БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 868 047
  • 1 444
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 1 278
Здравейте, търся добър гинеколог за лечение на поликистозни яйчници, по възможност жена.
Предварително благодаря!

# 1 021
  • Мнения: 223
Гинеколог- д-р Шикова, прекрасна

# 1 022
  • Мнения: X
Здравейте! Преди всичко, весели празници!
   Извинявам се, ако публикацията ми не е за тук. Simple Smile
   Наближава появата на бебо на бял свят и започнах да търся личен лекар. Наблюдаващия ме лекар (д-р Емил Иванов, МБАЛ Доверие - изключително коректен и човечен, много съм доволна от неговото отношение) ми препоръча д-р Ралица Калинова, също от МБАЛ Доверие. Опитах да намеря мнения за нея, но никъде нищо... Някой знае ли нещо за нея и за това как работи???
  Ще се радвам и на други предложения за личен лекар, практикуващ в района на кв. Овча купел, кв. Горна баня.

# 1 023
  • Мнения: 14
Кажете добър кожен- дерматолог , касае се за гъби по нокти , най вероятно кандида по ръцете😣 , лекар който лекува такива състояния и си разбира от работата.

# 1 024
  • Мнения: 169
Здравейте,
Моля за препоръка за добър педиатър за новородено в София в района на зона б5- зона б 18.
Благодаря предварително.

# 1 025
  • Мнения: 4 586
Здравейте, търся дерматолог в гр. София за бебе на 4 месеца. Ще съм благодарна на всички отзовали се
дерматолог д-р Ангелова, 29 поликлиника, НЕ работи вече с направления.
Аз търся добър алерголог за бебе -София. Благодаря.

# 1 026
  • Мнения: 44
Някой да ми предложи добър акушер-гинеколог във втора градска София

Д-р Дуковски или Д-р Хранов и двамата са в майчин дом. Силно препоръчвам!

# 1 027
  • Мнения: 365
Здравейте, търся дерматолог в гр. София за бебе на 4 месеца. Ще съм благодарна на всички отзовали се
дерматолог д-р Ангелова, 29 поликлиника, НЕ работи вече с направления.
Аз търся добър алерголог за бебе -София. Благодаря.
Здравейте!
Ние сме напълно доволни от др. Златко Димитров - алерголог и педиатър в болница Токуда.

# 1 028
  • Мнения: 44
Здравейте, търся дерматолог в гр. София за бебе на 4 месеца. Ще съм благодарна на всички отзовали се
дерматолог д-р Ангелова, 29 поликлиника, НЕ работи вече с направления.
Аз търся добър алерголог за бебе -София. Благодаря.
Здравейте!
Ние сме напълно доволни от др. Златко Димитров - алерголог и педиатър в болница Токуда.

Доц.Попов - Пирогов
Силно препоръчвам!

# 1 029
  • Мнения: 223
Здравейте, много ще съм благодарна да ми препоръчате добър психиатър! Темите, които има за това са доста стари, за това пиша тук

# 1 030
  • Мнения: 365
Здравейте, много ще съм благодарна да ми препоръчате добър психиатър! Темите, които има за това са доста стари, за това пиша тук
Горещо препоръчвам др. Георги Атанасов. Приема в МЦ Младост Мед.
Старото ми мнение е актуално, ако сте го намерили.
Невероятен специалист!

# 1 031
  • Мнения: 3 439
Д-р Татяна Цанова - педиатър и детски нефролог в Софиямед
Изключително внимателна, търпелива и разясняваща на прост език. Има отношение и подход към децата.

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 15:07 от Amphibia

# 1 032
  • Мнения: 4 586
Здравейте, търся дерматолог в гр. София за бебе на 4 месеца. Ще съм благодарна на всички отзовали се
дерматолог д-р Ангелова, 29 поликлиника, НЕ работи вече с направления.
Аз търся добър алерголог за бебе -София. Благодаря.
Здравейте!
Ние сме напълно доволни от др. Златко Димитров - алерголог и педиатър в болница Токуда.

Доц.Попов - Пирогов
Силно препоръчвам!
много благодаря и на двете Simple Smile

# 1 033
  • Мнения: 620
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър дерматолог. Конкретно ми е необходим за брадавици по шията - евентуално за премахването им.
Аз мога да препоръчам следните лекари: д-р Свилен Петков - коремен хирург - Втора коремна хирургия на ВМА, д-р Веселина Яначкова - ендокринолог - Щерев, д-р Средкова - детски ендокринолог - МЦ за детски болести.

# 1 034
  • Мнения: 1 381
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър дерматолог. Конкретно ми е необходим за брадавици по шията - евентуално за премахването им.
Аз мога да препоръчам следните лекари: д-р Свилен Петков - коремен хирург - Втора коремна хирургия на ВМА, д-р Веселина Яначкова - ендокринолог - Щерев, д-р Средкова - детски ендокринолог - МЦ за детски болести.
Здравей. Мога да ти препоръчам д-р Мария Ръткова. Много добър специалист и човек! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт