БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 880 213
  • 1 494
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 913
Здравейте,
Моля да ми препоръчате добри гинеколози в София. Разгледах цялата страничка, но бих искала да видя още мнения. Simple Smile Благодаря Ви предварително.
Др Николай Николов от Люлинмед (има кабинет и на 5те кьошета) и др Илиева от Вита (има и частен кабинет в Лозенец).

# 1 411
  • Paris
  • Мнения: 271
Благодаря Ви!

# 1 412
  • Мнения: 318
Здравейте,
нуждая се от препоръка за проктолог за лечение на хемороиди в София. Христозов и Р. Тушев не искам да ги чувам.

# 1 413
  • Мнения: 192
Здравейте! Бихте ли препоръчали добър кардиолог ангиолог в София? Може и в Пловдив, но мисля, че добрите специалисти в тази област са в София. Става въпрос за ангиопластика на илиофеморални вени и поставяне на стентове.

# 1 414
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 013
Здравейте! Бихте ли препоръчали добър кардиолог ангиолог в София? Може и в Пловдив, но мисля, че добрите специалисти в тази област са в София. Става въпрос за ангиопластика на илиофеморални вени и поставяне на стентове.
Темата е Бял списък на лекарите, така, че ако не намирате в търсачката препоръка за подобен специалист е по - добре да потърсите тема за препоръки .

# 1 415
  • Мнения: 686
Мога да препоръчам д-р Николов от София: https://myhealth.bg/practices/lekar/nadelin-nikolov-2300011283/

# 1 416
  • Мнения: 2
https://www.bg-mamma.com/?topic=1616582 малко помощ ако може и тук Simple Smile

# 1 417
  • Мнения: 24 603
Търся препоръка за ендокринолог, който разбира от материята
 Не става въпрос за Щитовидна

# 1 418
  • Мнения: 4 781
Търся препоръка за ендокринолог, който разбира от материята
 Не става въпрос за Щитовидна
Зависи за какво и за кого (мога да дам и за възрастни, и за деца на много добри лекари, стига да е ясно за какъв проблем), ако искаш, пиши на ЛС Simple Smile

# 1 419
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
Търся препоръка за ендокринолог, който разбира от материята
 Не става въпрос за Щитовидна
Зависи за какво и за кого (мога да дам и за възрастни, и за деца на много добри лекари, стига да е ясно за какъв проблем), ако искаш, пиши на ЛС Simple Smile
Ако може и на мен препоръка за ендокринолог за щитовидна, за възрастни.

# 1 420
  • Мнения: 13 616
Моля, споделяйте в темата препоръките си за добри лекари. Нали всъщност е за това, ЛС обезсмислят тази прекрасна тема.

# 1 421
  • Мнения: 4 781
Така е, разбира се. Може да не им е удобно да пишат за проблема си, а някои лекари са с конкретна насоченост.
Много добър ендокринолог за деца  - Доц. Савова, частен кабинет около бул. Христо Ботев (доскоро беше завеждащ Ендокринологията в Детската клиника); за възрастни - Д-р Маринчев, 5-та градска и Проф. Даскалова, и тя доскоро беше завеждащ Ендокринология във Военна болница, отскоро май само на частен кабинет.
Мисля, че всичките работят с направления, но питайте преди това.

# 1 422
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
За щитовидна за възрастни кой двамата препоръчвате? А за ИР?

# 1 423
  • Мнения: 24 603
Записах час при завеждащата Ендокринология във ВМА. Утре ще мога да споделя първи впечатления, ако имаш нужда

# 1 424
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
Да, много ти благодаря! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт