За изневярата.. професионални размисли и мисли.

  • 19 612
  • 393
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: X
 sote-full , аз съм си казвала, че изневярата не е моята ....сила.     Laughing   Така, че не е никаква тайна...
А новият ник е да видя как е да се обръщат към теб с друго име.....     Laughing    Ами, странно ми е.
В една друга тема ме цитираха, прочетох още 2-3 поста , преди да се светна, че цитират мен и трябва да отговоря....    Grinning 

Пп:ако исках да се "скрия" (което, мисля, е невъзможно , освен ако не се пререгистрирам), щях да сменя всичко-и ник, и подпис, и аватар....   

# 46
  • Мнения: 1 136
Мога ли да помоля за уточнение"професиоонални размисли", т.е по темата се включват само тези , които са изневерили ?

# 47
  • Мнения: 2 485

Семейството си е семейство и никой няма начин да го забрави.. но тръпката пък си е тръпка, без значение дали е Великден или Рождество.  Blush
Животът пък си е живот и всички черпим с пълни шепи от него.
Авантюрите дали ви харесват или не.. са налице и се налага да се справяме с тях.
Морала не на всички ни е на първа линия... искаме всичко, на някои не им стиска.. на други не ни пука.. трети пък само за това мислят.


Нормално е предварително да се избере-или семейство или.....

Другото, което искаш ти е НЕПОЧТЕНО ОТНОШЕНИЕ към най-близкия човек.

Някои от нас поставят морала на ПЪРВО МЯСТО! Би следвало да свикнеш с мисълта, че все още се намират и такива индивиди на тоя свят.

А за какво ни пука и за какво не.....Ненавиждам тази думичка! Омразен жаргон! "Не ми пука" в доста случаи означава безотговорност и безхаберие.

Гребането с пълни шепи прилича на егоизъм. Вярно, че трябва да търсим удоволствията, НО НЕ ВСЯКАКВИ И НА ВСЯКА ЦЕНА! Да бъдем семейни означава зрели и улегнали хора, а не разглезени тийнейджъри!

Последна редакция: ср, 02 яну 2013, 01:00 от vl

# 48
  • Мнения: 1 136
Не подкряпам факта да лъжа  човека , с когото имам връзка. Казвам му в прав текст какво се случва и си излизам , няма такива неща като временна раздяла, никой няма право да третира личността на човека до себе си като пионка на експеримент.

# 49
  • Мнения: 135

Мога ли да помоля за уточнение"професиоонални размисли", т.е по темата се включват само тези , които са изневерили ?

Разсъждаваме си само, разбира се че всички могат да се включат в темата.  Hug
Порочните мисли минават през главите на почти всички ни.. не ми казвайте че всички сте праведни, защото няма как да го повярвам.  Wink
Верността към даден човек, зависи изцяло от неговото поведение.  Sunglasses

vl.. често едно си мислим че искаме, получаваме след време съвсем друго.. накрая ги вършим такива, дето дори не сме си ги представяли.
НЕПОЧТЕНО ОТНОШЕНИЕ.. сложен израз за разбиране  newsm78.. че аз със себе си не мога да бъда почтен.. ти за близки ми говориш.  Thinking
Точно моралистките са най опасните стане ли въпрос за изневяра... дори сама не може да повярва после какви ги е надробила.. не подценявай силата на алкохола, често под негово въздействие, морала изпада от сцената.  Laughing
Непукизма за едно определено нещо, в никакъв случай не означава безотговорност спрямо всичко останало.
Да подчиним мозъка и съзнанието си в угода на някой.. е форма на егоизъм спрямо самите нас.
Човек живее за удоволствията.. лишението от тях води до тежки депресии.
Удоволствието да бъдем семейни също си има цена.. една от тях е мисълта за чуждото.  Peace
Глупостта обаче, често вади на показ така наречената неморална част.  Mr. Green

Честита Нова Година на всички.  tooth


# 50
  • Мнения: 2 485

Порочните мисли минават през главите на почти всички ни.. не ми казвайте че всички сте праведни, защото няма как да го повярвам.  Wink
Верността към даден човек, зависи изцяло от неговото поведение.  Sunglasses

vl.. често едно си мислим че искаме, получаваме след време съвсем друго.. накрая ги вършим такива, дето дори не сме си ги представяли.
НЕПОЧТЕНО ОТНОШЕНИЕ.. сложен израз за разбиране  newsm78.. че аз със себе си не мога да бъда почтен.. ти за близки ми говориш.  Thinking
Точно моралистките са най опасните стане ли въпрос за изневяра... дори сама не може да повярва после какви ги е надробила.. не подценявай силата на алкохола, често под негово въздействие, морала изпада от сцената.  Laughing
Непукизма за едно определено нещо, в никакъв случай не означава безотговорност спрямо всичко останало.
Да подчиним мозъка и съзнанието си в угода на някой.. е форма на егоизъм спрямо самите нас.
Човек живее за удоволствията.. лишението от тях води до тежки депресии.
Удоволствието да бъдем семейни също си има цена.. една от тях е мисълта за чуждото.  Peace


Да, някои от нас са праведни! Колкото и да се опитваш да внушиш обратното! Това не означава безгрешни. Всички имаме своите грешки и слабости, но някои от нас са почтени, а други не са.
Щом сме семейни, трябва да угаждаме на половинката, на децата, а не да мислим САМО И ЕДИНСТВЕНО за нашето удоволствие.
Сложно било за разбиране НЕПОЧТЕНОТО ОТНОШЕНИЕ.....Никак не е сложно, съвсем просто е!
А не ти ли е идвало наум, че някои от нас почти не близват алкохол???

# 51
  • Мнения: X
Цитат
Човек живее за удоволствията.. лишението от тях води до тежки депресии.
Какво удоволствие може да ти достави факта, че някой страда заради теб?   Thinking
От това по-голям егоизъм, здраве му кажи.

А ако си вярваш, че можеш да си доставяш постоянни удоволствия тайно, значи....глупостта е последният ти проблем. 

# 52
# 53
  • Мнения: 135
Слушай vl... в този живот няма нищо сигурно, аз се научих винаги да очаквам неочакваното.
Цял живот се водя по някакви морални норми и безумни правила.. и какво постигнах.. буквално нищо.
Темата забуксува доста.. не очаквам да ми се чете морал кое е грешно и кое не.
Очаквам нещо различно.. напълни се с теми за коя, как без да иска изневерела.. другата пък с изневяра щяла да си оправи брачните отношения... третата пък изобщо не и се правило секс и с учудване разбрала че и изневеряват.
Ами дайте да ги обобщим тези похождения в нещо по образно и ясно, така че да няма драми.. нещо като взаимопомощ.. не може всички да сме знаещи и можещи, все има нещо дето може да ни помогне в доста деликатните ситуации.  Mr. Green
Целта на темата е да няма ощетени, огорчени и травмирани.  Peace

р.с. За алкохола.. точно тези дето не могат, не искат и не вярват че точно на тях ще им се случи.. нерядко търсят решение точно чрез алкохола.. за последствията сами се сещайте.

# 54
  • Мнения: 135

Какво удоволствие може да ти достави факта, че някой страда заради теб?   Thinking
От това по-голям егоизъм, здраве му кажи.

А ако си вярваш, че можеш да си доставяш постоянни удоволствия тайно, значи....глупостта е последният ти проблем. 

Краси.. неведнъж съм казвал, че нито се притежаваме, нито си принадлежим.. за мен точно в това се състои егоизма.. да си мислиш че някой е завинаги само твой.. тц.. това вече си е егоизъм.

А без да си доставиш удоволствие по начин който ти се иска.. не го приемам.. това вече е глупост и егоизъм спрямо самите нас.  Peace

# 55
  • Мнения: 62
vl, мое ли малко да поувеличиш буквичките, че недовиждам? Rolling Eyes Joy Joy

# 56
  • Мнения: X
....... в този живот няма нищо сигурно, аз се научих винаги да очаквам неочакваното.
Цял живот се водя по някакви морални норми и безумни правила.. и какво постигнах.. буквално нищо.
Ама така кажи, бе , човек......    Joy
Треснала те е класическата болест -Кризата на средната възраст..... Mr. Green
От тук насетне, ние каквото и да напишем, ти ще си убеден, че си прав.
Изживей си я, още повече, щом на жена ти не й пука и няма да те зареже заради това....пишИ се късметлия и дерзай.     Peace

# 57
  • Мнения: 2 485
Слушай vl... в този живот няма нищо сигурно, аз се научих винаги да очаквам неочакваното.
Цял живот се водя по някакви морални норми и безумни правила.. и какво постигнах.. буквално нищо.
.. не очаквам да ми се чете морал кое е грешно и кое не.

р.с. За алкохола.. точно тези дето не могат, не искат и не вярват че точно на тях ще им се случи.. нерядко търсят решение точно чрез алкохола.. за последствията сами се сещайте.

А какво си искал да постигнеш?

Щом си пуснал такава тема би трябвало точно това да очакваш-четене на морал! Да не би да се надяваш на РАЗБИРАНЕ???

Няма всички да станем алкохолици, бъди сигурен!


 newsm28 bambam

Последна редакция: ср, 02 яну 2013, 17:46 от vl

# 58
  • Мнения: 62
Aaaa, недей така, вл, аз проявявам разбиране. Peace Наздраве с биричка! Wink Grinning

# 59
  • Мнения: 1 136
Благодаря за уточнението Соте:)) значи съм поснала на правилното място. Извън темата Имам бужда от съвет моля "защо не мога да поствам в темата "семейни отношения"

Общи условия

Активация на акаунт