Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 220
  • 725
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 19
Момичета, какво мислите за продуктите на марката Импала?
Знам, че е българска марка която се произвежда в Германия.
Интересуват ме по-специално Пудрата им и ФДТ SPF 15.

Ох, ще ми се да повярвам, че немците са започнали да работят за българска марка Peace, но като им гледам надписите как са печатани на ситопечат върху тиксо................. дълбоко се съмнявам - специално за лаковете и продуктите за нокти.

# 241
  • Мнения: 20 192
Преди време в списание "Космополитън" четох една статийка колко полезно било за косата да намачкаш един банан и после да го намажеш по косата си. Намачках банана добре, намазах си го на косата, стоях 15 мин. /колкото пишеше/, а после мъжът ми 60 минути си игра да пощи изсъхнал и заплетен в косата ми банан. Още ме бъзика  Mr. Green
Така че внимателно с експериментите  Laughing
По краищата на косата си слагам често масла - кокосово, жожоба, от пшеничен зародиш и съм доволна.
Навремето една приятелка си беше направила маска за коса със яйце, без да махне белтъка. След като си беше измила косата с топла вода, майка и два дена и чистеше парченцата от белтък от косата Laughing

# 242
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
От кой магазин в офия може да се закупят продукти на Farmasi?


Аз си купих лак на марката, червен със много нежен брокат вътре, но от Банско, като ходих на почивка. И то от ЛИДЛ или Пени..не се сещам Tired

# 243
  • Мнения: 4 569
Навремето една приятелка си беше направила маска за коса със яйце, без да махне белтъка. След като си беше измила косата с топла вода, майка и два дена и чистеше парченцата от белтък от косата Laughing
И аз съм го правила.  Blush

Лакове Фармаси има в Елитис, за червила и други техни продукти не погледнах.

# 244
  • Мнения: 1 520
Момичета, какво мислите за продуктите на марката Импала? Знам, че е българска марка която се произвежда в Германия. Интересуват ме по-специално Пудрата и ФДТ SPF 15
Пудрата я имам и е много суха,ползвам я лятото,а фон дьо тена не съм го ползвала,но имам приятелка,която го ползва и стои добре,вече за усещане не знам,аз предпочитам да дам още някой лев и да взема най-малкото на Орифлейм или Ейвън,но това си е лично мое мнение.

Много суха - в смисъл не стои естествено, а като тебешир ли? Кофти, aко е така.

Ползвала съм една спирала на Импала 3 в 1. Направи ми впечатление колко бързо и с лекота се отстраняваше без да оставя следи, само с едно изплакване с вода, без никакви тоалетни мляка или дегримьори.

Последна редакция: чт, 10 яну 2013, 12:52 от krem-karamel

# 245
  • Мнения: 18
Аз използвам шампоана AROMA fresh яйце,от него страшно бързо ми порасна косата!!!!!не можах да се позная,както и моите роднини  #Crazy
За лицето ползвам сребърна вода и сода-лицето ми се прероди smile3508
За заздравяване на ноктите и не само пия цинк-от него косата ми  спря да опада,а Ноктите да се чупят.Забравих да Ви кажа, че в шампоана слагам противозачатъчни (за по-бърз растеж на косата)-така тя буквално расте за дни. newsm44 newsm44  yes Simple Smile

# 246
  • Мнения: 0
леле това за противозачатъчните за пръв път го чувам  Mr. Green наистина ли? няма ле някакви странични ефекти и има ли значение какви са хапчетата  Laughing Laughing

# 247
  • Мнения: 1 338
леле това за противозачатъчните за пръв път го чувам  Mr. Green наистина ли? няма ле някакви странични ефекти и има ли значение какви са хапчетата  Laughing Laughing

Страничен ефект - намаля риска косата да забременее  smile3532 - голяма глупост казах, ама не се сдържах  Laughing

# 248
  • Мнения: 1 892
Цитат
Лакове Фармаси има в Елитис, за червила и други техни продукти не погледнах.
Къде в София има техен магазин? / на Елитис /

 доволна Grinning

# 249
# 250
  • Мнения: 1 390
Момичета, фризьорката ми днес ми препоръча шампоан с хума. Някой чувал ли е за такъв и да ме ориентирате към марка? Между другото попитах я за хининовата вода и ми каза, че сваляла боята на косата  Rolling Eyes

# 251
  • Мнения: 18
Gorgeous95,няма страничен ефект.Не се приема вътрешно,а само се втрива в косата  Simple Smile Аз си взимам от най-евтините противозачатъчни (които се дават без рецепта).Вече 3 месеца ги ползвам,стрити в шампоана  Hug

# 252
  • Мнения: 408
Купих си шампоан на Билка за сух пърхот, маска за изтощена коса Дева и крема за ръце с какаово масло на Дева.
Вчера си измих косата с шампоана и си сложих маската. Вечерта сестра ми като се прибра и остана втрещена, пита ме дали не съм се тупирала, защото косата ми изглеждала двойно Laughing
Аз имам гъста у мнооооого суха коса, бях си купила скъп балсам с арганово масло на английска фирма, ама ефекта беше 0, а сега само с маската ми е доста мекичка косата.
От крема също съм доволна Laughing
Сега се оглеждам за крем за лице и естествено мисля да се насоча към българските!

# 253
  • Мнения: 18
Моята фризьорка ми го каза,а на нея професора,при който е карала курсовете за фризьор  newsm10
Лично на мен косата ми порасна с 1 см. за 4-5 дни  Rolling Eyes

# 254
  • Мнения: 2
Gorgeous95,няма страничен ефект.Не се приема вътрешно,а само се втрива в косата  Simple Smile Аз си взимам от най-евтините противозачатъчни (които се дават без рецепта).Вече 3 месеца ги ползвам,стрити в шампоана  Hug
а как се казват хапчетата?  Laughing много ми е интересно и бих искала и аз да пробвам, щом помага за растеж на косата. ползвах хининова вода, но от нея косата изтънява видимо (поне при мен, а и фризиорката ми каза, че става така от хининовата вода), нищо, че вършеше работа за растежа. косата ми растеше видимо по-бързо, но от изтъняването взе да капе доста. Cry

Общи условия

Активация на акаунт