижовен, не е скръндза, ноо не се разкрива изобщо какво чувства и не знам какво да направя за да го предразположа ...имам чувството, че скоро всичко ще приключи, а изобщо не искам, защото момчето е свястно ...Чудя се как един път и на мен не ми се получи с някой ...все притеснения ...
Идват ми наум идеи за промяна във визията ..чудя се дали да не си отрежа или потъмня косата, да си направя татуировка ...

Промяната във визията може да те задоволи за известно време, но съгласи се, че няма да ти реши проблемите.
Съветът ми е да му отпуснеш малко края, майната му и на телеца и всичко, чета ти душевните терзания относно него от известно време в няколко теми и оставам с впечатление, че той просто не си заслужава цялото това вталяване. Ако един мъж действително иска да бъде с теб, той ще се стреми към това и ще предприема всички възможни стъпки за да го постигне /звучи клиширано, но е факт и важи за всички зодии/
А този явно не знае какво иска и умишлено или не те разиграва, защото е усетил, че ти си искрена и полагаш усилия да го предразположиш и спечелиш. В което няма нищо лошо, но само когато другата страна го оценява и отвръща със същото. Във вашия случай всичко явно е едностранно и най-вероятно ще приключи, но вярвай ми - за добро е.  Майната му, следващия Smiling Imp

Ами времето ще покаже, но наистина този път имах по-големи очаквания, смятах, че срещу мен има един по-искрен човек ...който няма да ме разочарова ...Чудя се дали не си го правя сама ...

# 606
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Ами времето ще покаже, но наистина този път имах по-големи очаквания, смятах, че срещу мен има един по-искрен човек ...който няма да ме разочарова ...Чудя се дали не си го правя сама ...

Малко вероятно е според мен "да си го правиш сама". Просто не попадаш на правилните за теб хора.
На колко години си, ако мога да попитам... Звучиш ми като доста младо и неопитно момиче.

Редактирам се: Сега видях, че си ми набор. Нормално е да се тормозиш, че все още не си открила човек, който да не те разочарова, но според мен правилния подход е да спреш да го мислиш и анализираш толкова. Отдай се малко повече на работа, хобита и т.н. и рано или късно нещата ще започнат да се нареждат лека по лека. Везните сме късметлийска зодия Wink

# 607
  • Мнения: 17 546
Чудя се дали не си го правя сама ...
Сама си го правиш. Везните сме склонни към това. Ако е истинският, ще го разбереш, повярвай ми.

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 19:07 от X-RayLily

# 608
  • Мнения: 1 517
Ами времето ще покаже, но наистина този път имах по-големи очаквания, смятах, че срещу мен има един по-искрен човек ...който няма да ме разочарова ...Чудя се дали не си го правя сама ...

Малко вероятно е според мен "да си го правиш сама". Просто не попадаш на правилните за теб хора.
На колко години си, ако мога да попитам... Звучиш ми като доста младо и неопитно момиче.

Редактирам се: Сега видях, че си ми набор. Нормално е да се тормозиш, че все още не си открила човек, който да не те разочарова, но според мен правилния подход е да спреш да го мислиш и анализираш толкова. Отдай се малко повече на работа, хобита и т.н. и рано или късно нещата ще започнат да се нареждат лека по лека. Везните сме късметлийска зодия Wink

Отдавам се уж ...проблема е, че наистина имам склонност да се филмирам ...не казвам, че нямам основание, но определено много си вредя ...
Ти кога си родена?

# 609
  • Мнения: 1 517
Чудя се дали не си го правя сама ...
Сама си го правиш. Везните сме склонни ком това. Ако е истинският, ще го разбереш, повярвай ми.

Истинският ми звучи някак ...нереално ...няма идеални хора или поне аз не съм срещала такива ...WearyWeary

# 610
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Сама си го правиш. Везните сме склонни ком това. Ако е истинският, ще го разбереш, повярвай ми.

Как по-точно си го правим сами везните, че ми стана интересно Grinning

А мен ако ме питате, везните ако сме склонни към нещо, то е самозаблуда и идеализиране на определени хора около нас. В твоя случай ми се струва точно това, agi.

# 611
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 426
Малко се пообърках, какво си правим сами ние везните?Innocent

Идеализирането на партньора в периода на влюбването, бележещ началото на всяка връзка (когато партньорите са искрени, разбира се), е характерно за всички хора, не само за везните. Наскоро срещнах трактовката, че чрез влючването Бог ни дава кредит, който трябва инвестираме в бъдещите си отношения и да превърнем в любов.

Има разбира се и случаи на самозаблуда относно отношението на даден човек към нас, но това е друга тема и пак не е характерно само за везните, а за всички жени (и някои мъже), които са силно влюбени и са си навили на пръста, че точно този трябва да е и никой друг. Много често при това тълкуваме разни жестове и думи на „противника“ преувеличено и погрешно.

Аз карам тежко лято, лъвът продължава да ме тормози на приливи и отливи.Scream Е те тоя тормоз определено и откровено сама съм си го направила, но е вече трудно обратим. Ще видим, де. Щях да разказвам какви са ни отноенията (схематично), но все не намирам време и сили.

# 612
  • Мнения: 17 546
Как по-точно си го правим сами везните, че ми стана интересно Grinning

А мен ако ме питате, везните ако сме склонни към нещо, то е самозаблуда и идеализиране на определени хора около нас.
Ми, ето, сама си отговорила на въпроса си. Точно със самозаблуда, драматизиране, самонавиване...
Идеални хора няма, но истински има.  
Не го казвам нравоучително, просто моят живот е такъв и го казвам от своя гледна точка.

# 613
  • България
  • Мнения: 6 239
Е, ако на практика идеални хора няма, а Везните все търсим идеалното, малко идеализиране на партньора не пречи. Поне на мен доста ми помага.  Mr. Green
   Иначе ще си умра в сексуален аспект  Blush
Спрямо партньора, а не въобще  newsm62

# 614
  • Мнения: 17 546
Иначе ще си умра в сексуален аспект  Blush
Спрямо партньора, а не въобще  newsm62
Това не го разбрах... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт